Tarawvo - mohu Ti napsat jen tolik. Tu paní neznám, ale jestli řekla to co píšeš, je to ohavnost. Je tu ale ještě jedna možnost, že jsi nepochopil. Ale ať je to tak či onak, patří k jednomu z nejzákladnějších pravidel, že při výkladu se o s.... nemá mluvit. Může Tě např. upozornit, abys na sebe dával pozor, ale toto je úplně mimo. Já bych Ti napsala toto.Naopak, Ty budeš mít v životě štěstí a čekají Tě velké změny. Žena Tvého srdce může odjt na nějakou delší cestu, nebo na ni bude vyslána. A Ty budeš mít v životě lásky kopec, rodinu s dítětem a dobré zaměstnání /možná i 2/ z kterých Ti půjdou slušné příjmy. Takž o život Ti nejde. A také pamatuj, že sami jsme se narodili a sami z tohoto života odejdeme. Tak to funguje. Nějaké souvislosti s jinou osobou nejsou podstatné.
Závěrem: má slova rozhodně nemají hanět p. kartářku u které jsi byl.
Chceš-li vědět něco o svém osudu, jdi určitě k někomu jinému. Vhodnou kartářku si musíš najít sám, budeš-li ji opravdu chtít.

arrow
profile_image
tarawa
od 22. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky moc Vám děkuji za podporu.

Docela mě to sundalo. On takový brouk v hlavě to není nic dobrého. Bohužel, když Vám toto někdo řekne, tak máte hlavu jako meloun. Ať věříte nebo ne. Já vydržel tři měsíce od výkladu a teprve teď mě to docela vadí. Bylo mi to řečeno, jak jsem psal. Navíc prý to nechce osud, aby jsme byli spolu a ten to zařídí tak, že nás rozdělí.....( něco se mi stane ) Nevidím totiž žádný důvud odcházet ze vztahu, který funguje, jenom proto, že mi to někdo řekne, abych odešel. A navíc takovým způsobem.
Jenom jsem se utvrdil v jedné věci. A to, že se musím řídit srdcem co mi říká a ne nějakou kartářkou ( s úctou ) nebo někým jiným.

Tak móóóóóc díky a budu Vás dále číst

Tarawa - pusť z hlavy chrmurné myšlenky . Vztah máš hezký, tak si ho užívej. Co se bude dít dále o tom nepřemýšlej a vztah si nekaž. Víš to co jsem Ti napsala byl výklad z mých karet a ne nějaká psychologická poradna.Karty mají jenom ukazovat cestu a upozorňovat na nepředvídatelné události. Ale pánem svého konání jsi Ty. Zase na druhou stranu , já jsem se setkala s vědmami, které mi až štvaly přesností předpovědí. Po celý život jsem vždy měla "nějakou poradkyni" a vždy se mi to vyplatilo. Mně se však nějak do cesty vždy
připletly velmi dobré. Jestli chceš mít takovouto berličku pro život, ber
to zatím jako hru a k nějaké jiné můžeš zajít. Nemusí to být zrovna ta vyhlašovaná. Jestli si dostal tak zabrat, jak píšeš, možná by bylo lépe těchto pokusů zanechat. Neboj, budeš-li potřebovat pomoc, ona se najde.

arrow
profile_image
MagdaA
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tarawa
Promiň, že jsem ti prvně psala jako holce, špatně jsem si přečetla tvůj příspěvek. No jestli to má být osud, co vás rozdělí, tak to tak bude, ale určitě ne tak, jak ti paní kartářka předpověděla a pokud si osud nepřeje abyste spolu byli a nejste si souzeni, tak spolu nebudete, ale stát se může milion různých věcí, proč se rozdělíte. Brala bych to sportovně, hele, nikdo to tu nepřežije, nebo snad jo? Tak proč se rozcházet s někým koho miluju, to je lepší ten čas, třeba krátky, který mi zbývá prožít s někým na kom mi záleží a s kým mi je dobře, než být sám a říkat si super, tak teď umřu až třeba za 60 let a můžu potkat někoho jiného s kým mi bude stejně skvěle, ano můžu, ale taky už nikdy nemusím! Ber to prosím s nadsázkou, jasně, že někdy umřeš, to každý z nás, ale určitě ne kvůli tvojí přítelkyni nebo paní myslela, že je to vražedkyně, která tě zabije, no nikdy nevíš s kým žiješ. To co jsem teď napsala ber s nadhledem, chtěla jsem jen zdůraznit absurditu jejího sdělení. Sama by se měla probrat a hlavně si v hlavě utřídit, kde bere to právo, něco podobného někomu říkat a radit. Teď si vem, že by ses podle ní zařídil, rozešel se se svojí holkou a celý život toho litoval, nevím, jak může vůbec usínat s takovým svědomím, kdy by někomu vlastně zničila život. Přijde mi to to samé, jako by ti tvrdila, že už nikdy v životě nesmíš nosit černé ponožky, protože jinak zemřeš, protože osud si to nepřeje!

arrow
profile_image
MagdaA
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A možná není špatný nápad, zajít ještě k nějaké jiné kartářce, dobrá kartářka ti nikdy neřekne nic krutého, pokud to tam uvidí, hodně to zaobalí. A hlavně si myslím, že podobnou blbost neuslyšíš, takže by ti to mohlo psychicky hodně pomoc.

Magdo,
s tím co píšeš tarawovo zcela nesouhlasím, tedy z článkem z 15,09 hod. To co jsi napsala před tím byl jakýsi psychologický rozklad. K tomu jsem se v podstatě vyjádřila v předešlém článku.

Takže. Kruté je pro každého něco jiného /smrt je jednoznačná, o tom žádná/. Ale zamysli se nad tím cos napsala dále. Ty si myslíš, že by vůbec mělo cenu chodit ke kartářce, která by Ti vše řekla "zaobaleně". No fajn. Pak bys od ní šla určitě spokojená, ale zaplatila bys tak akorát za žvásty, které by Ti pro život byly k ničemu. Tak proč k ní vůbec chodi. Ono se v tomhle ranku pohybuje dost podvodníků, natož kdyby dávali informace jaké Ty popisuješ. Myslím, že každý kdo jde ke kartářce tak trochu nese kůži na trh. A nejde tam právě kvůli tomu? No přece na to, aby mu někdo nasliboval modré z nebe si může přečíst pohádku, nebo ještě lépe červenou knihovnu. Tam to ale vždy končí svatbou.Hurá! Ale co potom.........

arrow
profile_image
MagdaA
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

LIBUSE
Špatně jsi mě pochopila nebo já to špatně napsala, nechtěla jsem tím říct, že když půjde k jiné kartářce, že mu nakecá optimistické žvásty a bude odcházet spokojen, jen jsem tím chtěla říct, že smrt se prostě ve výkladu karet neříká anebo výslovně na přání ano, ale ne podobný plk, co mu řekla pí. Kozárová, proto jsem to napsala v souvislosti, že by mu možná pomohlo, kdyby zašel k někomu jinému, že by podle mého názoru, neslyšel to, co mu řekla Kozárová. Nemyslela jsem tím, že by správná kartářka měla říkat zaobalenou červenou knihovnu, to v žádném případě, pochopitelně pravdu, ale s citem a rozmyslem volit slova. Takže za tím, že kdyby navšítvil ještě jinou dobrou kartářku, tak že by se mu ulevilo, za tím si stojím.

arrow
profile_image
tarawa
od 22. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holčičky

nehádejte se, Je krásnej den

arrow
profile_image
MagdaA
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ale to není hádka, je správný říct, že s něčím nesouhlasím, vysvětlit si to a vyměnit si názory

Ahojky a pěkný sluneční den !!!

užijte si teplpoučka...

Magdo A - souhlas, jen na ten cit mám trochu jiný názor. A sice to, že jsme každý citlivý trochu jinak. Co uneseš Ty , já třeba ne a naopak.
A dále podle prvního pohledu hned nepoznáš citlivost lidí, to se nepozná ani v rodině či práci po několika letech. Dále je také nutné přihlédnout k tomu, že kartářka při výkladu spíš "přemýšlí" o tom, co karty říkají, než o tom jako to zaonačit. Chce-li někdo jen
přiměřenou pomoc, ať jde spíš k psychologovi, který bude aplikovat vědu. Znovu opakuji- slova o smrti by z úst vypadnout neměla. I o tom bych Ti mohla z vlastní zkušenosti napsat, ale na to zde není místo. Tarawo to opravdu nejsou hádky, ale názorové střety a ty jsou tvůrčí, pokud se tak umí přijímat. Člověk se učí celý život. Zatím ahoj.

arrow
profile_image
Parma
od 20. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Libuse
ty jsi do karet a věštění nějak více zasvěcená?

Co myslíte,je pravda,že by se nemělo dále mluvit o tom,co je nám předpovězeno?

Preji pekny den holky....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené