Zítra jdu na zahájení zkoušek a přemýšlím, jaké boty zvolit k outfitu. Nejde mi o to, být co nejoslnivější, ale mám sukni /zebrovanou/, černé tričko ke krku a široký pásek a nejlépe mi k tomu jdou lakované lodičky asi na 13 cm podpatku a platformě. Mám však starost, aby to nepůsobilo příliš vulgárně, aby si učitelé nemysleli něco špatného.
Určitě je to pro mě přínosné i do budoucna, co se týče zaměstnání, kde musí být lidé společensky oblečení.
Není to o tom, že bych chtěla vědět, zda se to k tomu hodí, či ne, spíše mi jde o váš objektivní pohled, zda vysoké lodičky k takové události ano, nebo ne.

Děkuji

Podle mě proč ne Obyčejné černé lodičky na vysokém podpatku samy o sobě vulgární nejsou snad nikdy. Záleží na zbytku outfitu, jestli sukně není moc krátká a tak Ale osobně bych se toho nebála, pokud na nich zvládáš hezky chodit

arrow
profile_image
kllaraac
od 22. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No za mě ano, mám přesně takové v béžové, nevidím v tom problém, taky nosím ke zkouškám... vulgární mi to nepřípadá určitě, spíš elegantní

arrow
Neprodává v Bazaru

13cm je už hodně ale pokud sukně není příliš krátká,je to OK

arrow
profile_image
Elllin
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na elissa:

Souhlasím... já bych se osobně spíše bála jestli ta zebrovaná sukně není vulgární, tedy podle toho jak je dlouhá atd.
Ty lodičky mi přijdou v pořádku

arrow
profile_image
kllaraac
od 22. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

puritáni! já nosím krátký sukně ke zkoušce vždycky, když máme chlapa! když to máš tak to ukaž!

U státnic jsem měla též vysoké podpadky, dokonce to bylo u jedné zkoušky u profesorů mé poznávací znamení "slečna s vysokými boty", ale snad v dobrém slova smyslu, zkoušky dopadly dobře dle mého názoru jsou elegantní, ale samozřejmě záleží na sladění celého outfitu, aby nebyl příliš vyzývavý..

arrow
profile_image
miadia
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jak už tu někdo psal, spíš bych se bála té zebrované sukně. Botičky jsou krásné, jestli se na ně cítíš, tak v nich jdi, ale já osobně bych si takové podpatky ke zkoušce nevzala a je klidně možné, že jsem puritán

arrow
profile_image
Elllin
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kllaraac:

Nevím na jakou chodíš školu, ale u nás tohle berou spíše špatně...něco jako "si myslí že ukáže prsa nebo trčící zadek ze sukně tak jí to dám zadarmo"..takže asi tak

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak ty na fotce mi přijdou krásné a elegantní, nikdy by mě ani nenapadlo že jsou vulgární

arrow
profile_image
Cosette
od 22. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mroskvicka: lakované lodičky na vysokém podpatku, v kombibaci se zebrovanou sukní a širokým páskem mi přijdou vhodnější spíše na večírek než na zkoušku Aspoň jednu z těch věcí bych být tebou vypustila.

Já bych vypustila minimálně dvě (široký pásek a zebrovanou sukni, ty se vážně hodí jen na party nebo na diskotéku), nejlépe všechno (černé tričko? nebyla by lepší košile nebo halenka?). To, co jsi posala, tedy rozhodně není společenský oděv.

Sukně je balonová, těsně nad kolena, bavlna. Tričko až úplně ke krku s nabíranými rukávy, pásek ani není vidět, jelikož to mám nastavené tak, že tričko mám zastrčené a pásek přes to,aby to vypadalo jako šaty. Nevhodné to není a společensky to vypadá, celé čtyři roky jsme měli povinnost chodit do školy ve společenském, takže v tomhle ohledu poznám, co společenské je, nebo není. Navíc na to jsem se neptala, ptala jsem se na boty na vysokém podpatku.

mně osobně tyhle lodičky elegantní nepřijdou, jsou až moc..všechno
moc vysoké, moc lesklé.

Jojo, já jsem nakonec ještě našla jedny na nižším, takové semišové, tak si vezmu ty

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené