arrow
profile_image
danyjelka
od 29. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Výhoda těchto kabelek je v tom, že při změně outfitu není třeba přehazovat celý obsah kabelky jinam, naopak, máte pouze vnitřní kabelku s věcmi a tu pouze "přebalujete" různě barevnými skořápkami. Prodává se v několika velikostech. Více například zde nebo zde.
Máte zkušenosti s těmito kabelkami, vyplatí se je pořizovat? Nejsou jednorázově nejlevnější, ani doplňky k nim (náhradní ucha apod.), už jsem kolem nich několikrát kroužila na veletrhu, ale vždy jsem odolala, zvažuji, zda to za to stojí. Jak se rozrůstá škála motivů na trhu, mění se, přibývají? Říkám si, že teď sice vyberu tři přebaly v rámci prvního nákupu, ale aby bylo následně třeba za půl roku z čeho vybírat... A co životnost přebalů?
Předem děkuji za názory a zkušenosti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Na mě to působí nějak lacině a směšně .Navíc myslím že by mi zabralo víc času nahodit uši a přebaly než přehodit obsah kabelky.

Reaguji na danyjelka:
Tak to je bomba.
Mě se to hrozně líbí, ale vidím to po prve.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zaujalo mě to, podle mě to je supr, no ale nekoupila bych. Skvělá novinka to ale je!

arrow
profile_image
Mia13 mojeid
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na danyjelka: ten nápad se mi také líbí, protože vím, jaká je otrava než přendám všechny věci z jedné kabelky do druhé. Pak v té první něco zapomenu a nakonec se třetí kabelkou zjistím, že mi spousta věcí chybí...
S těmito kabelkami mám ale ten problém, že se mi nelíbí jejich tvar. I kdyby se mi však líbil, tak by se mi nelíbilo nosit každý den kabelku stejného tvaru.
Každopádně mě tyto kabelky přivedly na myšlenku si pořídit nějakou taštičku, kde budu mít většinu věci z kabelky a při změně kabelky jen přehodím celou taštičku do jiné

nemám zkušenost, je to pro mě úplná novinka, ještě jsem o tom neslyšela, vypadá to moc hezky, mně se ale nelíbí ten tvar, navíc pokud měním kabelku, tak je to většinou kvůli velikosti, vzhledem k tomu, že je mám skoro všechny černé pro mě tedy zbytečnost, ale nápad je to super

arrow
profile_image
danyjelka
od 29. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně se právě líbí tvar v té klasické velikosti. Ale ty přebaly právě nejsou ani kožené a nevím, jak se "ojedou" při denním nošení - jestli to pak třeba neodstává, když drží jen na magnetech, nebo tak. A taky se mi zdá, že třeba před půl rokem byl hezčí výběr.
Přecijen, prvotní investice je cca 2600 Kč za kabelku ("klasická" velikost) a tři přebaly k tomu, tak to se mi nezdá tak málo za nekoženou celkem malou kabelku, když si nejsem jistá přísunem dalších motivů.

Cituji Mia13: S těmito kabelkami mám ale ten problém, že se mi nelíbí jejich tvar. I kdyby se mi však líbil, tak by se mi nelíbilo nosit každý den kabelku stejného tvaru.

S tím bych problém neměla, některé ty přebaly umí ten tvar i celkem změnit. Horší je to s velikostí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené