1. . .4567
arrow
profile_image
oOMoniOo
od 3. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petra 842: Nejsem odborník, ale řekla bych, že nemusíte čekat. My jsme tu naši taky nechali kastrovat v době kdy se mrouskala.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Včera jsem byla na kastraci 11 měsíční kočky, kdy právě asi před pár dny začala mrkouskat, hodně jsem se rozmýšlela, jestli ji nechat kastrovat kvůli předešlému lékaři, kdy mi skoro umřela... No byla jsem z toho víc na nervy než moje číča, ale ráno jsem ji přivezla k veterináři, zkontroloval její zdravotní stav a vrhl se na to. Prý pro moji jistotu si ji dal i na počítač, aby hlídal srdce. Zhruba za půl hodiny jsem tam přišla a mě spadl kámen ze srdce, když mi říkal, že operace proběhla zcela v pořádku, kočička krásně usnula, prostě bez komplikací. Ve dvě odpoledne jsem si ji přivezla domů a chudinka byla celá zblbá, motala se, pár krát zvracela, chtěla ale i skákat na okna, ale to ji nešlo, tak pak spala. No druhý den hned ráno asi ve 4 hodiny už byla zcela fit, nemotala se, narkoza byla fuč AKorát jen sedí a kouká moc nechce pít a ani jíst. Stehy má vnitřní každopádně krásně udělaný, až mě to překvapilo a stálo mě to 780,-. Jsem ráda, že jsem tam šla. Nechtěla jsem, aby se kočička trápila mrouskáním (zajímala jí už jen terasa celý dny, nic jinýho ani už já, furt mňoukala i večer-zřejmě začátek mrouskání). Každopádně moc nedoporučuji narkózu, pokuď máte NEMOCNÉ zvíře. Tam je to risk.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji skarma007: Nechtěla jsem, aby se kočička trápila mrouskáním (zajímala jí už jen terasa celý dny, nic jinýho ani už já, furt mňoukala i večer-zřejmě začátek mrouskání).

Ty se taky tak moc trápíš, když máš nějaké milostné touhy? A bylo by ti příjemný, kdyby ti někdo od nich chtěl "pomoct" a vydlabal ti tělo?

Cituji skarma007: AKorát jen sedí a kouká moc nechce pít a ani jíst.

No, tomu říkám plnohodnotný kočičí život. Hlavně že jsi ji zbavila trápení s přirozeným mrouskáním, kdy si kočka přirozeně chtěla pořídit potomky...
Fakt tady někdo kastruje kočky kvůli jejich dobru, nebo spíš kvůli vlastnímu pohodlí? Až někdo vykastruje nedobrovolně vás (a že už se to v minulosti stávalo), tak jsem zvědavá na vaši reakci.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mau-mau: Ty se taky tak moc trápíš, když máš nějaké milostné touhy? A bylo by ti příjemný, kdyby ti někdo od nich chtěl "pomoct" a vydlabal ti tělo?

Tedy normálně Tvoje odpovědi beru, ale tahle mě docela dorazila, jestli tohle myslíš fakt vážně, tak je to mazec.

Cituji mau-mau: Cituji skarma007: AKorát jen sedí a kouká moc nechce pít a ani jíst.
No, tomu říkám plnohodnotný kočičí život. Hlavně že jsi ji zbavila trápení s přirozeným mrouskáním, kdy si kočka přirozeně chtěla pořídit potomky...

Tohle kočku přejde, byla v narkóze a tak se s tím musí její tělo také vypořádat.

Není nad to, když si kočičky pořizují přirozeně potomky, jen víc a houšť.
Normální je kočku/kocoura nechat kastrovat a ne nechat je se nekontrolovatelně množit, stejně tak jako trápit se mrouskáním apod..

Mmch. celkem by mě zajímalo, s ohledem na první část textu kde srovnáváš mrouskání koček k nadrženosti člověka... jak to děláš Ty? Pokud to budu brát doslovně, tak souložíš, kdykoliv "to na Tebe přijde", nijak se nechráníš atd.? Nebo že by to bylo jinak?.

arrow
profile_image
moncus.kr
od 5. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na mau-mau: Pardon, ale jste normální?! Kočka samozřejmě mrouská, protože láká kocoury, ale v případě, že máme alespoň trochu mozku v hlavě a kočičku si hlídáme (, aby nepřibyly další týrané kočky ), tak kočička bude mrouskat čím dám tím více. Kočku to velice vysiluje a čím déle to trvá, tím více je vyčerpaná.
Nevím zda Vám přijde lepší. aby ukojila své touhy a rodila jako na běžícím páse, což ji mimochodem vysiluje mnohem více.
Proto nejlepší řešení majitelů ve 21. století je kastrace. Díky laparoskopické kastraci má kočička malinkou ranku a na druhý den už dovádí ostošest.
Takže asi tak nějak....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené