arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jistě že je to o psychice. Určitě plastiku neodsuzuju, ale 99% ženských na tom není tak hrozně, že by tu plastiku tak nutně potřebovaly. A na takových se právě vydělává. Na duševně labilních holkách. Nemyslím to zle, ale opravdu to tak je. No co, někdo má pěkný prsa, ale má hnusný vlasy, někdo naopak a někdo nemá hezké ani jedno, ale má zase něco jiného, proto jsme každá jiná. Nechápu ten trend, jak chce být každá stejná. Ti chlapi snad i přestanou zahýbat, protože bude jednou, kterou ošustí, protože bude jedna jako druhá

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Moňas:

arrow
profile_image
Andy21
od 27. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky si myslím, že je to hlavně v hlavě. Chápu, že žena jde na augmentaci nebo modelaci, protože není s prsy spokojená, stydí se před partnerem, oblečení jí nesedí atd. Ale řešit pak to, že mám po opce někde jizvu, tak to už mi příjde absurdní.
Já byla na mastektomii prsů a to jsou teprve jizvy! ale nenapadlo by mně je řešit..a už vůbec se před partnerem za ně stydět.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Andy21: Ale řešit pak to, že mám po opce někde jizvu, tak to už mi příjde absurdní.

Přesně tak, když někomu vadí jizvy a stydí se za ně, tak ať nechodí na operaci. Operace bez jizev není možná a vždycky je potřeba počítat s tím že jizvy budou více nebo méně vidět. Je potřeba volit mezi menším zlem, buďto prsa s kterýma nebudu spokojená a nebo hezká prsa a jizvy.

arrow
profile_image
kdk80
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Evelyn: neni co dodat,souhlasím

arrow
Neprodává v Bazaru

Já bych také chtěla na modelaci. Vlastně to chci už od 18ti (teď mě bylo 23). Mám přítele 5 let a nikdy mě na moje prsa neřekl nic negativního ani nic pozitivního. Když se bavíme o takových věcech tak mi říká, že ho vždycky spíš zajímaly spodky než vršky, že je mu úplně jedno jaké mám prsa, hlavně že mám roztomilou ..... .
Já bych chtěla na opku hlavně kvůli sobě ne kvůli někomu jinému. Já se stydím při sexu (přítel moje prsa vůbec neřeší), chci si koupit pěkné plavky aby v nic prsa pěkně držela (teď to mám za krkem utažené a po celém dnu v plavkách mě bolí za krkem a musím si vybírat plavky ve kterých mi drží prsa a ne které se mi fakt líbí. Když se svléknu a dívám se na sebe do zrcadla tak je mi z těch prsou na nic. Prý pokud jsou prsa ok tak se pod prsem neudrží tužka - to já bych tam udržela celé pouzdro (ne to zase přeháním, ale 2-3tužky určitě) Mám déčka takové plnější když jsem byla silnější teď jsem zhubla a jsou taková trošku prázdnější, ale pořád celkem velká.
O velikost mě ani tolik nejde, zvykla jsem si že mám větší prsa, ale na ten tvar si nezvyknu. A mě by ani nenapadlo aby mě vadili jizvičky. Spíš mám strach abych neměla nějaké ošklivé jizvy, protože mě třeba na ruce škrábla kočka a zůstala mě tam celkem viditelná jizva a někdy i červená (když mám třeba suché ruce) tak spíš z toho mám obavy. Normální tenkou světlou jizvu bych neřešila a byla šťastná za to, že nebudu mít komplex ze svých prsou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kokinecka: A mě by ani nenapadlo aby mě vadili jizvičky. Spíš mám strach abych neměla nějaké ošklivé jizvy, protože mě třeba na ruce škrábla kočka a zůstala mě tam celkem viditelná jizva a někdy i červená (když mám třeba suché ruce) tak spíš z toho mám obavy. Normální tenkou světlou jizvu bych neřešila a byla šťastná za to, že nebudu mít komplex ze svých prsou

Při modelaci s nějakými "jizvičkami" určitě nepočítej. Těch jizev je v každém případě hodně a to i když je operace jenom single scar, tzn. bez jizev v podprsní rýze. Komplikace při hojení, rozjeté jizvy a nebo jizvy keloidní, jsou při modelaci a nebo zmenšení také poměrně častou komplikací, to by ti tady potvrdila spousta holek včetně mě, takže ani to ti určitě nikdo nezaručí. Všechny co jsme si tím prošly by jsme chtěly jizvy co nejpěknější a nejmenší,ale ne každá má to štěstí....bohužel.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evelyn:
Já vím možná jsem to špatně napsala. Samozřejmě se bojím, že ty jizvy budou velké nebo se nebudou hojit tak jak bych chtěla. Myslím si že nemám moc kvalitní pokožku a mám ji hodně suchou takže asi zrovna v mém případě by to nebyly nějaké malinkaté jizvičky (ikdyž bych se pro to snažila udělat vše). Ale i přes tohle by to pro mě za to stálo. To pohodlí a sebevědomí.... Jako prsa třeba v plavkách mít pěkný nebo si vyjít bez podprsenky atd. tam to vidět není že máš nějakou jizvu. Jen v té posteli no, ale když přítel neřeší ty moje "věšáky" tak asi už vůbec by neřešil nějaké jizvičky. A když jsem si mu stěžovala, že mám jizvu na té ruce od toho kocoura a ne a ne se to ztratit tak mě řekl, že se mu líbí že je sexy a že chce aby mě tam zůstala....

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kokinecka: Ale i přes tohle by to pro mě za to stálo. To pohodlí a sebevědomí.... Jako prsa třeba v plavkách mít pěkný nebo si vyjít bez podprsenky atd. tam to vidět není že máš nějakou jizvu. Jen v té posteli no, ale když přítel neřeší ty moje "věšáky" tak asi už vůbec by neřešil nějaké jizvičky.

Tak pokud jsi přesvědčená že ti to za to stojí tak do toho jdi. Důležité je, že to chceš udělat pro sebe a své sebevědomí, protože většina chlapů to opravdu tolik neřeší. Konec konců, je veliká pravděpodobnost že problémy s hojením mít nebudeš a jizvy ti brzo vyblednou. Já i přes problémy s hojením a jizvy nelituji, stojí to za to.

arrow
profile_image
dlucy
od 15. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja mam tiez modelaciu a som velmi spokojna, jazvy vobec neriešime
stoji to za to

méně než
10 příspěvků

Ja mám za sebou augmentáciu a s výsledkom som veľmi spokojná. Jediný malý nedostatok sú práve tie dve jazvy pod prsiami. Keď stojím, nie sú viditeľné. Keď si ľahnem na chrbá, sú.

Asi vačšina z nás nechce, aby o silikónoch vedelo jej okolie. Keď príde na radu nový chlap, musí za každú cenu vedieť, že nie sú pravé? Mne sa stalo, že muži vobec netušia, že tie prsia sú silikónové. Až keď vidia tie dve jazvičky. Čo je škoda
Tiež opaľovanie hore bez na pláži. Nechcem predsa, aby celá pláž vedela o mne tak intímnu vec...

méně než
10 příspěvků

Reaguji na dlucy: prsia máš nádherné! Naozaj!

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud se některá rozhodne jít na augmentaci, tak by měla mít v hlavě především jasno. Musí počítat se vším a něco jako jizvy jsou samozřejmostí. To bych vůbec neřešila, jde výsledný efekt a pocit. Pokud někdo trpí nízkým sebevědomím, tak mu rozhodně větší hrudník ke štěstí nepomůže. Já mám dost vysoké sebevědomí a prsa jsem měla hodně malé a po mateřství dost využité, tak jsem si řekla, že když je dnes ta možnost, tak proč to nezkusit. Žijeme jen jednou a pokud toužíte některé po prsou, tak do toho rozhodně jděte, je to báječný pocit vypadat jako žena, byť je to pomocí plastických chirurgů Podotýkám, že jsem obyč. ženská od rodiny s desetiletými dvojčaty, žádná sexbomba

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Bubbles555: Asi vačšina z nás nechce, aby o silikónoch vedelo jej okolie. Keď príde na radu nový chlap, musí za každú cenu vedieť, že nie sú pravé? Mne sa stalo, že muži vobec netušia, že tie prsia sú silikónové. Až keď vidia tie dve jazvičky. Čo je škoda

Nechápu co jsi si myslela. Že ti rozříznou prsa, vloží implantát a nebude nikde vidět žádná jizva? Nelam si s tím hlavu, kdo o tom něco málo ví, stejně pozná že máš silikony a nemusí ani vidět jizvy a pokud si myslíš že ti celá pláž kouká na prsa, tak se prostě neopaluj nahoře bez. Myslím že je o opravdu psychice, kdo má problém se sebvědomím, nebude spokojený nikdy, stále bude na sobě hledat nějaké nedostatky.

arrow
profile_image
lindasek1
od 16. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky mám 2 děti, obě dve rok a půl kojené. Měla jsem prsa celkem dost použitá, takže jsem se hodně styděla při sexu před manželem, když bylo trošku světlo, ani jsem nesundala podprsenku i když manžel říkal, že si dělám zbytečné starosti. Před pěti lety jsem byla na modelaci, jizvy okolo dvorce, dolů a hodně pod prsy. Výsledek super, od té doby v sexu vše O.K., ale jizvy mám doteď, třeba 1cm vůbec vidět nejde a pak 2 cm úplně fialové, a zase kousek dobrý. Hlavně ty kraje v podprsních rýhách jsou fialové, takže v úzkých plavkách vůbec nehrozí. Ale to vůbec nevadí, jde o ten tvar a jizvy neřeším. Navíc se to prý dá nějak dodatečně zbrousit. Jsem moc ráda, že jsem se k tomu tenkrát dokopala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené