Ahoj holky, dnes jsem byla na pohovoru na výživového poradce a slečna, která vedla pohovor několikrát zmínila značku Herba Life, že je přírodní a pomůže člověku zhubnout, vyčistit se apod. Zaujalo mě, že je vstupní poplatek: 3.000,- Kč! První měsíc jsou samá školení a pomalu se vydělává. Lidi prý chodí sami, za každého člověka mám za hodinu 200-450,-Kč. Vstupní poplatek je doopravdy hodně peněz. Máte některá zkušenost s tímto druhem práce? Nebo některá vaše kamarádka, či známá? Děkuji za každou reakci

arrow
profile_image
Kleriska mojeid
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám pocit že holky už několikrát psaly, že HerbaLife je podvod....

Reaguji na Kleriska: To jsem si četla, ale spíš to byly produkty. Nejedná se jen o HL, ale i o další značky.

arrow
profile_image
LucyLu
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já s tím zkušenosti mám - chtěla jsem si tím dříve brigádně přivydělat - z vysvětlování a inzerátu to vypadalo krásně, ale nakonec...
Nejprve jsem musela nasbírat své zákazníky, takže jsem každý den musela vyběhnout do města s dotazníky a sehnat si za ten den minimálně 30 lidí a jejich tel. čísel. No a potom je začít obvolávat s tím, jakou máme pro ně úžasnou nabídku! Samozřejmě že většina lidí to nebrala, práskla telefonem nebo nakonec ani nepřišla. Jakmile ten zákazník totiž přijde, tak mu vyčistíš pleť těmi jejich speciálními přípravky, a taky jim poradíš ohledně výživy... záleží o co mají zájem. No a v podstatě se jim poté snažíš vnutit produkty - které jsou podle mě celkem drahé, zvlášť, když by to někdo měl používat třeba každý měsíc a platit za to ty šílené částky. Byla jsem také na školení - no přišlo mi to jako vymývání mozků - klasický řetězec. Ty vyděláváš a ten nad tebou díky tobě apod. No a když po mě chtěl hlavně ty 3000,- , abych mohla začít a dostat k tomu nějakou tu sadu, abych si to sama vyzkoušela, tak jsem si řekla, že ne... brigádu jsem dělala asi měsíc, stále jen chodila "shánět klienty" a neviděla jsem z toho ani korunu! Takže za mě... nebrat!

Reaguji na LucyLu: Páni! Děkuju moc!

arrow
profile_image
LucyLu
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na vercik:

nemáš za co... Snad jsem pomohla

Reaguji na LucyLu: Jo, moc! Děkuju

arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jojo, takovým výživovým poradce by mohl být i jakýkoliv analfabet..zaučí tě a nabízíš doplňky stravy..žádná výživa

arrow
profile_image
Justify
od 12. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, byla jsem na pohovoru firma myslím Studio Vitality. A jako já bych do toho nešla, dělat výživového poradce, když v tom nemám žádné vzdělání, navíc ten poplatek 3000 za to že tě ,,zaměstnají" je celkem sprostý. Oni to konpenzují tím ,že ti za to dají nějaké ty Herbalife výrobky, plus si koupíš nějakou jejich pofiderní licenci na kterou potom budeš dělat. Pominu-li, že je to testování na lidech, hra s ohněm (když člvoěk nemá vzdělání v tom oboru tak mi přijde celkem nebezpečný sestavovat někomu výživový plán. Nevíš, co ten člověk může mít za zdravotní omezení, může se mu udělat zle a je průser). Tak v dnešní době se asi jen tak člověk, který by za poradcem - prodejcem od firmy Herbalife přišel pro radu jen tak nenajde. Klientelu si musíš hezky budovat sama mezi známými, příbuznými, kamarády atd. S těmito známými vlastně budeš i začínat, na zaučení si musíš přivést tři své známé na kterých se budeš "učit". Hned jim tam samozřejmě budeš muset hustit do hlavy nesmysly o tom jak je Herbalife fajn výrobek... Čímž můžeš kamarády ztratit. Je to práce na doporučení. A pochybuji, že se najde blázen, který si nechá hodinu mlít do hlavy hovadiny o Herbalivu, zapaltí ti za to 450,- a ještě ti doporučí své známé. Já nakonec jednu takovu výživovou poradkyni Herbalife znám, uklízí u nás ve fabrice, protože z toho co dělá pro Herbalife, si nevydělá ani na slanou vodu.

Reaguji na Justify: Taky jsem si říkala, jak můžu lidem radit, když neznám přesné fungování výrobků HL a taky třeba alergie lidí, jejich nemoci a tak. Prostě si někdo našel způsob, jak oblbnout a nalákat lidi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené