Je mi to líto ale musím dát paní na černou listinu. Koupila si ode mne šaty, poslala jsem jí č. balíčku atd. ale balík se na poště ztratil. Byla jsem tam ale reklamace je možná až po měsíci. Šaty nevím kde jsou a kam příjdou. paní jsem se několikrát omluvila a napsala jsem jí, že jakmile půjdu na reklamaci a zjistím, kde balíček je, peníze jí samozřejmě vrátím. Vše jsem chtěla vyřešit v klidu a několkrát jsem jí to vysvětlovala ale nechce to pocopit a jediné co mi píše tak jen výhružky..

arrow
profile_image
Jqna
od 11. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nehodnocený
uživatel

U slečny jsem si objednala šaty.ty se ztratily a slecna mi odmitla pislat penize dokud jí pošta baliček nevyreklamuje.Takze já nemám nic a slečna má moje peníze...dobrá byla jsem totálnĕ naštvaná.ona mi jen napsala at dĕlám třeba kotrmelce.Dned je to tak, že ji pista dala 500 za balicek.takze má moje peníze plus peníze z pošty a vyhrozuje mi že pokud se jí neomluvím nic mi nedá!! chápete to??jasnĕ je tady na cerné listinĕ a vhce abych jí očistila.ale to je nefér vuči ostatnim kterym to muže udĕlat také.Myslim že mi nic vrátit nechtĕla a uz ani nevrátí.jsouto už 3 mĕsíce!! holky neplatte nic dopředu ale at vám to pošle a platte az po prevzeti!!


nehodnocený
uživatel

Nejprve jsem se chtěla zastat paní/slečny "romisek016',jelikož slečna nemůže za to že se balík ztratí a je fér že by vám vrátila peníze,ale po tom co jsem přečetla komentář od 'Jqna' budu se muset zastat jí. Za balík vám pošta zaplatila , tim pádem bych polovinu peněz ještě poslala této paní jelikož ona na své šaty čekala. Platila peníze a všechno a plus k tomu bych ji vratila ty její. ale to je jen o vlastnostech cloveka.

nehodnocený
uživatel

Musím si zastať Jqnu...Romisek tu už mala na čiernej listine pekne zavarené a spravila si tu škaredé meno..Mám pocit ze sa jedná práve o Jqnu ktorej peniaze nevrátila a ako vidím ešte stále nie ..MImochodom rada dáva ludí na ČL z pomsty Romisek zdravim

arrow
profile_image
Káá
od 18. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

http://www.vinted.cz/uzivatele/89886/hodnoceni

tady máte poctivou jqnu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené