arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SabinaG: Děkuji, tak pokud vím, tak se u nás v rodině nic podobného nevyskytuje.Dnes jsem byla na předop. a nějak mi zapomněli vzít krev na ty trombozy, měla jsem to v papírech, tak zítra tam musím znovu, ještě, že mi z laborky dali vědět Prý bez toho by mě rozhodně opku neudělali.EKG stále nemám.

arrow
profile_image
JaninaCv
od 13. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, dnes jsem byla na předoperačním vyšetřeni na augmentaci a taky po mě doktor nevyžaduje EKG. Bylo mi to divne, a tak jsem se zeptala a sestrička u obvodního lékaře mi ho pro jistotu udělala. Bez problému...

arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Předoperační mám konečně hotové, nikdo po mně EKG nechtěl, pořád, že není třeba, je mi 32 a dělá se od 35.Kolem mě mladší lidi a k jiné operaci ho měli.Tak jsem si ho na vlastní žádost pro jistotu také nechala udělat A dušička má klid.Celé předop. mě stálo: krev 400,-,mamologie 200,-,EKG 100,-.Vyšetření krve a moči jsem na prevenci neuhrála, měla jsem prevenci loni.Tak jsem si to musela zaplatit.A teď už jen doufat, že mě během 5ti dnů neskolí nemoc, další odklad by mě fakt mrzel!A úplně fit se dnes necítim, jde na mě nějaký kašel a rýma.Tak se budu modlit

arrow
Neprodává v Bazaru

Olif - Ahojky, kdypak jdeš na opku? Já jdu už ani né za měsíc 15.3. Doktor tedy po mě nic nechtěl, jen vyšetření od mamologa - ultrazvuk prsou (na tom jsem byla dneska a nic jsem neplatila) zbytek si prý udělá v nemocnici před operací sám. Ke komu jdeš? Já k Janečkovi do Pardubic.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte, já mám termín 30.3. (jdu na zmenšení) a byla dnes na krvi a stála mě 960,- Kč (všechny tři laboratoře), mám jít ještě na EKG tak to zatím nevím za kolik bude a sono mi udělali zadarmo. EKG musím mít protože to bude v celkové anestezii, ještě jsem se na to ptala mého plast. chirurga a potvrdil mi to.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené