arrow
profile_image
taleila
od 7. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na kavitaci jsem byla 10x - boky + břicho a byla jsem velmi spokojená. Teď už chodím jen 1x měsíčně na udržení. Výsledek je vidět. Cm šly dolů. Žádné vedlejší účinky jsem neměla a popravdě ani o žádných nevím.
Vzala jsem to jedním vrzem i s odstraňováním celulitidy. Neměla jsem ji úplně strašnou, takže mi masírovala nohy vakuovým přístrojem na celulitidu a pak 30 minut do nohavic na lymfu. Přístroj na celulitidu jsem si koupila i domů (300kč) a 2x za týden jezdím po nohách a zadku a celulitida je pryč.
Navíc ale doporučuji i cvičit. Koupila jsem si rock n roll stepper a twister - rotanu. Vždy se namažu gelem proti celulitidě, zabalím do streč fólie a cvičím.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak mně kavitace nepomohla, platí na mně jen cvičení. Zábaly si doma ale dělám taky, ty jsou fajn.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě samotná kavitace také moc nepomohla, ale pak jsem začala chodit na radiofrekvenci a to bylo úplně jiné kafe. V salonu kam chodím mají oboje, ale paní mi rovnou řekla že kavitace je míň účinná než radiofrekvence. Lymfodrenáž doporučují vždycky. Já chodím na udržovačku 1x za 4 týdny na 40 min radiofrekvence a 50 min lymfy stojí mně to pár stovek a jsem spokojená.

arrow
profile_image
Hradcovka
od 23. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem byla na kavitaci 2x a mám 8cm z břicha dole, pravidelně chodím na lymfodrenáže a ty jsou opravdu výborné ... za 14dní o číslo menší kalhoty. Myslím, že každou ženu to nabudí, zároveň si změní jídelníček ... dlouho jsem cvičila, měla výživovou poradkyni a nic ... tohle mě dost nakoplo. Všem držím palečky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené