arrow
profile_image
Misuzu
od 30. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je mi 14 let a za pár dní mám jet na tábor. Bude se samozřejmě jezdit do aquaparku a plavat. A já to mám zrovna dostat. Zkoušela jsem si zavést tampon ale vůbec nevím KAM. Já vím, asi vám to zní divně, ale bojím se, abych si ho někam nedala ,,špatně", prostě vůbec nevím kam, nějak se v tom nevyznám a jsem z toho solidně na hroucení. Neporadíte někdo? Já se v tom návodu od o.b. prostě nevyznám :// :'( :'(

To má být vtip? To dostaneš poprvé? I kdyby, tak myslím, že každá holka ví, kam jej zavést... A pokud ne, tak u O.B. je i návod s obrázkem...

Já být tebou, tak si dám ten tampon do nosu

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ono moc možností kam ho dát, není, to se zas jako neboj Předpokládám, že ve svém věku jsi panna, tak proto ti to možná jde špatně nebo vůbec. Když cítíš odpor, tak se musíš snažit trochu změnit tlak i směr, navíc v době, kdy MS nemáš se tampon zavádí obtížně, kdybys MS teď měla, sama by ses možná divila, jak se vcucne dovnitř Pokud z toho máš nervy, co si zajít na gyn pro injekce nebo prášky (nemyslím antikoncepci) na posunutí.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych koupila minitampony (nejlépe Silk Touch od O.B.), aby se ti lépe zaváděly a strč to co nejdál ti to půjde ale zase to nepřemáhej, prostě jak daleko to půjde, tam to strč. Snaž se ho zavést rovně. A do jaké díry je snad jasné. Máme tam jen dvě - tak tu blíž .
Nevím jak silně krvácíš, ale první dva dny vyměňuj cca po 5-8hodinách. Pokud krvácíš hodně, tak častěji.

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Mia_Sofia: A do jaké díry je snad jasné. Máme tam jen dvě - tak tu blíž

No počkej a co vývod močové trubice?

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Mia_Sofia: Já bych koupila minitampony (nejlépe Silk Touch od O.B.),

Rozhodně souhlasím, nebo Tampax s aplikátorem, třeba ti to půjde líp a taky se líp udrží hygiena.

zkus tampon s aplikátorem...

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mitternacht: a co vývod močové trubice

To by asi bolelo Prý cékování bolí jako čert a to má ta hadička pár milimetrů...

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já si tedy nemyslím, že by si Misuzu dělala legraci a není nutné do ní rýpat, Romankaa. Každý jsme jiný. Mě třeba mamka nevysvětlila co a jak, dala mi knížku o dospívání, řekla mi kde jsou doma vložky a bylo.
Misuzu, kam tampon zavést určitě víš, podle mě se ptáš na trošku něco jiného. Klidně si zajdi na gynekologii ke své doktorce, už bys nějakou měla mít a pokud ne, nevadí. Vůbec se nestyď, oni jsou na to doktoři zvyklí (mně se třeba jednou stalo, vůbec nevím jak, že se mi dostala dovnitř šňůrka a měla jsem co dělat abych ho vytáhla - jinak bych sypala na gyndu taky. No a moje známá zapomněla že tampon má a zavedla si druhý, prostě halt se někdy v životě přihodí ledacos).
Obecně platí, že tampon bys měla vyzkoušet od nejmenší velikosti, a zavést ho tak hluboko, aby Ti nevadil, neměla bys o něm vůbec vědět. "Nasucho" to asi nezkoušej, pokud nemáš menstruaci, bude sliznice suchá a nepůjde Ti to tak dobře. (koukám že už to tu mezitím napsala gumidek)
Doufám, že jsem Ti trošku pomohla!

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

v zadk* ti bude asi k ničemu Jestli se nevyznáš v návodu, který je už tak udělaný jako pro lidi s IQ 10,pak ti snad ani není pomoci

Nechápu výsměch ostatních, holka je mladá a prostě neví jak na to.

Reaguji na Misuzu: Když jsem byla v tvém věku taky jsem se snažila zavést tampon, ale jelikož jsem byla panna vůběc mě to nešlo a odpor byl veliký a hodně mě to bolelo, tak jsem to po čase vzdala a hold si počkala až tam nebude překážet panenská blána. Jak některé psali, počkej hlavně až budeš mít menstruaci, to budeš hodně mokrá a mělo by to teoreticky jít líp nebo ten aplikátor ti tam vklouzne nejsnadněji. Pokud nevíš kam aplikovat (což určitě pochybuju, základy anatomie jistě znáš) tak pro jistotou napíšu, dej to do otvoru co máš mezi močovou trubicí a řitním otvorem.

Nevím proč jste takoví...IQ 10?Není pomoci? to nemyslíš vážně! jí je jasné že si to nebude strkat do p.dele, myslím že jí jde spíš o to kam ,,až´´ si ho má zavést nebo podobně....když jsem dostala krámy já (taky mimo domov, s kamarádkami) taky mě museli navigovat sice se smály(ne vysmívaly!), ale poradily rády a myslím že si nemyslí že bych měla IQ deset....a když jí nechceš poradit tak nechápu proč sem vůbec píšeš....to jí asi nepomůže

Myslím, že se slečna neptá na to, zda patří tampon do nosu nebo do ucha, ale zajímá ji podle mě, jak hluboho ho zavést a zda si nemůže ublížit. Fakt nechápu, jak si tady z ní můžete dělat legraci, to je ubohý...

Cituji loreeen: jí je jasné že si to nebude strkat do p.dele

skvěle řečeno!

arrow
Neprodává v Bazaru

Chudák malá ! Když někomu vadí, že tady píši mladinké holky a né jen staré baby od plotny(teda nic proti 30 a vejš, jen jako příklad) , tak proč sem leze a komentuje vůbec něco ?
Naštěstí se najdou tací, co to v klidu okomentují a brouzdají si v omlázku dál ... bohudík !

Cituji pes.filipes: Mě třeba mamka nevysvětlila co a jak, dala mi knížku o dospívání, řekla mi kde jsou doma vložky a bylo.

sice tohle není můj případ, ale napsala jsi to velice hezky, pro ty BLBÉ co se smějí ! Tedy jestli to vůbec pochopily, viiiid ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené