arrow
Neprodává v Bazaru

to je v pořádku, řešte se holky, ale neřešte operace, na to je ještě brzy.. ještě nejste dovyvinuté..

arrow
Neprodává v Bazaru

hradecanda
děkujipotěší to.krása je od boha,je to hezké být krásný,ale hodně lidí nemají rádi když je někdo hezký a nenávidí, a to mě na tom vždy děsí

arrow
Neprodává v Bazaru

kdybych chtěla umělý prsa,tak bych měla asi strach z pozdějších zdrav. následků-rakoviny atd....

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně přítel vlastně poprvé donutil o mých prsou přemýšlet negativně, ač to tak chudák vůbec nemyslel. Řekl mi totiž, jaký mám krásný trojky, přitom já žádný trojky nemám, mám úplně normální 2, ani ne plnější.. a tak jsem začala díky němu pochybovat, jestli tedy nejsou moc malé ale už mě to zas přešlo, on pořád básní o mých "trojkách" a já jsem spokojená, že si to myslí, hlavně, že se mu líbí a mně taky

arrow
Neprodává v Bazaru

Petra12
to nemyslíš vážně??

Silikonu se v medicíně neužívá jen v oboru estetické chirurgie ke zvětšení prsů, lýtek, hýžďových krajin, změn tvaru obličeje, ale i v jiných medicínských oborech – používá se silikonovaná krev, ze silikonu se dělají náhrady šlach, cév, kloubů a podobně.
Existuje celosvětová společnost pro využití silikonu v medicíně (EQUAM), která už mnoho let zkoumá vztah mezi reakcí pacienta majícího v sobě silikon. Postupem let se zjistilo, že silikon nemá na tělo žádný negativní vliv.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Petra12
ty seš dobře mimo musím se smát

arrow
Neprodává v Bazaru

vanyma
přece nebudou psát že máto by byli estet. doktoři bez práce

arrow
profile_image
Tydýnka
od 11. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Prsa mám malá a jsem spokojená - nemusím nosit podprsenku, drží pevný tvar a nepotí se mi v létě
Možná někdy v pubertě mi vadily hloupé připomínky pubertálních spolužáku, ale ona je hold nevýhoda, že ženám prsa vidět jdou a chlapům na "ptáky" nevidíme a nemůžeme tedy též hodnotit... ostatně nenutím žádneho chlapa, aby mi na ně šahal
Jinak se mi líbí i velká pevná ňadra a mít je, určitě je ukazuji Ale spíš by mi to vyhovovalo tak na jeden den v týdnu )

arrow
Neprodává v Bazaru

Tydýnka

Já mám prsa malá, něco mezi jedničkama a dvojkama. Na jednu stranu si říkám, že mít větší by bylo fajn, ale na druhou stranu, když si vezmu push-upku a výstřih, mám pocit, že s chlapama komunikuju jenom tím výstřihem, první pohled prostě letí níž než do očí, až je to nepříjemné. Nechci se přece ukazovat každému a nechat nad sebou slintat kde koho. A ještě žádný chlap, co mě viděl nahou, si na moje prsa nestěžoval, tvarově se jim velmi líbily. Za mě teda operace ne, pokud by se mi později zničily těhotenstvím (ale na to se zatím necítím), asi bych o úpravě uvažovala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ale nemyslí to vážně, cloumají s ní hormony. Nikdo nechce rakovinu, za 5 let už bude mít rozum. Mě se fakt malá prsa líbí, měla jsem je celý život, pořád jsem poslouchala holky kolem, jak je z toho bolí záda. Byla jsem šťastná za mé nulčičky, možná kdybych potkala nějakýho "chlapa" s blbýma narážkama, pak bych přemýšlela jinak. Naštěstí normálních mužských je dost..
to Siamka: Přeju ti to, že jsi tak hezká, s manželem jste krásný pár, tak zdravíčko a štěstíčko do budoucna.. to dělá doba, že lidi závidí, ta touha po dokonalosti na nás útočí se všech stran..

Tak já si myslím že nemám prsa ani malá ani velká. Vždy jsem se svým poprsím měla úspěch, tak jako Siamka je mám krásně souměrná a hezky taková kulatá. V podprdě a s větším výstřihem my jsou vidět takové ty dmoucí se bochánky a to vím že se mužům líbí. Hlavně můj chlap je z mých naděr uchvácen, kor když si třeba vezmu pusch-upku Po malé už nejsou tak pevné co bývaly ale pořád jsou pěkné. Jestli po druhém dítku se hodně povolí půjdu možná na plastiku, no uvidíme, to je ještě hudba budoucnosti. Takže já jsem se svými 85C velmi spokojená.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

musím naposledy odpovědět té ,,strašně chytré" holce běžně mají dvanáctky na kontě 60tis na nový prsa hlavně pšt před rodičema

oooo já se tak bavím

arrow
profile_image
Luciel86
od 21. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Tydýnka: Jinak se mi líbí i velká pevná ňadra a mít je, určitě je ukazuji Ale spíš by mi to vyhovovalo tak na jeden den v týdnu )

Jojo, nebo občas do postele a pak mít zase ty malý.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené