méně než
10 příspěvků

Dobrý den, po dlouhých letech jsem se rozhodla, že podstoupím septorhinoplastiku a hrozně bych ocenila, kdybyste mi poradily, ke komu jít (nejlépe v Praze). Už v dětství mi bylo řečeno, že mám vybočenou nosní přepážku a následkem toho se mi hůř dýchá nosem, často smrkám a kýchám. Zároveň mám nos trochu větší (což by ani nevadilo), ale hlavně mi "zatáčí" doprava (viz obrázky v profilu). Také se mi moc nelíbí "bambule" na měkké špičce nosu, ale o tom bych se poradila až s chirurgem. Každopádně, bylo mi řečeno, že přepážka je celkem složitá a je dobré vybrat dobrého doktora, který umí jak přepážku, tak nos. Takže bych se vás ráda zeptala na rady, zkušenosti, cokoliv. Děkuji!

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj. Já jsem byla na FN Bulovka, operoval mne doc. Měšťák, já jsem byla moc spokojená se vším. Septoplatiku mi současně dělal MUDr. Krátký, s tím jsem předtím moc nemluvila, původně mne měl operovat operatér, se kterým doc. Měšťák standardně spolupracuje, ale pak se to vyvinulo na poslední chvíli jinak. S výsledkem jsem pořád moc spokojená a to už je to pět let.

méně než
10 příspěvků

Reaguji na PíBí: Děkuji moc, kamarádka u něj byla a taky ho chválila, ale neměla problém s přepážkou, tak jsem nevěděla, jestli k němu mám také jít.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Morgaine: Na Bulovce mi dělali obě operace naráz.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Morgaine: Dívala jsem se a tuším, že normálně operuje s ORL doktorem Janem Chvojkou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené