arrow
profile_image
Vivienka
od 22. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem,chtěla bych radu,mam sklony k hypertrofickym jizvam,jedna krásná mi zůstala po SC.vážně uvažuji o augmentaci,mám strach z jizvy.kudy je nejlepší provést řez?je tady někdo komu zůstaly velké jizvy?děkuji za info

Co jsem tak četla tak nejvíc doktorů se shoduje na tom, že nejmíň nápadná je jizva kolem dvorce, tak možná by to bylo lepší řešení

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zeptej se na všechna rizika doktora, za mě ti můžu doporučit dvorec, ač se ti to může příčit. A pak hodně opalování na sluníčku nebo v soláriu, mně se jizvy krásně "vytratily".

Cituji Sophia: A pak hodně opalování na sluníčku nebo v soláriu

Jo to jsem taky někde slyšela že to pomůže, hned jak začne svítit tak to taky zkusím A mně se vždycky to dvorcem zdálo jako nejhorší možnost, ale teď si myslím, že je to nakonec nejlepší a taky bych to doporučila..

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Miss Dior: Jo to jsem taky někde slyšela že to pomůže, hned jak začne svítit tak to taky zkusím A mně se vždycky to dvorcem zdálo jako nejhorší možnost, ale teď si myslím, že je to nakonec nejlepší a taky bych to doporučila..

Já jsem vůbec nechtěla, aby šel implantát dvorcem. Ale pak mi to bylo podáno jako nejlepší varianta a nelituji toho. Nakonec super a jizvy díky sluníčku jsou minimálně viditelné Já jsem pár týdnů od augmentace byla u moře a moc mi to pomohlo Doufám, že i tobě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak dle mého je samozřejmě nejlepší přístup z podpaží. Protože máš 100% jistotu, že nebudeš mít jizvy na prsou. Sama se hůře hojím a udělala jsem jen dobře, že jsem zvolila tuto variantu.

I na dvorci se může jizva nepěkně zhojit a budeš to mít navždy na očích..

arrow
Neprodává v Bazaru

Známá má jizvu v podpaží a nedoporučuji,nikdy nevíš jak se ti zahojí a tam ji v létě v nátělníku jentak neschováš.Ji se škaredě zahojila a nemuže si v létě ten nátělník dát,jde to hrozně vidět.Pod prsem nebo v dvorci ji pěkně schováš.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79:

Mě se jedna jizva rozjela, a i když je i po šesti letech trošinku červená, vidět nijak nejde. Nevím, jak to u té tvé známé vypadá, ale přijde mi divné, že by to šlo tak strašně vidět.

A že se jizva na prsou schová, když to nevyjde? No já si třeba dělala prsa pro sebe a ne pro okolí, tedy mi šlo prioritně o to, abych já sama pro sebe měla hezká prsa. A to se vylučuje se schováváním jizev, to bych si raději jizvu v podpaží zakryla korektorem.

Já se s těmi mými jizvami natrápila, ale opravdu nikdo si jich nikdy nevšiml a po roce---dvou vybledly natolik, že už je skoro nevidím ani já, jen tu jednu trochu a to si stejně vsugerovávám. Nikdy jsem nelitovala, že je mám v podpaží, protože mít něco takového na prsou, tak bych se s tím trápila daleko více a řeči o schování jizev by mě jenom naštvaly..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dirtyangel: Já je mám pod prsem a vubec o nich nevím a vidět nejdou.Myslela jsem tím že nechodíme nazí a jizva na dvorci nebo pod prsem vidět nejde.Já viděla špatnou jizvu pod pažou a vidět to prostě jde,a když si dá společenské šaty tak to pěkně taky nevypadá,prostě ji jde vidět a trápí ji to.A není to jedno,jen jsem dala příklad.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79:

Samozřejmě respektuji názor každého a taky ten svůj přidávám. je na zakladatelce, co si z toho vybere. Nazí nechodíme, ale mě by nehezká jizva na prsou vadila, i kdyby se zakryla v rýze, věděla bych o ní.

Nemyslím to nijak zle, ale třeba mít na prsou jizvu jako máš ty, viž foto v galerii, viděla bych ji při každém pohledu do zrcadla a i při sexu bych si hodně uvědomovala, že jde vidět. je to můj osobní názor, jsem perfekcionista a vím, že toto by mi vadilo. Samozřejmě to není nijak mířené proti tobě, jen zdůvodnuji, proč bych volila tohle a ne tamto

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jestli můžu přidat můj pohled na toto . . . zkažená jizva na dvorci - z mého hlediska noční můra, hlavně při sexu, kdy má prsa manžel věčně na obličeji
zkažená jizva v podpaží - no pro mě něco nepředstavitelného, v posilce bych se styděla zvedat ruce, vnoci často spím s rukama nahoře (trochu divné, ale ten můj tak spí taky), při opalování si dávám taky ruce za hlavu (abych neměla bílé ruce zespod)
zkažená jizva v podprsní rýze - ani nevím, mám to překryto prsem, při sexu mi pod prsa nekouká, opaluju se v plavkách . . .

arrow
profile_image
Vivienka
od 22. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojvy jste mi teda krááásně poradily))né vážně,díky za všechny názory,stejně se nakonec budu muset rozhodnout samařez dvorcem mi přišel zezačátku nej,ale pak jsem slyšela,že i tam můžou vzniknout problèmové jizvy?...nevím,ale je pravda,zpže jizva pod prsem se snadněji skryje.za dva týdny jdu na konzultaci,tak uvidím,co na to odborníci

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli můžu přidat svoji zkušenost, mě doktor nabízel dvě možnosti. Přes bradavku a v podprsní rýze. Jizva kolem bradavky, pokud se dobře zahojí, je prý téměř neviditelná. Ale pokud má někdo sklon k hypertrofickým jizvám, tak pak je ta jizva první věc, co každý uvidí, když se ti podívá na prsa Navíc je doktor limitovaný velikostí bradavek. Pokud je nemáš dostatečně velké, tak je možné, že ti tam doktor přes ně ani nedostane požadovanou velikost a bude ti muset dát míň ml.
Já jsem volila podprsní rýhu, protože jsem měla svojí kapku a chtěla jsem anatomy, takže mi doktor slíbil, že se mi jizva schová pod tu kapku a nebude z běžného úhlu pohledu vůbec viditelná. Měl pravdu. Jizvy mám přesně v rýze a jsou tenounké a bledé, takže jsou viditelné opravdu jen vleže zespoda. Takže jediný, kdo je vidí, je v určitých situacích můj muž a fakt mu to nevadí
Teď si vybavuji, že moje kamarádka má augmentaci z podpaží a je pravda, že jsem si nikdy žádné jizvy nevšimla. Sice jsem to nijak nezkoumala, ale kdyby měla nápadnou jizvu, tak bych si toho nejspíš všimla..
Njn, to je laický mýtus, že po plastikách jizvy neexistují. Je to prostě operace jako každá jiná a bez jizev zatím lékaři operovat neumí. Já bych mohla vyprávět, se svými třemi císařskými řezy Jizvu mám, ale je schovaná v kalhotkách a vím ní jenom já a manžel. Já jsem se s ní v pohodě smířila a manžel jí miluje, protože je pro něj symbolem našich dětí..

arrow
profile_image
Vivienka
od 22. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na amelie1111: máš pravdu,moje jizva,i když vystouplá,po císaři..je ta nejlepší a vůbec mi nevadí,mám ji vlastně rádaale zjizvený prsa by mě určitě trápily víc,než moje nulky.chtěla bych taky anatomy,nechám si poradit,pokud ak píšeš,prsa trošku poklesnou a jizvu schovají,asi by mě to nevadilo,pokusím se udělat max.abych měla jizvu co nejhezčí...

arrow
profile_image
tamii
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, tak já na hypretrofické jizvy trpím také bohužel před operací prsen jsem to nevěděla...Jedno prso mám i modelované. Mám škaredé rozjeté drvorce a T jizva na modelovaném prsu no k pláči...Za tohle nemůže ani operatér ani nikdo..Kupovala jsem nejdražší mastičky náplasti a nezabralo nic. Nicméně mi nedoporučili ani laser ..Pod prsem mám 20 cm rozjetou jizvu škaredou červenou a viditelnou. Ale sen mít obě prsa stejné se mi splnil..Ale nemít asi partnera který mě bere takovou jaká jsem tak by jinej utíkal velkou rychlostí. Určitě pokud na ně fakt trpíš dobře rozmýšlej...Zda si je necháš zvětšit a hlavně teda kudy protože lidé trpící na hypertofky mají fakt smůlu a můžeš pro to udělat cokoliv a fakt nic nepomůže...Doktor kterej na tobě nebude chtít pouze vydělat ti určitě velmi dobře vysvětlí jak tyhle jizvy můžou totálně změnit pohled na to co od opky očekáváš...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené