Už jsem proletěla celou knížku a teď bych se ráda testovala online. Jenže na e-testy.cz to nejde podle sekcí jako třeba pravidla provozu, zásady bezpečné jízdy,.... Jde to tam jen po deseti otázkách, ale já bych potřebovala, aby mi to hodilo rovnou 314 otázek, abych měla jistotu že jsem procvičila skutečně všechny otázky z pravidel provozu. Na autoskola-online.nejlip.cz je těch otázek zase málo. Prosím nevíte o nečem na co se dá spolehnout?

arrow
profile_image
vanilla12
od 12. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Něco máš tady:
http://etesty.mdcr.cz/Default.aspx

A na téhle stránce se mi líbily ty dopravní situace
http://www.zakruta.cz/autoskola/hra.php

díky, ale to je právě pořád to samé co jsem našla já

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já se učila z www.etesty.cz . Pokud mohu doporučit, nejdřív si projeď všechny otázky a vždy si k nim přečti pouze správnou odpověď, tak jsem se já naučila za jeden večer na testy s tím, že jsem je udělala na 100procent

arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám ke knížce CDčko - mám autoškolu 2009 od Vogel a program k tomu je supr

Přesně, vogel má v balení 2 učebnice, testy knižně a cd-rom s testama a ještě s nějakými videy..

tak já mám knížku jinou. Bojím se aby mi tam nedali něco co v knížce nebylo. Já mám v knížce i otázky co se může řídit s řidičákem sk C,D,E a to jsem se neučila. Učitel nám to ale vůbec neřekl. Prostě se mi tyhle otázky nelíbily tak jsem se ho šla zeptat a říkal neučit. Tak doufám, že je ted nebudu mít v testu. Jinak moc pořádek v tom nemají. Když si kliknu na souvisejicí předpisy tak mi vyjede zdravotnická příprava.

arrow
profile_image
petuliinka17
od 18. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Testy z ministerstva jsou nejlepší, pořád jsem si ty testy dávala dokola a u zkoušek mě už nemohlo nic překvapit a dala jsem plnej počet

arrow
Neprodává v Bazaru

Doporučuju přečíst testovou otázku, k ní správnou odpoveď a pak i konkrétní část zákona v učebnici. Budeš mít jistotu že znáš přesné znění zákona a tím i správnou odpověď. Učit se jenom otázky a odpovědi není dobré, protože v provozu se řídíš zákonem a ne otázkama.. Všechny otázky nikde na netu asi nebudou, na magstrátě kde se dělají zkoušky ty otázky průběžně aktualizují kdežto na netu jedou furt ty samé dookola. takže se mnoha lidem stalo že u zkoušky nakonec dostali i jiné otázky než které měli naučené z netu a samozřejmě pohořeli. Proto je lepší číst si i tu knížku..

arrow
profile_image
olivia27
od 22. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, když si budete dělat testy a procvičovat přímo na stránkách ministerstva dopravy nemůže se stát, že u zkoušky budete z něčeho překvapené, ptz. na zkouškách si otevřete přímo tyto stránky a kliknete na test a jedete. Takto mi to říkal instruktor v autoškole, takže nějaká CDčka není třeba kupovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené