Ahoj holky, chtěla bych poradit k čemu je dobrá lymfodrenáž a jestli je účinná.. Četla jsem, že je pro prokrvení končetin.. Vytvaruje vám taky boky a stehna? Nebo k čemu je? Pořád to nějak nechápu.. Přemýšlela jsem, že na to půjde. Ale je opravdu účinná? A jak často se má na ni chodit? Máte někdo zkušenosti? Chodíte na ni? Jste spokojené?Zbaví Vás začínající celulitidy, zpevní trochu zadeček a stehna? Jak probíhá? Masírujete Vás masérka nebo nějaký přístroj? Pořád v tom mám zmatek.Někde čtu, že je to masáž a někde zase čtu, že to dělá přístroj.Tak nevím. Děkuji za příspěvky

arrow
profile_image
Noémi de Noir
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Občas chodím na přístrojovou lymfodrenáž. Dříve mi krásně pomohla se začínající celulitidou, teď už se jen udržuju. Mám asi špatný lymfatický systém a po čase to jde znát. Masáž by ti měla pomoci obnovit proudění lymfy - tzn. odvod škodlivin z těla.
Paní, ke které chodím, mi říkala, že může pomoci ubrat o nějaký ten centimetr, ale já osobě jsem tím nijak nezhubla. Asi se to týká jen hodně silných žen, nebo těch, které mají celulitidu pořádně rozjetou a nohám přidávají nepěkné centimetry navíc... Já jsem štihlá, ikdyž ne že by nebylo co ubírat...
Doporučuju témata s tím spojená v sekce Estetická dermatologie / Celulitida.

arrow
profile_image
atrama
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lepší, hlavně pro začátek je ruční lymf.masáž.Pomáhá i proti otokům, ale hlavně zprůchodní tok lymfy.Chce to alespoň 5-10 ručních masáží, jsou i někdy bolestivé, podle toho jak je vše zacpané.Pak stačí ruční jednou za čas a chodit na přístrojové, ale ty mě přijdou méně účinné.Jde ještě o to, která masérka Vám to dělá, na lymfu musí být opravdu hodně vyškolené, neb musí vědět kam šáhnout.Chodím teď z finančních důvodů méně, ale vždy se velmi těším, neb si připadám odlehčená a uvolněná.A je potřeba hodně pít, aby škodliviny odcházely z těla lépe.

arrow
profile_image
Noémi de Noir
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji atrama: Chce to alespoň 5-10 ručních masáží

To je pravda, chci upozornit, že i u přístrojové bude efekt opravdu stát za to jedině při pravidelnosti (projít si pravidelnou kúrou aspoň několik týdnů, min 5-10 ošetření) a dodržování správného režimu (pitný režim, jídelníček, pohyb). Zázračná samonosná metoda to není, ale aspoň u mě jednoznačně předčila má očekávání. Celulitidu mi to z dřívějšího stavu stáhlo do stavu, kdy na první pohled není patrná.

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

chodila som na lymfodrenáž pravidelne raz týždenne dlhodobo a nič mi nevytvarovala. nie je to recept na chudnutie, pomáha veľmi pri celulitíde, ja som ju teda počas pravidelného chodenia nemala vôbec, úplne zmizla. ale pozor, je treba nájsť naozaj odborníkov, čo to robia, lepšia ako strojová je manuálna.

arrow
profile_image
Noémi de Noir
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

K vytvarování je vhodné jedině poctivé cvičení Dojem tvarování to může vytvořit pouze po redukci výrazné celulitidy - tím, že se ti ztratí hrboly a tukové polštáře.

arrow
profile_image
Agneska
od 27. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na zhubnutí - na kg - to určitě není. Jo zhubneš na čas objem v cm. Ale je to tím odvodněním, tedy odvodem lymfy. Každopádně to pomáhá na unavené nohy. Mě po růži zůstala hodně oteklá noha - udělal se tzv. lymfoedém a musela jsem na lymfodrenáže. Měla jsem většinou přístrojové, jednou ruční. A pomohlo mi to oběh rozjet a noha se dostala do normálu. A vždy jsem po kůře měla nohy lehoučké jak pírko.

arrow
profile_image
borisek
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, a neznáte nějakou dobrou ruční lymfodrenáž v Praze?

Já jsem se dnes zrovinka na lymfodrenáž objednala.Nikdy jsem nebyla,ale poslední dobou cítím hodně navodněné a těžké nohy.Přitom jím zdravě,nijak nesolím,sleduju množství sodíku v nápojích.Zrovna včera jsem četla,že se to stává kolem třicátého roku věku hormonální změnou,tak mi snad ta lymfodrenáž pomůže.

Cituji atrama: Chce to alespoň 5-10 ručních masáží, jsou i někdy bolestivé, podle toho jak je vše zacpané

To souhlasím, bolelo to strašně, úplně jsem skřípala bolestí zubama a taky jsem chodila do těch "nohavic" a to byl úžasný relax a cítila jsem se skvěle.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené