pumpkin
smím vědět odkud jsi?

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

aja slunce
no vždyť jsem psala - z Prahy, proto ta spousta kartářek z Prahy.

aja slunce
co intuitivní písmo???
To neznám, ale bála bych se, že to ovlivním třeba svým přáním.

Na zdraví

arrow
profile_image
MagdaA
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můžu vědět co to je intuitivní písmo?

intuivní psaní je,že se kartářka napojí na UNIVERZUM a má před sebou napsanou něčí otázku a prostřednictvím Univerza odpoví na ní,sama neví co píše...nevěřila bych tomu ,kdybych toho nebyla svědkem několikrát,a mne samotné to vždy odpovědělo přesně přes ní.Ovlivnit se to nedá a na tohle opravdu má člověk dar z nebes.

arrow
profile_image
MagdaA
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

aja slunce
Tak to jsem vůbec netušila, že něco takového vůbec je. Ale to jsou opravdu jen vyvolení, ne?

tento výklad dělá pí Zdena Švancarová z Prahy,

MagdaA
asi ano,já to neumím,spíš se zabývám TAROTAMi

kontakt na ně je http://solistempl.blog.cz
mrkněte na to mají to hezoučký...

Pumkin
co vyšiluješ, láska je krásná v každém věku. Nemysli si, že se Tvé city po šedesátce změní. A jestli v té době už budeš mít rozum, i to je ve hvězdičkách. Vím o čem mluvím. Ono je to relativní. V 15 mi připadali
2O letí jak starci, ve čtyřiceti se zo posunulo na šedesát a teď...
I teď žiju ráda a pokud mám co dávat svému okolí, je to fajn.

arrow
profile_image
krtetek
od 10. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, dobrý den dámy.

Mám pro ty z vás, které jsou z Moravy, báječný kontakt:

602 935 254 - je to paní Elena Chmelová, je něco jako vědma. Je z Rohatce, okres Hodonín.

Nepoužívá žádné karty, žádnou magii... prostě se do člověka umí vcítit, a to i do někoho jiného, o kom mluvíte. Jedna paní u ní byla a tato paní Chmelová jí řekla, ať přivede maminku, že má asi rakovinu spodku, maminku přivedla a maminka opravdu rakovinu měla!

Já jsem u ní byla kvůli rozchodu. Byla jsem opravdu těžce na dně, krásně jsme si o tom popovídaly, dokonce mi řekla, co si myslí ten můj bývalý, prostě se na něj "podívala" a řekla mi, proč a jak a co udělal, o tom rozchodu, strašně moc mi pomohla a díky ní teď zase stojím na nohou. Používá něco jako aromaterapii, koupíte si u ní lahvičku s vonným olejem, kterým se ráno a večer natíráte. Stojí to 600,- a sezení 500,- Zpočátku jsem k tomu vůbec neměla důvěru, ale dostala jsem se k ní až 4 měsíce po rozchodu. Do té doby jsem se plácala pořád na tom stejném místě - proklínala jsem bývalého a jeho novou, nenáviděla jsem je... A co jsem od ní odešla a začala se natírat tím olejíčkem, ani mě nenapadlo na ně vůbec myslet, natožtak je nenávidět... a to se mi povedlo za necelý měsíc!! A před tím jsem 4 měsíce neměla klid!! Je opravdu úžasná. Můžu ji jen doporučit, opravdu. 100% jí věřím a nejsem sama, kdo s ní má tak skvělé zkušenosti. Myslím, že s jakýmkoliv problémem, se kterým si nevíte rady, za ní můžete jít.

Taky mi řekla, že kartářka mi zbytečně programovala život, že život je prostě takový, jaký si ho sami uděláme.

Opravdu vřele doporučuji. Řekne vám třeba, co si o vás ostatní myslí - mojí mamce to řekla naprosto přesně o jedné holce, co pracuje u mamky v práci - a vůbec ji nemohla znát. A řekla přesně její slova. A když jsem se jí ptala já na svého bývalého, řekla to naprosto přesně jeho slovy. Jakobych slyšela přímo jeho. Úplně mě zamrazilo...

LIBUSE
I teď žiju ráda a pokud mám co dávat svému okolí, je to fajn.
tak tohle je moc hezky řečeno,

krtetek
Úplně mě zamrazilo...
i mě zamrazilo,ale důležité je,že jsi v pohodě a jsi spokojeně štastná!!!!

Krtetek
zajímavé zjištění. Lidé mají různé vlohy a mohou věštit mnohými způsoby. Jen mi trochu vadí přidávání vonných esencí k výkladu.
To by mělo být oddělené /alespoň tak to cítím/. Nic proti esencím jsou výborné a vždy by měly být podávány po předchozím zjištění souvislostí a člověka. Určitě působí a jejich účinek se zvýší vírou v ně.
Může jít i o t.zv. placebo efekt. Jinak všem přeji dobrou volbu. Upozorňuji, že se jedná pouze jen a jen o můj příspěvek do diskuze.
Jo ještě o Bachových esencích je dostupná i literatura.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

LIBUSE

LIBUSE
láska je krásná v každém věku.
To je pravda, ale je to trochu o něčem jiném. Je pěkné si v 60 předčítat básně v parku, ale já měla na mysli něco trošku jiného. Co budu dělat v 60 moc neřeším .... popravdě, momentálně mne více zajímá současnost .....

Pumkin, ale já vůbec nepsala o předčítání básní v parku. Asi jsi mladá a myslíš, že v 6O letech je sex jen prázdné slovo. Velmi se mýlíš!!!!
Dnes nejsou aktivní jen 6O letí movití muži, ale i ženy to by ses divila.
Já vím, že si myslíš, že jsi ještě mladá, ale on ten čas moc letí a v tom je spravedlnost, že všem. Já bych Ti přála nějakého mladšího juru, ale hledej ho, když nejsou. Tedy oni jsou a mají tu výhodu, že se na každého z nich lepí 10 nezadaných krásných žen. No proč by si nevybírali. Zvláště když mají doma pečující maminku, nebo třeba telátko, které sice ví, že ten její není věrný, ale ona se s ním má dobře.V tom to ta vaše generace má složitější. Tobě přeji najít brzy toho muže na sex i lásku ale pak si ho i udržet. To pak bolí víc než samota.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené