Kam se holky chystáte na Silvestra v Praze? Ráda bych někam kde to stojí do max. do 800 kč a bude to stát opravdu za to.Je mi 24 tak bych ráda něco kde je více lidí nad 20 let a přesto to tam žije.Klidně i s cizinci.Opravdu bych ráda prožila super Silvestra.Bary,kluby..Děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

MECCA Silvestr tam bude super, hodně lidí, dobrá hudba i dost cizinců.

arrow
profile_image
LuckyVerushka
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co kluby Nebe?Máte zkušenost? Ps. Co hrajou v té Mecce za hudbu? Nesnáším techno apod styly.

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Není lepší trávit silvestra s rodinou nebo kamarády ? Já teda nevím, ale utratit nehorázný balík peněz za to že se někde ožeru a pak mi bude celý den špatně ... to radši vážně zůstanu doma s těmi nejbližšími a uděláme si vlastní oslavu ...

Cituji Majklik: Není lepší trávit silvestra s rodinou nebo kamarády ? Já teda nevím, ale utratit nehorázný balík peněz za to že se někde ožeru a pak mi bude celý den špatně ... to radši vážně zůstanu doma s těmi nejbližšími a uděláme si vlastní oslavu ...

A není to náhodou naše věc, kde chceme trávit Silvestra? Ptám se tu na názory jaký klub je vhodný ne na tvůj názor s kým.Domácí oslavu si budu dělat až mi bude 35 a bude mi trapné trapčit v klubech a ne v mých 24.Kromě toho přátelé chtějí také do klubu a ne být doma.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na LuckyVerushka: aha, no tak vyloženě techno nehrají, ale taneční hudbu, jako v jiných klubech tak záleží co posloucháš třeba rock, tak jít asi do nějakého takového baru.

Reaguji na aneet_: Právě takovou tu současnou.Klidně Gagu, Daddy Yankee...Prostě na co se dá tancovat .... Rock taky neposlouchám.A myslíš ,že tam bude opravdu dost lidí? Jdeme s kámošema a nerada bych byla v poloprázdnym klubu.Koukala jsem kolik ještě zbývá vstupenek a docela dost.

Jej koukám,že to bylo jiné slečně.Neva

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Carpisa: nerada bych byla v poloprázdnym klubu

Tak to v Praze na Silvestra opravdu nehrozí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Carpisa: tak v Mecce je skoro pokaždé narváno, ale v Praze na Silvestra bude narváno všude. Nebo třeba Sasazu, Nebe. To záleží na tobě.

Reaguji na aneet_: A nevíš kolik tam tak stojí drinky? Koukala jsem že vstup s jídlem za okolo 800 + welcome drink ale to je vše.A u dvou drinků já asi nezůstanu... A Nebe je za 300 s malým občerstvením

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Carpisa: Tak 800 stojí VIP vstup, můžeš si koupit normal za 290,- Kč a drinky stojí normálně jako v Praze Ale tak někdo určitě pozve.

Reaguji na aneet_: Super a prosimtě nevíš jak to je,když píšou ,že bude black or white výzdoba...To jako znamená že musím přijít jen v černé nebo bílé?? Ani jedna mi totiž nesluší a zase nepíšou dress code tak snad ne,ale radši se ptám...Vždyť tam budou i lidi z venku co tam půjdi na blint a ty asi těžko budou mít něco předepsaného..

Reaguji na aneet_: Jo a co tam chodí za věkovou kategorii? Já tam fakt ještě nebyla

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Carpisa: Ne nemusíš chodit v bílé nebo černé a jinak věková kategorie nad 20 výše (řekla bych, že nejvíc tak kolem 25-30).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené