1. . .567891011. . .3940

sára kleinová
No to záleží taky na penězích
Počítám, že za to dám kolem 2 tisíc, hlavně když mi to někdo pořádně ostříhá. Nechci nic náročného na údržbu, protože hodně sportuju a 5x v týdnu to žehlit nechci a ani po ránu strávit hoďku v koupelně - tak to taky né. Prostě vstanu a jdu a aby mi to netrčelo po stranách !!!

jmarys
a jsem opravdu spokojená,
A měla jsi nějakou velkou změnu barvy či střihu? Já furt nevím....

Jmarys
Díky, volám tam. Stále mají obsazeno !!!!!

Tak tam jdu 16.12.2008

Jdu také k Mirce. Máš mě na svědomí

Lenička
tak jsem na Tebe zvědavá! Určitě chci vidět foto!

lentilka79
Ty máš tmavé vlasy? Čím Tě ta Tvoje kadeřnice barví? Míchá víc barviček? Máš vlasy moc hezké.

Hana Marková
Ahojky, já chodím do salonu BOMTON a taky jsem velmi spokojená.
Tak já jsem tedy v Bomtonu byla a spokojená jsem nebyla ani náhodou. Byla jsem na Václaváku v pasáži Jalta a byl to jeden z nejhorších zážitků. Měla jsem uplně flekatou hlavu a naprosto strašidelnej střih. Dali mi 1000kč slevu!!

Chodila jsem k Petrovi Vačkářovi do Carpe Diem,měl zlatý ruce a nikdy mě nikdo neostřihal lépe. Bohužel mi odcestoval do Austrálie a tam fakt ke kadeřníkovi lítat nebudu Chodila jsem taky občas k Petrovi Čížkovi-super šikovnej. Teď se střihám sama s pomocí mého miláčka a barvu i melír zvládám taky sama. Bojím se někam jít aby mi to zase nezhonili.

arrow
profile_image
sára kleinová
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lenička
držim palce at to je super, dej pak vedět, ju?
pa

Holky, pls o radu. Nevíte nějaká o dobrém kadeřnictví někde na Praze 6? Moje kadeřnice odešla na mateřskou a já jsem v háji , potřebovala bych hustší melír a zastřihnout konečky, jako že vážně jen zastřihnout, ne "amputovat! o 5cm . Konečky, melír, foukaná, tak nějak do 1300 abych se vešla. Víte někdo? Klidně i SZ, dík mooc...

Vážně nikdo??

arrow
profile_image
sára kleinová
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sheila
bohužel . Já jsem z phy 5, tak neviim

Ahoj, tak jsem nakonec skončila včera v Diablu. Nevím, kdo tady ten salon doporučoval, nebo jestli jsem narazila na špatné kadeřnice, ale - už tam nikdy nejdu!!! chtěla jsem zastřihnout konečky - to by šlo, ale melír - až doma jsem se zděsila - kolem pěšinky ok, ale když jsem si pěšinku chtěla udělat jinde, "melír" byl jeden cm od hlavy, jestli se to dá nazvat melír - nejsou tam vůbec patrné proužky, je to jako bych měla tu blond slitou a špatně odbarvenou celou hlavu, a to nemluvím o vlasech vzadu - tam to slečna jaksi nezvládla už vůbec a vypadá to, jako bych měla 2cm odrosty. Holkám bylo max 18, jedné z nich snad ani to ne, vzadu jsem zaslechla, jak se baví, že ta jedna jde zítra na zkoušku z dámského a dnes byla na pánském. Takže by se snad slušelo někde na jejich stránkách alespoň uvést, že je to snad něco na způsob učňovského kadeřnictví Doufám, že to má alespoň nějaký kontext, ale jsem tak naštvaná a vytočená, že to snad chápete , a to vynechávám detaily typu - žádná regenerace po melíru a žehlení vlasů "jen tak," bez žádného přípravku na žehlení. Vlasy mám jak slámu a jsem fakt hotová. Zlatá moje kadeřnice, která je ale teď na mateřské holky sorry za román, ale to mě fakt dostalo

sheila
Jdi to reklamovat a nenech se odbýt.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené