Jsou vlasy Clip in vhodné na denní nošení?

Je to na příležitostné nošení, já jsem to chvíli měla, ale pak jsem šla na trvalé prodloužení.
Záleží k jakému účelu to chceš?

Na každodenní nošení to není - moje vlastní zkušenost.

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych práve chtěla mít dlouhé vlásky, ale nechce se mi chodit na trvalé prodloužení, akorát se tím ničí vlasy...

CLIP-IN HAIR jsem myslela, že bych nosila každý den...

Ráno vstanu, CLIP in, večer přijdu..CLIP out )

Na každodenní nošení to opravdu není.

chava

No to jsem si já právě myslela, že bude takto fungovat.

Ale ty sponečky tím in a out pěkně devastují tvoje vlásky - sponky jsou dost pevné, protože musí držet, tudíž se nevyhneš vytržení svých vlasů, zvlášť, pokud si to budeš nasazovat a sundávat sama. Vzadu to jde špatně, tam si nevidíš a chtě nechtě tím přicházíš částečně i o svoje vlasy.

Já jsem to po měsíci vzdala, myslím, že pokud chceš na každodenní nošení, tak rozhodně je trvalé prodloužení k vlasům šetrnější.

Já si na to stěžovat nemůžu . . .nepoužívám to tedy neustále,ale je pravda,že za 10 minut to mám nasazené a za 3 min. sundané . . . a protože ráda nosím vlnité vlásky,tak si to občas večer umyju a natočím na nátáčky a nechám do rána uschnout . . .výhoda je ta,že na těch natáčkách nemusím spát,když se to dá sundat
Ale na neustálé nošení bych to taky nedoporučovala . . .

ty vlásky mam doma také, ale jen 4 pramínky, prodávají se jako melírky, ale já když to mám celý den, bolí mě z těch sponek hlava, nedokážu si představit nosit to pořád a celou sadu.... Ale vypadá to hezky

arrow
profile_image
Petrun
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Také mám ty 4 pramínky - blond, nosím docela často, protože na bocích mám trošičku kratší vlásky (kadeřnice zastřihla více než jsem chtěla ). Ale jako sway - také mě bolí ze sponek hlava.

arrow
profile_image
amyamoni
od 26. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, já jsem je nosila skoro rok každý den, a moje vlasy nijak netrpěly, sice je to otrava si každý den nasazovat,ale efekt je super.Jediná nevýhoda je, že vlasy ztrácí na lesku a kvalitě.Za 14 dní jdu na prodloužení, tak jsem zvědavá jaké to bude.

wrunka
Všimla jsem si, že spousta lidí co ty vlásky prodává na aukru je nakupuje na ebay a pak je tady prodává dráž. Tudíž z aukra bych je nebrala. Já jsem si je koupila z ebay a jsem spokojená, mám doma 3 sady.
Ale abych se držela tématu, tak na každodenní nošení opravdu ne. Vlásky nosím jen občas. A aby tolik neškubaly a nebolela z toho hlava je dobré své vlasy postupně malinko tupírovat a přelakovat a do toho teprve nasazovat vlásky. Když to takhle udělám, tak mi nevadí ani celodenní nošení.

arrow
profile_image
Mango92
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

taky bych řekla, že na každodenní nošení ne..tak, ale přece nemusíme nosit pořád dlouhé rozpuštěné vlasy, občas si můžem udělat culík atd..takže clip in k tomu není potřeba nasazovat každý den,a je po problému

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Nosím je už rok uplně každý den Bez nich bych už nikam nešla Akorát teda ted už chci nový a delší,protože mi moje vlasy už dorostly..ale po stranách je mám sestříhané a tam jsou pořád krátkétakže clip in stejně nosím. No nějak mi nevadí,jsem na ně zvyklá,akorát když třeba fouká vítr,je to asi dost vidět no,to mě sice štve,ale aspoŇ že mám dlouhé vlasy Zezačátku byly krásný dlouhý,jemný,te%d po roce už nejsou tak pěkný,dokonce i kratší,nevím jeslti mi ty vlasy už nějak vypadaly nebo čím to je ale jsedm pořád spokojená

Zvykla jsem si tak na každodenní nošení clip-in,že se mi nechtějí ani večer sundávat,tak s nimi spím a ráno je jen upravím...pak jak je sundám si připadám plešatá))docela hrůza jak bez vlasů....,v budoucnosti bych chtěla prodloužení trvalé,ale bojím se zničení vlaů keratinem atd....tak zatím clip-in...

dnes, 20:37:17 - Připojeno během spojování:
Jak často nosíte Clip in?

Ahoj holky, teprve včera jsem narazila na tuto metodu prodlužování vlasů.. Pročítala jsem si tady toho spousty ale nikde moc nezmiňujete jak často ty clip-in nosíte. (Kromě jedné slečny, co píše že je nosila každý den a teď má problémy s lysinami na hlavě.. ) Tahle metoda mě zaujala, je tady hodně chválená a i cenově se mi zdá v pohodě.. Jen by mi asi hodně vadilo to, že bych (asi z výše jmenovaného důvodu) nemohla nosit každý den. Zdálo by se mi to asi dost divné, jít dva dny v týdnu do školy s dlouhými vlasy, zbytek týdne mít zas svojí délku.. Co vy? Mě přijde, že to úplně ztrácí na efektu a i mi to je takové hloupé.. Zároveň chci dodat, že prodloužení na stálo nechci, vhledem k ceně a i bych se bála o svoje přírodní vlasy. Takže mě zajímá jen to, jak to máte vyřešené vy, jestli opravdu takhle délku vlasů střídáte a co na to vaše okolí?
ježišmarja.. oprava názvu! jak často nosíte clip-in Jsem tele

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Cokoladovazelva: Já měla doma clip-in asi dva měsíce a nasadila jsem si je jen 3x nebo 4x. Trvalo mi dlouho, než jsem si vyžehlila svoje vlasy, protože se mi lehce vlní a clip-in jsem měla v rovné verzi (a ta je jako hřebíky), takže bez vyžehlení to vypadalo otřesně. Pak dlouho trvalo než jsem to nasadila - asi 20 min. No a když už jsem tuhle proceduru prošla celou, tak jsem je po dvou hodinách sundala, protože mě z nich začala příšerně bolet hlava...No představ si, že máš spoustou sponek na svých vlasech připnuté ještě další vlasy...Podle mě je to metoda vhodná na PŘÍLEŽITOSTNÉ a KRÁTKODOBÉ nošení typu focení, ples, a podobně. Fakt si nedovedu představit, že to někdo nosí celý den. Já už bych to na hlavě nechtěla.

arrow
profile_image
blondie91
od 17. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky. Já nosím clip in rok a půl každý den. Vůbec s tím nemám problémy. Jen se hodně ničí, tak to chce kvalitu. Lysiny rozhodně nemám (asi záleží na typu vlasů - u jemných a tenkých bych nedoporučovala, já mám hrubé vlasy, teda spíše takové akorát vlasy) Kdysi jsem je příšerně zničila odbarvováním,tak to muselo jít dolů (samozřejmě, že ne celé) a bylo mi to hrozně líto. Clip in se nehodlám vzdát ještě tak půl roku, než budu mít vlasy dle svých představ.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené