arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,

o kadeřnictví v Praze jsem tu našla spoustu diskuzí, ale nikdy ne diskuzi založenou pouze o blond barvě.

Loni jsem se obarvila na blond, byla jsem nadčena. Okolí také. Ale v lednu jsem se na popud jedné osoby obarvila na hnědou, šíleně toho lituji. Bohužel kadeřnice, u které jsem byla poprvé a se kterou jsem byla max spokojená jde na mateřskou takže hledám navou kadeřnici v Praze.
Kde dělají nejlešpí blond ( platinovej) melír ?
Chci to přibližně tak jako to má Dara. Uvažovala jsem přímo o salonu o Oskar, ale někde jsem četla, že si s náma obyčejnýma „necelebritama“ tak nevyhrají a vysledek není tak úžasný jako třeba u zmiňované Darinky.

Děkuji Vám moc za všechny typy .

Přeji krásný víkend

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Napadá mě kadeřnictví Libora Šuly, nemám zatím osobní zkušenost, ale kamarádka tam chodí a je vždy moc spokojená. Nemá platinový melír, ale barvu, taky blond a vypadá to přirozeně, i když blondýna není.

Do kadeřnictví Oskar chodí moje kolegyně a melír má žlutý rozhodně né platinový

Já jsem teda vystřídala několik kadeřnictví, než jsem našla kadeřnici co mi udělá fakt bílý melír a dá mi ho až k hlavě. A hlavně není ani tak drahá. Mám svoje vlasy tmavě hnědé a dost husté a ona si s tím fakt vyhraje, že to mám hezky a do bíla. Chodím do kadeřnictví La Vida ve Vodičkově ke kadeřnici Lence. Je to obyč kadeřnictví,ale holka fakt moc šikovná.
Předtím jsem chodila do Bomtonu a to jsem měla melír do žluta a stále jsem to vymývala Silver šamponem, což stejně nepomáhalo

Tchýně má platinu, chodí k Zuzce do Hairgods, mě teda Zuzka jen stříhá, ale na barvu k ní chodí hodně lidí.

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Podle mě to není o kadeřnictví, jako spíš o šikovnosti a ochotě kadeřnice - přesně jak píše Hanik12. Dokud jsem se barvila na platinu, chodila jsem do kadeřnictví v budově kliniky Esthe, ani nevím, jestli tam ještě fungují. Je to už cca šest let zpátky. Ale byli tam moc šikovní.
Jsem ale docela ráda, že teď už vlasy nebarvím, protože jak jsem tak koukla na ty ceny, speciálně v tom kadeřnictví Oskar... . A taky nevím, jestli by mi někdo byl schopný vysvětlit, jaký je rozdíl u dobarvování odrostů u vlasů krátkých a dlouhých? Odrost jeden cm je jeden cm u krátkých i u dlouhých, ne? Přitom, v mnoha kadeřnictvích jsem si všimla ceníku a vždy je ta cena uvedená jiná, často o několik stovek, tak trochu nechápu proč?

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nejlepší kadeřnice kouzelnice je moje tchýně Hanička Edrová - kadeřnictví Claudie,Radhošťská 2016/11 Praha.Na blond mě barví už 8 let a má zlaté ruce.Od té doby co se mi stará o vlasy,je mám krásné, dlouhé a zdravé.Jooo...léta praxe...

Cituji SantaMaria: A taky nevím, jestli by mi někdo byl schopný vysvětlit, jaký je rozdíl u dobarvování odrostů u vlasů krátkých a dlouhých? Odrost jeden cm je jeden cm u krátkých i u dlouhých, ne? Přitom, v mnoha kadeřnictvích jsem si všimla ceníku a vždy je ta cena uvedená jiná, často o několik stovek, tak trochu nechápu proč?

Co je na tom k nepochopení? Na dlouhé vlasy se spotřebuje více materiálu a práce(šampon,..) a jejich úprava je časově náročnější. Je sakra rozdíl nabarvit vlasy co mají 8cm a pak ty co mají třeba 40cm,tam už se aspoň 30min fouká a ten čas se samozřejmě platí.A to nemluvím o střihu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Danda28: Je sakra rozdíl nabarvit vlasy co mají 8cm a pak ty co mají třeba 40cm,

Odrost je snad stejný u dlouhých i krátkých vlasů, ne? Foukání bývá uvedené extra v konečné úpravě, takže mi ty rozdílné ceny taky nejdou namysl. Ale Praha je střelenýma cenama známá.

Já jednou potřebovala jen na foukačku, volala jsem si na cenu krátkých vlasů předem a výsledná cena byla o 300kč více. Prý kvůli masce, o kterou jsem si neřekla ani nebyla informováná. Tak jsem vysolila 750kč za foukanou, při které mi nedali ani tužidlo a já měla za hodinu na hlavě těžký splih z té super masky..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky děkuji moc za typy .

Asi oběhnu všechny vámi zminované salony a kadeřnictví a optám se. Bude lepší, když mě kadeřnice uvidí, aktuální barvu, stav vlasů atd.....
Když jsem šla posledně z hněých do blond, hned první den sem odcházela s hodně bílou hlavičkou takže naštěstís chytáním barvy nemám problém.
Ještě jednou Vám moc moc moc děkuji

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Danda28: Já přece nemluvila o barvení celé délky, ale o odrostech. Mě to přijde trochu kocourkov, aneb co je těžší - kilo železa nebo kilo peří.... Prostě odrost jeden cm je cenťák u krátkých i u dlouhých, nechápu proto ten rozdíl v ceně.

Cituji Dirtyangel: Já jednou potřebovala jen na foukačku, volala jsem si na cenu krátkých vlasů předem a výsledná cena byla o 300kč více. Prý kvůli masce, o kterou jsem si neřekla ani nebyla informováná. Tak jsem vysolila 750kč za foukanou, při které mi nedali ani tužidlo a já měla za hodinu na hlavě těžký splih z té super masky..


Tak přesně tohle se mi stalo taky, jasně, že jsem do toho kadeřnictví už nikdy nevstoupila. Opravdu skvělý marketingový tah.

[

Cituji Dirtyangel: Odrost je snad stejný u dlouhých i krátkých vlasů, ne? Foukání bývá uvedené extra v konečné úpravě, takže mi ty rozdílné ceny taky nejdou namys

Tak to ,ale není.Tady má každý zkreslené představy. Odrost je stejný,ale taky se při správném barvení i odrostů musí 5-10min před koncem působení barva v emulgovat na zbylé vlasy. Jinak dnes už většina salonů má komplexní služby,takže proto jednotná cena. Krátké vlasy zaberou málo času,ale dlouhé zase hodně,je tam započítaná i práce,kterou si musíme započítat,nejsme nějaký sociální fond. Ale 750za foukanou je hodně. U nás foukaná dlouhých vlasů je kolem 300Kč.

Cituji Gogelka17: Asi oběhnu všechny vámi zminované salony a kadeřnictví a optám se

Kdybys chtěla, můžu ti poslat na Lenku mobil do SZ a můžeš se s ní přímo domluvit Já když jdu na melír, stříhání, foukání a žehlení, nikdy neplatím víc než 1.500,- kč.

arrow
profile_image
MsBlondie
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Danda28: dobře ale komkrétně barva? píšeš šampon a práce ale barvy dávaj většinou každýmu stejně

Cituji MsBlondie: dobře ale komkrétně barva? píšeš šampon a práce ale barvy dávaj většinou každýmu stejně

Je to prostě dražší,protože je práce s dlouhými vlasy náročnější,co je tak těžkého na pochopení situace? Za čas strávený nad jednou zákaznicí s dlouhými vlasy udělám dvě s krátkými ,tak je jasná,že cena musí být taková ,aby se vyplatilo dělat dlouhé vlasy přece.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené