Máte někdo zkušenost s prodloužením u této slečny/paní Plzákové.?

arrow
profile_image
Lůjík
od 18. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli měla dříve facebookové stránky hairtalk, tak ano...
a spokojená jsem byla první týden, kdy ještě nevylejzaly ty pásky z hlavy, pak to vypadalo příšerně...

arrow
Neprodává v Bazaru

Zkušenost mám.....Mám vlásky od října, jsou pořád pěkné. Normálně je žehlím, kulmuju a jsou v pohodě. Hlavně to chce, jako všechny prodloužené vlasy, trochu lepší péči.

arrow
profile_image
Tarran
od 22. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, slyšela jsem o ní, kamarádka si pásky koupila a přesně byla spokojená do prvního umytí. Já mám už třetí rok pásky od Perfectress a neměnila bych. Ale jak píše Klotinka, všechny prodloužené vlasy potřebují větší a lepší péči než vlasy keré jsou přirozeně vyživovány.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Klotinka: Hlavně to chce, jako všechny prodloužené vlasy, trochu lepší péči.

Mám prodloužené vlasy střední evropou a žádnou extra péči teda nepotřebují, používám to, co předtím, když jsem ještě prodlužko neměla a vlásky jsou krásné, mám je cca 2 roky.

Tak samozřejmě že když se někdo rozhodne jít do prodloužení musí počítat s lepší péčí a nemůže si dávat obyčejné drogérkové šampony, setkala jsem se i s názorem že na kvalitní vlasy (východoevropské a středoevropské vlasy) které jsou "mrtvé" a stejně se nedají vyživit protože jsou ustřižené se může použít jakákoliv vlasová kosmetika, klidně i z drogerie pokud tedy vlasy uhladí a nebude je vysušovat, jako dobrá volba a testovaná právě holkama s kvalitními vlasy co mají středoevropy z dlouhovlásky a z různých salonů používají právě třeba Gliss Kur od Schwarzkopf .Je fakt že jak chcete "vyživit" mrtvý vlas.?Dokonce mi to příjde i logické, pokud jsou vlásky dobře a kvalitně zpracovány nevidím problém, spoustu holek co mají právě tyto vlasy se shodují že tomu tak je, vlasy mají krásné a mnohdy déle jak rok a nikdo by nepoznal rozdíl v tom co používají za kosmetiku...takže něco na tom bude nemyslíte.?

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Koukni na facebooku na skupinu Kadeřnice a kadeřníci sem už pár dní se tam vede dlouhá diskuze o této slečně s pěknými fotkami vlasů od ní,ozvalo se tam už více nespokojených lidí....

Reaguji na mademoiselle.Kate: nechápu tvoji založenou diskuzi? Kam zmizela stará diskuze o Facebookové stránce vlasové pásky?

Já vím, to je taky mojí zásluhou, myslím zveřejnění toho jak mi její "vlasy" zničili ty moje a mám je kratší než před prodloužením....tady byla ještě včera stránka-vlasy z facebookových stránek "Vlasové pásky" a kdo si myslíte že se zasloužil o smazání.?!Maže si negativní komentáře ze své stránky aby jí obchod jenom kvetl.!Na moje emaily nereaguje, přestože na facebooku přidává aktivně komentáře a fotky...fotky co jsou na té stránce jsou bohužel moje špatná zkušenost s touto prodejkyní a nejsem zdaleka jediná.!Včera jsem podávala písemný podnět na ČOI která už jí doufám prověří a zakáže činnost...když se podívate na stránky www.coi.cz. tak se v sekci /podání stížnosti, podnětu, dotazu/ dozvíte následující:

Česká obchodní inspekce prošetří podání spotřebitele, když prodávající

-Neoznačí zboží nebo nabízené služby cenami nebo je nesprávně účtuje, nabízí neoznačené výrobky (např. textil, obuv nebo křišťálové sklo bez materiálového označení)

Toto se týká především slečny/paní Plzákové, která posílá vlasy jenom tak v igelitovém sáčku bez jediné zmínky na obale o jaké zboží se jedná a jakého je složení/původu.!

-Nabízí výrobky bez návodů k použití a správné údržbě v českém jazyce

Velmi důležitá zmínka hlavně u tak specifického zboží, jakými jsou právě vlasy.Myslím že návod je dneska snad automaticky dodáván ke každému zboží včetně návodu na údržbu, jenom tato prodejkyně toto nařízení ignoruje.!

-Používá nekalé obchodní praktiky (např. uvede nepravdivé údaje o výrobku nebo poskytované službě, uvede nepravdivé údaje nebo zamlčí některé informace, které mohou zásadním způsobem ovlivnit rozhodování spotřebitele, takže spotřebitel např. zakoupí zboží nebo službu, které by za jiných okolností nezakoupil, neuplatní právo, kterého by jinak využil apod., klamavou praktikou je i prodej padělků.

Myslíte že bych si dobrovolně zakoupila vlasy za 4.490,- Asijské.!?Já jsem nakupovala rádoby vlasy východoevropské, místo toho jsem dostala vlasy v kategorii několika stokorun.!O životnosti nemluvě.!

-Nevydá na vyžádání doklad o koupi se všemi náležitostmi.

Mě tedy žádný doklad neposlala, výslovně jsem o něj žádala ale doposud mi nebyl dodán.!

-Nevystaví doklad o přijetí reklamace ani o tom, jakým způsobem reklamaci vyřídil.

V mém případě jsou to již druhé nekvalitní vlasy a to ve velmi krátkém časovém horizontu poprvé byli reklamovány tím způsobem, že jsem vlasy odeslala zpět prodejci a čekala na zaslání nových stejné kategorie a délky...přišli mi zase jenom vlasy a žádné vyjádření...bez komunikace...

-Neinformuje spotřebitele o právech při uplatnění reklamace.

Ano, opět musím souhlasit...nejen že mi nesdělila více informací, jenom to, že na vyřízení má ze zákona 30 dnů.

Reaguji na sariinkaaa:
Víš to mě se neptej, v tom má prsty Plzáková, osočovala se, že ta stránka je proti ní a že nikdo z těch co přispívali neměli nic objednané...viz její sdělení na jejích stránkách.!Sprostě lže, ta diskuze jí byla od samého začátku trnem v oku, jakmike jsem na ní přišla já a udělala si zde profil a dala obsáhlý příspěvek viz komentáře na stránce na facebooku /Kadeřnice a kadeřníci sem / kde kamarádka zkopírovala můj text z diskuze co tu byla jako rakci na to co se tady děje za podvody.! To naštěstí smazat nemůže...

Cituji Lůjík: Jestli měla dříve facebookové stránky hairtalk, tak ano...

Je to možné, dříve měla jiný Facebook, pak úplně změnila název stránky i facebookovou adresu.

Já s jejími vlásky zkušenost mám, také není moc pozitivní. Ze začátku jsem s nimi byla spokojená a taky se mi moc líbila i samotná metoda, na nošení byla pohodlná a říkala jsem si, že jinou metodu už nechci. To ale jen do prvního posunutí. Sundavání bylo peklo a nebylo to nešikovností kadeřnice. Na vlasech hodně zůstávalo to lepidlo a pásky jsme ani nemohly hned po sundání a mytí nasadit, protože jsem měla pořád vzadu slepené vlasy - a to ještě skoro 2 týdny a to jsem je myla furt. Když jsem pak nosila pásky po posunutí znovu, už bylo hodně znát, jak ztratily na kvalitě a cuchaly se víc a víc. Nevydržela už jsem je nosit ani 2 měsíce, na konci už jsem je musela umývat v copu! Cítila jsem, že jak si rozčesávám ty stále zacuchané vlasy, že si tím svoje vlastní strašně ničím, a to jsem dělala fakt vše proto, aby se nezacuchávaly, včetně toho mytí v copu a to už byla poslední kapka. Vlasy tedy poté putovaly do koše a ani metodu vlasových pásků už zkoušet nechci. Ale beru to jako zkušenost, už vím, že za 4 a půl, 5 tisíc se kvalitní vlasy neprodávají, nechala a nechávám to být, a život jde dál.

arrow
profile_image
katka2323
od 16. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Nikiejejuanya:
Tak to by mě zajímalo, čím Vám to kadeřnice sundavala, jestli to nebyl speciální odstaňovač na pásky, tak to potom bolí a lepidlo nejde dolů a ještě se Vám zůstane ve vlasech a, protože s tím speciálním je to přesně naopak. Vlasy mám předělané už po x té a nikdy se mi toto nestalo..naopak to jde krásně bezbolestně dolů...takže pochybuji, že vaše kadeřnice použila ten správný..navíc jestli Vám zůstalo lepidlo ve Vašich vlasech, tak se Vám muselo rozpustit i do nastavených..

Reaguji na katka2323: Myslíte že by jí to nějaká kadeřnice rvala dolů bez odstraňovače.?!Proboha to by ani nešlo, by jí musela vyrvat půlku hlavy a to by nikdo nevydržel...takže to je fakt blbost největší.!Navíc mě to kadeřnice dávala dolů odstraňovačem a krásně to sjelo dolů, je pravda že jsem měla trochu ulepený svoje vlasy, proto mi je musela postříkat odstraňovačem a vyčesat a umýt pak to bylo ok...to je ale tím lepidlem na pásce...hlavně když je to čerstvě nasazeno stejně tak jako v mém případě, je jasný že to půjde hůř dolů než třeba po 3-4měsících kdy je páska delší dobu na vlasech...je potom poddajnější, někdy sama sjede když se po takové době nanese nebo nechtěně okolo spojů dostane troška balzámu nebo masky.

Reaguji na Nikiejejuanya: jj měla a má toho víc...stačí dát její jméno do googlu a vyjede ti hodně odkazů...na hyperinzerci má asi pět inzerátů, kde nabízí asijské vlasy na páskách...na facebooku to samý jenom si asii přejmenovala na východní evropu.!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mademoiselle.Kate:
Ale prodává taky indické vlasy a Indie je v Asii.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené