arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,

před nedávnem jsem přešla z hnědé barvy na zrz, byla to dlouhá procedura, ale fakt jsem důvěřovala své kadeřnici, která je skvělá.

Teď jsem se ale dozvěděla, že je na nemocenské, asi na dlouho a já se potřebuji objednat k někomu jinému, ať nemám velký odrůst. Problém je ten, že v té zrz jen tak někomu nevěřím. Můžete mi někoho v Ostravě doporučit?

Díky!

Můžu Ti doporučit v salónu Omorfi kadeřnici Věrušku, chodím k ní už dobrých sedm roků a ona sama má krásnou zrzavou barvičku. Popřípadě kdyby měla dlouhodobě obsazeno, tak je tam ještě moc dobrý kadeřník David

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na zazushka:

aha o tomhle kadeřnictví jsem neslyšela....můžu se zeptat, na jakou barvu se necháváš barvit ty? a ona má svojí zrz nebo si ji barví?

pěknou zrz dělá i henna, v ově ji mají v alpíkovi a zvládne to nabarvit každý.a je to čistě přírodní.za sebe doporučuju five fives nebo od lush caca rouge z dražších i logona.
barvím se jí už 3 roky a jsem spokojená, hodně mi zlepšila kvalitu vlasů.

Mě dělá světlounce hnědou až tmavší blond (kterou mi všichni chválí). A ona se taky barví. Má něco mezi těmito odstíny:

Našla jsem jejich webovky.

Ve fotogalerii je album Na soutoku - Kyjovice 2010 - tam ta zrzečka je moje kadeřnice

arrow
profile_image
Schatz1
od 4. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zazushka: Taky mockrát děkuji za tip.Za měsíc jedu k mamce do Poruby a mám to hned za rohem. Chystám se taky ke kadeřnici, jelikož jsem se sama barvila z blond melíru kde jsem měla už ale velké odrosty na zrz barvou od Loreal Preference Nr.74 ale se mi to samozřejmě vymývá ale na tom blond melíru jak jsem si původně myslela ale z mých přírodních nijakých hnědých vlasů.

Nevíš náhodou jestli na kosmetice dělájí taky ošetření ovocnou kyselinou? Na jejich netu jsem to nenašla...

Reaguji na Schatz1:
Za tip není zač Co se týká té kosmetiky, tak to opravdu nevím, na kosmetiku totiž nechodím. Jedině zkusit zavolat a zeptat se.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené