1. . .4567
arrow
profile_image
shirla
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pučmeloun: Ještě jsem se chtěla vyjádřit k LV - neříkám, že je to vyloženě hnus, ale taková ta klasická kostičkovaná hnědá se mi vůbec nelíbí a nekoupila bych si ji už proto, že je tak profláklá a napodobovaná. Tím její exkluzivita, dle mého názoru, již značně utrpěla.
Naprosto souhlasím, mě se prostě LV nelíbí, teda aspoň ty výše zmíněné...

arrow
profile_image
fleera
od 25. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já bych byla ochotná dát do kabelky maximálně 3tis. víc je podle mě už celkem zbytečné vyhazování peněz, ikdyž jsou opravdu pěkné, třeba LV.

arrow
profile_image
Vanilkova
od 23. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Max za 15 tis, ale za víc ne, raději bych si pořídila třeba nábytek nebo věci, které nejsou tak pomíjivé jako kabelka... Jako dar bych ji ale velmi ráda přijala i dražší, s tim problém nemám

Rozhodně! Zatím sice nakupuji tak do těch 3000, ale už se těším, až si jednou koupím nějakou pěknou Miu Miu

Holky,
já vám nevím.Nejsem na tom finančně momentálně tak,abych si mohla kupovat kabelky od Hermés,Prady nebo Chanelu,ač se mi líbí .Napodobeniny nesnáším a nekoupila bych si je určitě.
Proto volím takovou nějakou střední cestu.Kupuju si kabelky,které nejsou ani drahé luxusní a ani úplné PVC šmejdy .Volím eleganci a jednoduchost.Mám ráda i barvy.Ráda kombinuju s oblečením.
Kabelky mám ráda,ale nechtěla bych mít jenom jednu - drahou.Obávám se,že by se mi omrzela a na to,abych si jich pořídila víc,opravdu nemám.

Takže v tuto chvíli ne, víc jak 10 tis. za kabelku bych nedala.Ale neručím za to,že kdybych měla jinou fin. situaci,tak že bych to neudělala.Kabelky,peněženky,šály a parfémy jsou moje slabost .Pak ještě boty,spodní prádlo,kosmetika...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené