Cituji anafara: Ačkoli chápu,že tohle píše ten uraženej podvodník...

vy jste vážně asi labil...

arrow
profile_image
anafara
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na prorsum:
No a vy jste vážně asi ubožák co nemá nic lepšího na práci než mě sledovat kde co napíšu a pak se mě tam trapně snažit napadat jen kvůli tomu,že sem někde napsala pravdu.
Navíc tohle je ženská stránka takže to je fakt,už super ubohost.
Odepisovat mi zase nemusíš mám jak jistě víš důležitější věci na práci než se zahazovat s něčím takovým...Takže se ani nebudu obtěžovat to číst nezapomeň zas někde jinde...mi to dopsat.

zkopírované z mé diskuze

anafara Poslat zprávu

Reagovat

Už to číst nebudu mám důležitější věci na práci,takže se s odpovědí obtěžovat,už nemusíš...

Cituji anafara: Odepisovat mi zase nemusíš mám jak jistě víš důležitější věci na práci než se zahazovat s něčím takovým...Takže se ani nebudu obtěžovat to číst nezapomeň zas někde jinde...mi to dopsat.

takže nakonec ten čas stejně ztrácíte a tím i vaše slova na vážnosti
navíc krom lability jste asi paranoidní rozhodně po vašem prvním příspěvku v mé diskuzi jsem opravdu žádnou chuťvyhledávat vaše klofy v jiných diskuzích neměl,v DKNY tématu jsme se potkali náhodou,kde jste potvrdila to jak irelevantní posty odesíláte
ad to že tohle je ženská stránka je uplně mimo místu co právní témata co moderátor pardgalen a rady k tréninkům.To je jako bych já vám vymezoval prostor na zastávce protože by jste stála u plakátu na motocros
Budete vážně osoba zralá k sebezpytování
Až si tohle amfora plná zlosti přečte poprosím smazat ať neplevelíme
P.

arrow
profile_image
Nikol86
od 2. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím,

mám s kabelkou DKNY stejnou zkušenost, ucho tedy drželo perfektně, ale během půlročního nošení kabelka vypadala jak 3 roky stará hlavně tedy zapínání a kůže. Kabelku jsem opravdu nijak extra nenosila. Naopak, div jsem jí nedávala pusu na dobrou noc .

Tak jsem kabelku reklamovala, reklamaci neuznali, přístup byl stejný, arogantní a reklamace byla zamítnuta. Předala jsem tedy kabelku soudnímu znalci a právníkovi, Ti za mě vše řeší a vadu uznali. Takže slavná DKNY, nejen, že mi bude muset vrátit peníze, ale taky si hezky zaplatí znalce, který bude stát min. 2000,- ale spíše víc.

Důležité je, NENECHAT SE!! Pokud už za zboží platím nekřesťanské peníze a ono nevydrží ani půl roku, odmítám se smířit se se zamítnutou reklamací.

Takže pevné nervy a bojovat .
Nikol

arrow
profile_image
Phoebe Buffayová
od 23. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Měla jsem s kabelkou uplně stejný problém. Bohužel se ale poslední dobou setkávám s reakací prodavaček: "A vy jste tu kabelku nosila?" Takže jsem už tak trochu očekávala, že mi zase oznámí, že mám smůlu. Kabelku si převzali s tím, že si mám přijít za měsíc. Reklamace prý neřeší v ČR, ale pošlou kabelku k výrobci. Už to se mi nezdálo ale budiž. Měsíc uběhl a co se nestalo. Reklamace zamítnuta ALE! mou tašku vytáhli ze skladu (kde celých těch 30 dní ležela), ale vrátili mi jí ještě v mnohem horším stavu, celou prolomenou, takže už ani nedržela tvar, byla poškrábaná a obalená prachem! Pěkně jsem je tam zpourážela a prodavačka byla ve výsledku ještě drzá!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené