Paní si objednala kabelku,kterou nakonec nechtěla převzít,začla s pohádkami že nemá kdy jít na poštu,že pořád pracuje,když jsem tedy počkala na víkend,kdy slibovala že převezme,opět se nestalo.Kabelku mi poslali zpět a najednou si pro ni chtěla jít...Momentálně chci zaplatit poštovné,k čemuž se taky samozřejmě nemá a vykřikuje že na něj nemá finance...

Víte co, zjevně asi neumíte pořádně číst. Když vám šlo o pitomý den, tak já se s prominutím nezblázním, to že člověk pracuje je pohádka? Fajn, potom bych chtěla mít váš život.

arrow
profile_image
Nickolettka
od 19. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Bouhžel sem musím taky napsat svojí zkušenost s touto uživatelkou.Dohodly jsme se a výměně.Za parfémek + make up + doplatek z mé inzerce za botky Convverse z její inzerce.Všechna komunikace byla bezproblemová až na den před dohodnutým odesláním,kdy napsala,že s make upem si to rozmyslela,že je na ní moc tmavý,což jsem taky ještě pochopila...ale botky měla inzerované za 900 a můj parfém byl za 799kč a chtěla po mě doplatek 300kč,tak jsem napsala proč 300kč...že by měl být 101kč....odpověděla,že se omlouvá,že zapoměla že boty slevila....a začlo mi to bejt divné,tak jsem si vyžádala další reálné foto bot...a přestala komunikovat .Napsala jsem jí další zprávu ,jak to vypadá s foto.ještě odpověděla,že na to úplně zapoměla,že je odpoledne pošla...aod té doby už se neozvala vůbec.Takže bud inzerované botky vůbec nemá,nebo nechápu,proč vystavuje zboží,které nechce sama prodat.

Reaguji na Nickolettka:
Dámy, děláte z komára velblouda. Nevím co je divného na tom, že si neuvědomím, že jsem boty slevnila a hned ti píšu, že se omlouvám. Taky nevím, na co jsi chtěla další fotku bot, když na fotkách co tam mám, jsou zřetelné dost, to jsem zas nepochopila já, buď je chceš nebo nech být. A k tomu makeupu, tvrdila jsi mi, že je světlý, když jsem po tobě chtěla fotku tak promiň,ale jestli je toto světlý makeup, tak jsem asi slepá a nebudu si kupovat něco co nevyužiju jen proto, abys nebyla naštvaná.

Zajímavé, že s paní, která mi dala hodnocení, jsem obchod uzavřela v pohodě. Poslala peníze, já jí poslala zboží. Asi se s ní jako s jedinou dalo rozumně domluvit.

arrow
profile_image
Nickolettka
od 19. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Tak teď jsem projela všechny zprávy ...a na barvu make upu/respektive na fotku trochu rozmazaného make upu na ruce/ jste se zeptala až den před odesláním,když už jsme byli dohodlé a hned jsem Vám foto s odstínem poskytla.A se zasláním dalších fotek bot jste taky souhlasila....BEZPROBLÉMU .... Nikdo Vám přece nezazlívá,že si nakonec výběr věcí rozmyslíte,ale slušný je napsat to.... NAROVINU...tak jako jste mi to napsala s make upem,že Vám barva sedět nebude,to je přeci také normální.Přes zprávy jste milá sympatická osoba a pak tady veřejně tvrdíte uplně něco jiného a děláte ublíženou chudinku....a další foto bot jsem chtěla pro ujištění,zda je opravdu máte...o poslání prázdné krabice tu myslím nikdo nestojí.Na tom nevidím nic divného,Tak jako nevidím nic zajímavého na tom,že jste uzavřela uspěšně obchod,tak to má být a od toho to tu je.Jen příště narovinu napište pravdu,že jste si to celé rozmyslela a není co řešit...

Nedělám chudinku, jen mi toto přijde přehnané. Ano, fotku odstínu jsem chtěla, až potom, to je pravda a taky jsem to tak napsala. Ale to je jedno, já se tu s váma dohadovat nebudu. Nevím, proč bych vystavovala zboží, které nemám. To je trochu blbost,ne?

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

[cituji=Kaariin]
Adrianqce jde asi o to, že chtěla zaplatit poštovné za to, co jste si nevyzvedla a pokud nemáte čas si věci vyzvednout, tak si radši nic neobjednávejte.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Milá dámo.Dodnes jsem se poštovného nedočkala a jelikož nemám nekonečnou trpělivost,tak mám chuť předat pohledávku firmě Intrum Justitia.Najděte si podrobnosti na internetu.Chtěla jsem po vás 125,-.Až pohledávku předám,vyjde vás to na cca 900,-,takže máte poslední možnost se rozmyslet.Mimochodem-vaši adresu mám,nic mi už nebrání je kontaktovat.Jak vidím,nejsem jediná koho jste podvedla.

Reaguji na Elienka: Myslím,že vám do toho nic není..
Reaguji na adrianqa: Sakra nikoho jsem nepodvedla, kabelku jsem si vyzvednout chtěla, váš problém, že jste si ji nechala poslat zpátky a nebudu to tu opakovat do nekonečna.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Reaguji na Kaariin: Vaše výkřiky mě vcelku nezajímají,pohledávku tedy předám firmě a ve chvíli kdy u nich nezaplatíte,můžete skončit i u exekuce.Je to vače věc,pokud vám to za to stojí.Já vám šancí dala několik.Nejde mi o hloupých 125 korun,ale o princip,nebudu dělat šaška nějaké bláznivce co si pak nevyzvedává věci ve smluveném termínu.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Cituji Kaariin: nikoho jsem nepodvedla, kabelku jsem si vyzvednout chtěla, váš problém, že jste si ji nechala poslat zpátky

Co to tady povídáte? Kabelku poslala zpátky pošta, protože Vy jste si jí v určeném termínu nevyzvedla. Ale to byste mohla vědět.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Reaguji na Lady Flame: Bohužel je to tak.Kabelka měla zkrácenou úložní dobu,jelikož byla domluva že se vyzvedne v pondělí,takže zpět by šla,ikdybych na poštu nevolala,jelikož jste nebyla schopná pro ni dojít,oháněla se tím že nemáte čas,pak tím že nemáte peníze a musíte živit mimino.Ale to tady nenapíšete,zvláštní....mimochodem-strašně jste se dušovala že poštovné zaplatíte-tak kde teda je??

Reaguji na Lady Flame: asi těžko,nechala si ji poslat zpátky ona.
Reaguji na adrianqa: a vy už mi dejte pokoj...!!

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Reaguji na Kaariin: Naučte se číst,dámo.Pokoj vám nedám.Podací lístek a doklad o vrácení balíku,kde je vyznačená zkrácdná úložní doba mám.Na černé listině jste vy,ne já,ani nikdo z ostatních,takže vaše výkřiky směřujte jen a jen na sebe.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené