arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

sabulebambule

sabulebambule
Tak to je snad špatný vtip!
Bohužel není..... co na to říci, že?

arrow
profile_image
angelic
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pajka2
Takže i u Libora záleží ke komu jdete
to mohu podepsat, byla jsem tam u dvou kadeřníků, čekala jsem tedy mnohem víc, už mě tam neuvidí!

Jinak jsem byla asi před měsícem Radikální sekci BOMTON a jsem opravdu spokojená, melír + střih za 2 000, a to mám dlouhé vlasy, kadeřnice musela přimíchávat další barvu. Milý profesionální přístup, výsledek opravdu super! Navíc mi kadeřnice dělala skvělou masáž hlavy Věřím, že i tady, jako v každém salonu, nejvíc záleží na konkrétních lidech - konkretní kadernici.
Upřímně jediné za co bych RS BOMTONU dala mínus je "vzhled salonu", nepřipadala jsem si jako princezna tak jako když jsem byla v salonech vyloženě v centru, protože i to krasné prostředí je pro mne určitý relax, i když, samozřejmě na prvním místě je výsledek na hlavě, to je jasné.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

sabulebambule
Navíc mě "dojímá" ta arogance dotyčného hošíka, který si myslí, že je mistr světa a to jen proto, že stříhá jednu z "celebrit" (mimochodem, její sestřih se mi vůbec nelíbí ). Jeho střih nedrží a je dost děsivý. Místo patky mám prostě ustřižený tlustý pramen , který si prostě trčí, kam chce a tvoří takovou tu nechutnou "babskou" vlnku .... prostě síla. Jak jsem vkládala tu fotku Meg Ryan, tak to byl asi původní záměr, jenže se nezadařilo. Mám pěknej vztek.

arrow
profile_image
angelic
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pumpkin
Chápu... K Tobě se zachovali hrozně neprofesionálně. Mně ani nejsou moc sympatické ty stránky salonu Oskar, jak se tam okatě chlubí celebritami, to je teda hoodně dobrá reklama, jestli jim za ty fotky ještě nemuseli zaplatit (těm celebritám). Já vím, spekuluji

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

angelic

angelic
Mně ani nejsou moc sympatické ty stránky salonu Oskar, jak se tam okatě chlubí celebritami, to je teda hoodně dobrá reklama, jestli jim za ty fotky ještě nemuseli zaplatit (těm celebritám). Já vím, spekuluji
jasně a kdo ví, kdo je vlastně stříhal
Pochopila bych, že mám střih, který se mi nemusí tolik líbit, ale nepochopím, že mám střih, který absolutně nedrží, nemá žádnou formu, ve vlasech zuby, každá strana jiná atd. ... Prostě mě čekají "veselé" min. 3 měsíce, kdy si na dotyčného každé ráno vzpomenu .

pumpkin
Stejně čučím, že tě nedostříhal do konce, o tom jsem ještě neslyšela. Asi si nedokázal svůj "výtvor" před tebou obhájit.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Leo

Leo
Asi si nedokázal svůj "výtvor" před tebou obhájit.
Já bych spíše řekla, že se urazil za to, že jsem nehýkala nadšením, ale právě naopak a rovnou mu řekla, že se mi to nelíbí (jaká drzost) a v průběhu jeho "tvorby" jsem bezostyšně kontrolovala, zda-li mě nestříhá moc (stejně to nepomohlo ), ale na to snad mám jako zákazník právo, ne? Jsou to moje vlasy.

Chodím několik let k paní Simoně Boháčové na Praze 5 - Zbraslavi, Žitavského ul. Kadeřnictví SIERRA. Je skvělá a nebolí to finančně tolik jako v centru. Vřele doporučuji!!! Mám vlnité nepddajné suché tvrdé vlasy. Málokdo si s nimi poradí.

pumpkin
Je standardní postup, že kadeřník "nedokončí" práci protože se mu "nezdají" připomínky klienta, tak, jak se mi stalo v salonu Oskar? Díky.
Vše je o komunikaci kadeřník je odnorník a má se zákazníkem dohodnout jak a,proč a co ostříhá. Kadeřníkům není moc příjemné když jim klient do práce pořád mluví,pak se to taky odvyjí od výsledku.Kadeřník může říct,že nedostříhá a pak by si neměl střih ani účtovat.Nebo se měl s Vámi znova pořádně dohodnout jak střih chcete.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Danda28

Danda28
Kadeřníkům není moc příjemné když jim klient do práce pořád mluví,pak se to taky odvyjí od výsledku.
To chápu, ale snad by měl respektovat požadavek klienta, ne? Troufám si říci, že znám své vlasy lépe, než kadeřník, který mě vidí poprvé. Když mu řeknu, že nechci "prostříhat" vlasy, že potřebuji tupý střih, neb jinak jsou vlasy neupravitelné, tak by to měl respektovat a ne trvat na svém. Mimochodem, vlasy mi samozřejmě prostříhal a samozřejmě nedrží. Takové zuby bych si nezpůsobila ani sama.
Danda28
Kadeřník může říct,že nedostříhá a pak by si neměl střih ani účtovat.Nebo se měl s Vámi znova pořádně dohodnout jak střih chcete.
Odmítl se se mmou bavit a samozřejmě si vše naúčtoval. Jsem opět poučena, že u nás zdaleka neplatí "náš zákazník, náš pán".

pumpkin
samozřejmě si vše naúčtoval. Jsem opět poučena, že u nás zdaleka neplatí "náš zákazník, náš pán".
já bych si na kadeřníka stěžovala a platit jsi neměla,vím,že to není příjemné říct,ale musí se.

arrow
profile_image
Andrejice
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
já chodím do kadeřnictví (myslím že se jmenuje Šarm..to je ostuda že si nejsem jistá jménem) v Jungmanově ulici. Je to v pasáži vedle divadla Komedie. Chodím vždy k slečně Kristýně. Můžu ji s klidným svědomím doporučit. Je to jedna z mála kadeřnic, která neustřihne víc, než chcete, ba právě naopak. Je ochotná, příjemná, člověk se s ní může poradit. Tel do kadeřnictví: 224224814

arrow
profile_image
BerushkaT
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky fšem
Tak jsem si přečetla celé téma a nechala sem se zlákat a objednala jsem se do salonu Fellini. Je tu na něj spousta pěkných komentářů, chtěla bych se zeptat, máte někdo s tímto salonem i negativní zkušenost? Já jen čeho bych se případně měla vyvarovat... Díky za názory..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Ahoj, ja nebyla u kadeřníka 3 roky. Nechala jsem si narůst delší vlasy a sem tam si konečky zastřihnu. Barvení taky doma. Rada bych někam šla, aby vlasy nějak prostřihli,ale bojím se. Mam vlasky jemný a vždycky, když jsem někam šla, tak jsem byla nespokojená,že to byl účes nepraktický.
Pls, kolik se teď pohybuji asi ceny a kam byste doporučili jít - bydlím i pracuji na Praze 10. Děkuji

arrow
profile_image
Koloušek
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

angelic
Jinak jsem byla asi před měsícem Radikální sekci
Ahoj, u které kadeřnice jsi prosím v RS byla? Chodím tam celkem často a musím říct, že ze všech poboček BOMTONu jsem v RS nejspokojenější. Jinak se hlásím do klubu věčných hledaček ideálního kadeřníka. Od doby, co má "osudová" kadeřnice od Petry Měchurové odešla na volnou nohu, pátrám po kadeřníkovi, který by zvládl zdánlivě jednoduchý úkon: ostříhat každou stranu stejně dlouhou (asymetrické střihy jsou sice in, ale já prostě nesnesu, když mám na jedné straně o 2cm delší vasy než na pravé) , takže jsem se během roku propracovala od krásných zdravých vlasů po pás k úděsně oškubanému mikádu pod uši a vypěstovala si slušnou obsedantní poruchu zvanou dysmorfie. Byla jem snad ve všech "vyhlášených" salonech v Praze (Hair Area, Oskar, Šula, Portrait, Joshua, ToniGuy,Fellini atd..), takže pokud můžu přispět zkušeností, sem s dotazy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené