arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak kamarádka měla uplně stejnou zkušenost. Prý se ten keratin na její vlasy nehodí. Já jsem objednaná taky, ale když koukám dneska na jejich ceník tak mi ani 2ks voucheru nebudou stačit. Když jsem se na ceny dívala když jsem voucher objednávala, tak keratin byl za 1900, dneska je skoro za 5000. Objednací lhůta je víc jak 2 měsíce, takže jsem to ovlivnit nemohla.
Takže když to tady čtu, tak si nenechám zničit vlasy rádoby keratinem pro " levné zákaznice" a nechám se jen ostříhat a nabarvit. Mě to přijde jako hodně neseriozní přistup.

arrow
profile_image
SONY
od 18. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Keratinová léčba
Moje zkušenost je opačná, já byla objednaná na barvu+střih, jakmile však uviděla slečna kadeřnice moje vlasy, řekla mi, že barvu nedoporučuje a ať si kupón využiju raději na keratin. Byla jsem samozřejmě ráda a nabídku ráda využila. Podotýkám, že jsem měla již 2x keratin na vlasech a pokaždé vydržel cca 3 měsíce a to i přes léto, kdy jsem hojně využívala bazén.. Aplikace v salonu trvala necelé dvě hodiny (před tím mi to do vlasů zazěhlovaly skoro 3 hodiny)).. Tak jsem se tedy čekala na výsledek- je třeba vydržet 72 hod. od aplikace, no a pak jsem si vlasy umyla a těšila se, že budou opět hladké a rovné. Bohužel, jsou vlnité a krepaté jako před tím.
Takže jsem chudší o voucher v hodnotě 370 Kč. Zaplatit za to plnou cenu 4 tisíce, jak mi kadeřnice řekla, byla bych naštvaná. I tak mě to mrzí....

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak, dneska ráno jsem si přečetla tuhle diskuzi a bála jsem se tam jít... Ale pak jsem to překonala, došla jsem tam. Slečna mě mile uvítala, celou dobu se ke mně hezky chovala, zeptala se mě, co chci, prvně vyjádřila pochybnosti, ale pak to akceptovala, udělala mi dvojbarevný melír, jak jsem si přála, ostříhala podle představ. Po celou dobu byla milá a ochotná. Mám vlásky, jak jsem chtěla a jsem ráda... Takže zvažuju, že příště tam zavítám zase

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Tak Julanka mě opravdu rozesmála.Co by chtěla za 375kč..aby ji kadeřnice očistila ještě boty a nalila šampaňský?ja si myslím že můžeme být rádi takových akcí,a pokud se někdo toho bojí ať to nekupuje na slevových portálech a jde do kadeřnictví ve středu města na ošetření v hodnotě 1500!ale to že si tady chudobně spočítá že to co ji udělala zbývá ještě 500 a chce produkt..tak slečna kadeřnice by přišla asi na mizinu!v takových místech jsou šílené nájmy,barvy nejsou v dnešní době též levné...a za 375 všechno nezaplatíte ani na vesnici!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojte,
nemáte někdo "novější zkušenosti" Dámskou jízdou? Už se chytli nebo pořád prodávají slevové kupony?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené