arrow
profile_image
kralicekkralikarna
od 1. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, na stránkách "zapakatele" jsem koupila spolu s dalšími 1600 osůbkami voucher do nově otevřenéhoho kadeřnického salonu Dámská jízda v Brně. Chystám se tam až za měsíc, tak by mě zajímalo, jestli jste tam náhodou nebyly a jaké jsou vaše zkušenosti.Ať vím na co se (ne-)můžu těšit.
děkuji

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nebyla jsem tam, ale slyšela jsem dost chválit

arrow
profile_image
kralicekkralikarna
od 1. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

tak to je fajn,chci si tam nechat udělat melír (ještě jsem ho nikdy neměla) a trochu se bojím, aby z toho nebyly nepřirozené platinové pruhy..snad jsou tam tedy šikovné slečny

arrow
profile_image
julanka
od 16. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nedávno jsem využila zminovaneho voucheru. Poukázka byla na 1500 Kč, přičemž všechny peníze se měly využít při jedné návštěvě. Já jsem si nechala udělat tento balíček:barvení, mytí, střih, fénování, konečná úprava, který má podle Vašeho ceníku stát max 990 Kč. Se službou jsem byla docela spokojena (když pominu to, že jsem nakonec měla zcela jiny odstin vlasu nez jsem chtela), kadernice byla prijemna, ale jakmile dodelala posledni upravu na mych vlasech, rekla jen neco ve smyslu "hotovo" a prestala si me vsimat.
Ja jsem opravnene predpokladala, ze kdyz mi zbyva temer tretina ceny voucheru, bude mi nabidnuta nejaka dalsi sluzba, popr. produkt. Místo toho jsem musela čekat několik minut u dveří, než kadeřnice douklízí a pozametá a přestane mě ignorovat, aby mi řekla, že si sice hodně lidí myslí, že by měli dostat ještě aspon nějaký produkt, ale že tak to není.

Na facebookovou stránku Salonu jsem napsala přesně tento dotaz, a chtěla jsem vědět, co jsem si tedy mela za zbylych 500 Kc koupit. Prispevek byl okamzite smazan, navic jsem byla zablokovana a na jejich stranku uz nemuzu nic napsat.

Zajimalo by mne, zda máte někdo podobne zkusenosti.

arrow
profile_image
brnenskapanicka
od 13. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mám zkušenost dobrou. Nerozumím tomu, že když si kupujete voucher na SLUŽBU, tak očekává, že Vám někdo dá něco ještě ze zboží. Před koupí voucheru byly jasně vypsané podmínky a je na každém, aby si svážil, zda se mu to vyplatí nebo ne. Navíc si každý mohl dopředu spočítat dle jejich ceníku na netu a spočítat si na kolik voucher využiju. Já si těch voucherů koupila 6ks s tím, že za 375,- Kč mě s barvou nikde neostříhají. A jsem max spokojená. Barva drží, střih supr. To co píšete mi přijde, že za "almužnu" čekáte červený koberec, šatnáře co Vás oblékne do bundy apod. To musíte drahá jinam, ale k té ceně si přidejte ještě nulu navíc. Jinak barvu jsem si vybrala dle vzorníku SAMA, proto nechápu ani Vaše komentáře k barvě. A paní vedle mě byla obsloužena naprosto stejně. Navíc jí kadeřnice trpělivě vysvětlovala smysl brazilského keratinu, i když paní byla méně chápavá. Je to příjemné místo, navíc čistě jen ženská záležitost a já mám klid od přítele.

arrow
profile_image
julanka
od 16. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Myslím, že jste mě zle pochopila. Já bych určitě uvítala jakoukoliv službu, která by dorovnala hodnotu voucheru který jsem si koupila, ale to jsem si podle jejich stručného ceníku, který mají na internetu měla nechat dvakrát umýt vlasy? Mimochodem, barvu jsem si vybírala také ze vzorníku, světlehnědou, kadeřnici jsem upozornila na to jaké barvy a kdy jsem používala předtím, moje výsledná barva je tmavá hnědo-červená, což sice nakonec nevypadá zle, ale pro úplnost to uvádím, možná by to někoho zajímalo.
Cena pro mě byla výhodná, to ano, ale protože jsem student, opravdu se snažím ušetřit kde se dá, a to, že někdo nabídne lákavou cenu 1500 a ve výsledku spoléhá na to, že vlastně "můžu být ráda, co jsem za ty peníze dostala" mi přijde opravdu nefér. Podle ceníku mi opravdu zbývalo kolem 500 Kč, a to pro mne není málo.
To, že "vás nikde neostříhají za tuto cenu, tak mám být ráda", je opravdu scestné. Hromadné slevy fungují na tom principu, že společnost nabízející službu (v tomto případě začínající kadeřnictví) potřebuje například do začátku rychle získat určitou sumu peněz, které získají opravdu rychle a výhodně (oproti úvěru v bance), navíc si mají možnost udělat reklamu a nalákat zákazníky. To, jakou stanoví cenu, je jejich věc, ale není to tak že by mi dělali bůhvíjakou laskavost. Já jim naopak vkládám důvěru v tom že platím peníze předem, nevím za jakou službu, k samotnému plnění může dojít až za poměrně dlouhou dobu, což sice v takto malých částkách nehraje roli, ale pokud se alespon trochu vyznáte ve fungovani financnich trhu, tak proste ten kdo ma zrovna penize na ucte z toho profituje (proto treba banky umyslne prodluzuji prevody penez, ktere by normalne sly udelat behem par vterin).

arrow
profile_image
brnenskapanicka
od 13. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No, já teda jasně si přečetla na webu, že ta cena je i na keratin. A ten zase dle jejich ceníku vychází na více než 1500. Takže jste nepochopila vy mě. Když víte, že keratin nevyužiji, tak jste si měla předem ceník přečíst a potom kupovat, ne koupit a poté doufat a divit se. Jinak od kadeřnice vím, že nejsou nový, ale jen se stěhovali do větších prostor právě kvůli pokrytí klienteli. Myslím, že fungují už 6tý rok. Byli dříve v DPL, z čehož lze usoudit, že tam zrovna levný nájem nebude a přesto fungovali. Kamarádka má od majitelky prodloužené vlasy a je naprosto spokojená, protože jde o opravdu kvalitní materiál i práci. Sama mám s váma "studentama" své zkušenosti a mít klientelu vašeho charakteru, tak si nevydělám ani na chleba. To pochopíte, až vstoupíte do reality podnikání v ČR. To neberte osobně, to se diví většina vysokoškoláků, že jim nikdo nenabídne 50tis měsíčně, auto a notebook. Píšu to tady jen proto, že nemám ráda tohle to "pomlouvání" na netu. Máte to řešit s něma a ne tady plakat.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji brnenskapanicka: Máte to řešit s něma a ne tady plakat

Tohle téma je o názoru na tohle kadeřnictví a Julanka pouze vyjádřila svůj názor.

Cituji brnenskapanicka: Píšu to tady jen proto, že nemám ráda tohle to "pomlouvání" na netu

Mě spíš připadá, že to tady řešíte, jakoby jste byla majitelkou toho salonuTaky nemám ráda pomluvy, ale pokud nebyla se službami spokojená a někdo se jí na to zeptá, tak nevím proč by nemohla vyjádřit svůj názor
Samozřejmě souhlasím i s vámi, že se měli prvně dohodnout kolik bude co stát a pak teprve něco dělat, ale tohle se stát prostě může a myslím, že je to chyba obou stran, ale hlavně té kadeřnice. Když vidím kupon na 1500kč, tak jí přece neudělám službu za třetinovou cenu, ne? Připadá mi to trochu, jako naschvál. Možná to tak není, ale mám trochu ten pocit. Nebyla jsem tam, tak nemohu nikoho soudit

arrow
profile_image
julanka
od 16. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji brnenskapanicka: Sama mám s váma "studentama" své zkušenosti a mít klientelu vašeho charakteru, tak si nevydělám ani na chleba. To pochopíte, až vstoupíte do reality podnikání v ČR. To neberte osobně, to se diví většina vysokoškoláků, že jim nikdo nenabídne 50tis měsíčně, auto a notebook.

Studuji dvě vysoké školy, to je důvod, proč nemám čas ještě navíc pracovat, abych si mohla dovolit dávat na kadeřnici tisíce. Také nevím, pokud podnikáte, odkud vzešlo vaše přesvědčení že zrovna studenti jsou skupina lidí na které se dá vydělávat? Také jsem tady opravdu nepsala že chci práci za 50tis měsíčně, auto a notebook (?), pouze jsem chtěla slušnější zacházení (myslím že kdyby měla kadeřnice úplně čisté svědomí, nemá důvod mě tak okázale ignorovat, ani mi neříct kolik služba vlastně stála). Třeba si myslela, že jako student tam stejně už nepřijdu, no nicméně až budu jednou právník, taky tam nepřijdu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji brnenskapanicka: Sama mám s váma "studentama" své zkušenosti a mít klientelu vašeho charakteru,

tito studenti budou jednou ekonomové, lékaři, právníci. Pokud se k nim někdo jako ke studentům bude vyjadřovat jako vy, tak jako dobře vydělávající zákazníci určitě půjdou jinam.

slušností pracovnice tohoto salonu bylo nabídnout slečně ještě další službu a to že ji ignorovala mi připadá přinejmenším nevhodné.
Mě by nešlo o ty peníze, ale o celkový přístup. Pocit, že když si zaplatím něco na stránkách zapakatel nebo slevomat aj. a budou se ke mě chovat jako k někomu, kdo chce jejich salon málem oškubat, by mi byl důvodem k tomu, do tohoto salonu znovu nejít.

arrow
profile_image
brnenskapanicka
od 13. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Víte, většinou bývá pravidlem, že právník nebo doktor ( a podle toho taky naše zdravotnictví vypadá ), když jede někam na dovolenou, tak si nechává vrátit vše do posledních drobných. Navíc chováním připomínají spíše burany a hrající si kreatury na "nadčlověka".
Obyčejní lidi, kteří si našetří na dovolenou 1-2x do roka si ji užijí a určitě jsou příjemnější klienti.. to je moje zkušenost jako majitelky větší cestovní agentury.
Ostatní co se zapojili do diskuze...vy jste si koupili ten voucher a znáte ty podmínky ? Znáte vztahy mezi slevovými servery a firmami nabízející služby, jejich smluvní závazky, provize atd.
Julanka tu vypisuje své domněnky o zázemí firmy, o které píše, že je nová a není tomu tak.. prostě plky plky.. a říkám svůj názor naposled. Napřed se domluvím, zeptám a pak teprv platím a můžu si stěžovat, když není něco splněno. Jako budoucí právník určitě termín "reklamace" znáte. A tím se loučím...

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na brnenskapanicka: No raději se fakt s námi rozlučte a přiďte znovu, až pochopíte pojem "diskuze"
Nevím, proč se tady navážíte ještě taky do mé osoby. Takže až budete vědět, co se v diskuzích dělá, budete zde vítaná. Naschledanou

arrow
profile_image
Amy23
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No na mě ty slevomaty a zapakatel apod působí trochu jako ojeb takže do toho neinvestuju. Ale to co popisujete v tomto kadeřnictví mně teda taky přijde jako zvláštní přístup a já bych to řešila na místě. I když chápu že moment překvapení dělá hodně. Každopádně kdyby paní kadeřnici na tom záleželo tak by si asi dala trochu práci s vysvětlením a neodbyla by Vás/Tě. Takhle se obvykle nechovají ani v kadeřnictví na učilišti a je jedno jestli zákazník je vysokoškolák, podnikatelka. nebo důchodce. Profesionální přístup a dobrý obchod vypadá jinak.

arrow
profile_image
anngirl
od 25. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

byla jste některé v tomto kadeřnictví na melíru? můžete mi někoho doporučit?

Tak se taky podělím o svůj poznatek, také jsem si s mamkou objednala vouchery do tohoto kadeřnictví, byla jsem tam teprve včera a objednávala jsem se na aplikaci brazilského keratinu, když jsem tam přišla tak mi slečná říká jestli budem barvit nebo co budu chtít, tak jsem jí řekla že bych chtěla ten keratin a ona jestli jsem si to domlouvala, tak jsem ji řekla že když jsem se objednávala tak jsem říkala že chci ten keratin , no tak se mi asi 10 minut prohrabovala ve vlasech a že to neí pro mě vhodný a že bych musela mít aspoň 2 tak jsem řekla že samozřejmě 2 mám tak začala dal vymyšlet že budu nešťastna že budu mít strašně splihnutý vlasy a že se mi budou strašně mastit, a jestli jsem si o to, četla na internetu tak jsem řekla že jo, a už jsem si začínala připadat jak blbec, dvakrat jsem ji řekla aby mi to udělala že to přežiju, a pořad to nějak okecavala no tak mě nakonec ukecala na melír, ale ten je taky nic moc, dneska tam byla mamka a postup uplně stejnej a to musím říct že ona ma ty vlasy opravdu zničený, ale ja teda celkem taky, no ale mamka bojovala řekla že se tam objednala na toto takže to chce že melír ma čerství a barvu taky, a na to ta kadeřnice že to nejde dělat teda když ma chemicky ošetřenýý vlay coiž není absolutně pravda, nesmí se to dělat potom, no mamka se nenechala zvyklat, a dopadla tak že ji jakože dělala ten keratin, ale byla za hodinu hotova i se stříhání a foukáním... vlasy má něco málo nad ramena....takže asi tak, a přístup dost neprofesionální, a to nejsem náročnej zákazník, ale prostě je to podvod

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené