1. . .34567
arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Flame: HolD vzdávej někomu jinému, ale jinak asi ano - holT máme asi každá jinou zkušenost, jen je zajímavé, že nikdo nesdílí tu tvou

Znám pár holek co si takové "věci" kupují a vozí domů a nikdy kvůli tomu problém nebyl.Bůh ví,proč ty slečny známé nechtěli pustit zpět(nemuselo se jim na letiští zdát něco jiného),ale kvůli falešné kabelce?

No nic k zakladatelce,já bych si takovou kabelku nekoupila,ale pokud to Tobě nevadí a chceš ji,tak si ji kup

Zábavná diskuze A mě zase baví, když je nějaké téma, ve kterém se zmíní například právě LV kabelky, jak se vždy objeví ženy, které nezapomenou zdůraznit, jak ony si chodí pro kabelky do Pařížské a samozřejmě často a jiné kabelky ani nekupují atd.! Přitom se je na to nikdo neptal a téma je úplně o něčem jiném
Reaguji na Ivulinka: Pokud se ti nějaká kabelka líbí, tak si ji kup! Poznat to půjde asi určitě, protože, jak už tu někdo psal, za tu cenu to bude nekvalitně ušité, nakřivo atd.. což u originálů asi nebývá

Reaguji na Lady Flame: Tak jsem to napsala špatně booooooooooooooooooože, čekala jsem až se ozve některá jako ty, která umí jen urážet a baví se tím, že.

Reaguji na i.lovemakeup: Nemám potřebu něco zdůrazňovat. Tady šlo o to, že fake nikdy nepředčí originál. Asi si to nepobrala.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lauratygrik: čekala jsem až se ozve některá jako ty, která umí jen urážet

Říká někdo, kdo neumí slušně diskutovat

arrow
profile_image
Gosh
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Do Turecka jezdíme skoro každý rok. Před šesti lety jsem si taky plna nadšení táhla napodobeninu LV, řekla bych, že v té době se to tak nepoznalo (nebo jsem měla ten dojem) Ted' už bych to nekoupila, ale jestli zakladatelce nevadí mít fake, tak co, at' si jí koupí... za těch pár euro ani nebude škoda, když se zničí.

Jinak ten trik se zapalovačem na kůži. Ta kabelka má vždycky kousek kožený, řekněte prodavači, at' kabelku zapálí jinde a uvidíte jak se bude cukat

Na letišti jsem žádnou kontrolu pravosti kabelek nezažila. Jen se Turkům často nezdají ty kulaté kosmetické taštičky, ty si někdy nechají otevřít.

arrow
profile_image
Myam
od 6. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jestli jste si všimly, tak prodavači při nákupu odstřihují cedulky. Slyšela jsem, že je to kvůli letišti, tak jestli jim je tam náhodou nenechali. Jinak fake kabelky tam měli snad všichni a nikdo nic neřešil, to by bylo na hlavu postavený, kdyby kvůli kabelce, která se prodává snad i před letištěm dělali takové caviky. A jinak kabelky v Turecku jsou fakt krásné, a za ty peníze, za které se dají usmlouvat by mi snad ani nevadilo, kdyby se poničila. Ale tak všeobecně co jsem viděla, tak jsou ty tašky poměrně kvalitní a nevadilo by mi si dovést neoriginál nějaké neprofláknuté značky. Např. LV ale fakt ne..

Bůhví, co v tom kufru vezli a jaký byl vůbec důvod kontroly, protože kvůli padělku kabelky to zcela jistě nebylo. Hezkej výmysl sousedů ;)
Mimochodem - jestli na mě chceš štěkat, tak na to předem zapomeň. Doporučuju mokrej hadr na čelo, trochu to zklidní. A osvěž si i češtinu, hold má jinej význam než holt.
V Turecku jsem byla několikrát, jejich tržnice žijí především a právě z Evropanek, co si tam nakupují levné fake kabelky a rozhodně se pak dotyčné kvůli padělku nenechávají sedět na letišti.
To je zase blábol...

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nepašovali mušle?
Jinak ano tahle kontrola je normální zažila jsem ji v několika zemích a opravdu pokud mate v kufru třeba hodně kovových předmětu ( kosmetická taštička, spony .. ) tak se jim to muže zdát podezřele. I kdyz oni kamaradce rozdělali. Kufr kvůli keckám nějak se jim to tam nezdálo tak to cele prohrabali a došli jen na ty kecky no chudáci žádná bomba jen boty. Tak to zase zabalila a jela dál

Reaguji na onsall: Nevím co přesně pašovali, původně jsem si myslela, že to jsou ty kabelky, ale jak říkáš mohlo to být něco jiného. Viděla jsem, že je nenechali odletět takže to muselo mít důvod.

Reaguji na Freius: Ahoj, nemám v úmyslu po Tobě štěkat Asi to muselo být něco jiného, protože je nenechali odletět sama jsem to viděla. Jenže původně jsem si myslela, že to je kvůli kabelkám, ale asi spíše to bylo něco jiného. S tou mou češtinou, že jsem se sekla přiznávám, to se stane. Nejsem jediná, která napíše něco špatně, ne? Ale je fajn, že jsou lidé, kteří mne na to stále budou upozorňovat.

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lauratygrik: původně jsem si myslela, že to je kvůli kabelkám, ale asi spíše to bylo něco jiného.

Tak tu máme řešení! Bůhví co vezli - mušle, lidské orgány, vzácné zvířectvo, národní památky apod.

Reaguji na Doudou: Spíše asi ty mušle

arrow
profile_image
fashion86
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No a je to venku...hlavně, že my všechny houby víme

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lauratygrik: Nevím co přesně pašovali, původně jsem si myslela, že to jsou ty kabelky, ale jak říkáš mohlo to být něco jiného. Viděla jsem, že je nenechali odletět takže to muselo mít důvod.

Taky mě napadlo, že buď to byla šikana ze strany celníků za účelem si soukromě přilepšit nebo v té "značkové" kabelce měli něco pro celníky zajímavějšího: mušle, vodní dýmku..i s opiem .
Jinak jsem pod dojmem této diskuze včera zkoumala kolegovu koženou aktovku, kterou si přivezl vloni z Turecka. Nebyla zrovna levná, je z kvalitní pevné kůže, nemá žádné značky nebo nápisy, má jen v levém dolním růžku malinkatou (cca. 0,5-1 cm) kovovou destičku s nápisem Reform (neznám). Vypadá kvalitně a pěkně. Takže spíš než nějaké falešné Prady a Fujtonky bych se v Turecku porozhlídla po pěkné kožené kabele, Turci mají tu kůži, myslím, celkem kvalitní..
Jinak já nevím, já nosím převážně Guess, ale vozím (a nechávám si je vozit) z ciziny, takže ceny jsou zcela normální a přijatelné. V Pařížské jsem si nikdy nic nekoupila, takže rozdíl mezi falešnou LV a originální opravdu nepoznám

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené