arrow
profile_image
Mazlik26
od 26. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, dámy....moc Vás prosím o radu, vím že tu už podobná diskuze je, nicméně moc mi toho neřekla.Žiji sama s matkou,studuji VŠ, a nedaří se mi již půlroku najít práci, a jelikož už pomalu ani není co jíst, dluhy mi rostou a mamce taky, vážně uvažuji o práci společnice, jelikož nevím kde jinde sehnat co nejrychleji peníze.Zajímalo by mne zda znáte někoho kdo tuto práci dělal, zda se na to dá zvyknout apd.Je mi to samotné odporné, ale nechtějí mě vzít ani na uklízečku, prodavačku...a ty peníze potřebuji co nejdřív, než nám na dveře zaklepe exekutor. Taky by mne zajímal Váš názor jestli myslíte že je lepší " začít ,, v night clubu nebo jestli je lepší privát? Kde se asi dá vydělat více peněz?Prosím nestojím o moralizování - opravdu jsem chtěla jít dělat i práce co neodpovídaly mému vzdělání, ale poptávka je větší jak nabídka, na pracovním trhu je to teď děsné.Budu vděčná za jakékoliv rady, když tak písněte SZ kdo se zde nebude chtít vyjádřit...
Ještě mne napadalo podat si inzerát že hledám milence co mne finančně zabezpečí, všimla jsem si že takových je také dost, ale moc nevěřím tomu že by se někdo chytl.

arrow
profile_image
Mononoke
od 8. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co taková práce obnáší? I sex? A jako číšnici by ťe někam nevzali?

arrow
profile_image
Mazlik26
od 26. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jistě že se s nimi spi, o to právě jde...bydlím na malé vesnici, cca 45 km od většího města, i z tohoto důvodu nemohu dělat např. číšnici , jelikož bych se neměla jak dostat domů..pro číšnice možnost ubytování není..ale to by možná šlo i ještě nějak vymyslet, problém by spíše byl že se mi hodně klepou ruce...takže nevím jak bych něco odnesla, jsem ráda když donesu kafe

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Mononoke: I sex?

samozřejmě..

Já ti tvou situaci vůbec nezávidím, samozřejmě se mi zdá divné, že tě vůbec nikam nechtějí na práci přijmout, nicméně já nejsem v tvé situaci, takže do toho nemám co "kafrat" a jednoduše jsem si to nezažila.
Na internetu bys určitě sehnala nějaké kontakty, já se v tom moc neorientuji. Někde jsem četla, že existuje práce jakési společnice, které před pány tančí, dělají jim společnost a oni si je opakovaně vyžadují a přitom s nimi spát nemusí, ba dokonce na ně nesmí sahnout. Četla jsem článek v nějakém dámském časopisu, ale nemůžu si vzpomenout, jak se ta práce přesně jmenovala.

Jinak na tvou otázku zda privát nebo night klub je má odpověď jasná - privát.

arrow
profile_image
Mazlik26
od 26. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mia_Sofia:

opravdu nechtějí, samozřejmě byla jsem na několika pohovorech ale neúspěšně, dálkově studuji VŠ a stím má hodně zaměstnavatelů problém, stejně tak s dojížděním , jak jsem říkala od většího města bydlím cca 45 km , až 50.Mohu se zeptat proč myslíš že privát je lepší? Kvůli penězům nebo proto že tam není žádný šéf? Kdyžtak napiš vzkaz kdyby ti vadilo to rozebírat tady...jinak děkuji za typ na tu mírnější společnici zkusím něco vypátrat, ale o tomto tématu se moc na internetu nemluví..není divu že..

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Mazlik26:
Myslím, že je privát lepší z toho důvodu, že co jsem slyšela, tak právě tam mířily studentky, které si opravdu nutně potřebovaly přivydělat - i z právnických a jiných prestižních fakult. A pro ten začátek mi to i přijde vhodnější. Night club už je trochu větší "profesionalita" a hlavně tam vidím i větší nebezpečí. Možná to na mě hází dojem jen z doslechu a co jsem kde viděla v televizi, ale toho dojmu se nemůžu zbavit . S penězi vůbec netuším, jaký je v tom rozdíl.

Cituji Mazlik26: Kvůli penězům nebo proto že tam není žádný šéf?

No tak "šéf" bude asi všude
Najdi si stránky annonce a vyber si klub který se ti bude líbit a bude dostupný pro dopravu.Po republice jsou klubů mraky.Jinak klub má většinou ochranku u privátu bych se bála kdo tam zazvoní a co s tebou udělá,když tam jsou jen slečny.

arrow
profile_image
mishenka
od 19. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, a co dělat jen společnici jako hostesku? Nevím jak to jinak nazvat, je to např. v Praze, ale najde se určitě i jinde. Jde o to, že chodíš k zákazníkům, spoře oděna, ale ne aby bylo všechno vidět. Bavíš se snimi anglicky. Koupí ti drink který stojí třeba 700, ty z tý účtenky 700 máš dejme tomu 300 , který ti zůstanou. Může ti také nabídnout tanec, ovšem bez svlečení, za slušné peníze. Za nos takhle můžeš přijít třeba k 2tisícům.

Cituji Mia_Sofia: Někde jsem četla, že existuje práce jakési společnice, které před pány tančí, dělají jim společnost a oni si je opakovaně vyžadují a přitom s nimi spát nemusí, ba dokonce na ně nesmí sahnout.

Taková práce opravdu existuje, ale ne v čr, pouze v zahraničí. Jedná se o práci tanečnice, hosteska - konzumentka. Plat se odvíjí od útraty klienta na baru, denně cca 50-100 eur. Ale nevím jak se při tom dá/nedá zvládat studium

arrow
profile_image
Mazlik26
od 26. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Missy21:
právě, studium bych nezvládla, a školu dokončit chci a navíc do zahraničí a sama..to mi přijde hodně nebezpečné..

Reaguji na Laky:
právě, to jsem si také říkala , v clubu je ochranka, nemělo by se stát že mi někdo ublíží ( i když možné je vše) , navíc mám v Brně známého, který se v jednom pohybuje, cítila bych se asi bezpečněji, ovšem na privátu nebo v Praze se zase ztratím..myslím tím, že je tam zaručená větší anonymita...

Cituji Mazlik26: ovšem na privátu nebo v Praze se zase ztratím

No aby to nebylo ve smyslu slova a nezmizela jsi nadobro.
V Brně je klubů dost,vyber si nějaký luxusní když už potřebuješ peníze.
URL

arrow
profile_image
Mazlik26
od 26. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky:
taky pravda...díky za odkaz, nad tímto jsem právě přemýšlela...je dost profláknutý, tak by tam klientela měla být...tak nějak zaručena

A co zkusit nějakou agenturu, třeba na focení aktů atd. nebo opravdu prve rozhodila sítě? Bohatých mužů na internetu existuje nespočet, myslím si, že by o Tebe zájem určitě byl. Nevrhala bych se hned do sexu, nikdy nevíš, jestli ti to neovlivní zbytek života. Ale pokud jsi už pevně rozhodnuta, taky bych spíše volila night club - "větší ochrana".

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já moralizovat nehodlám, rozhodně Tvoji volbu neodsuzuji ani nesoudím, ale přijde mi to jako riziko (násilí, pohlavní nemoci, nechutní chlapi apod.). Nechceš radši zkusit live chat? To je taky dobře placené, ale nemusíš s nikým spávat, dá se to provozovat z domu, max koupíš webkameru za pár stovek. Nemám teda zkušenost ani s jedním, ale vím, že takové nabídky jsou a navíc bys nemusela nikam dojíždět apod.

Cituji Viiny: co zkusit nějakou agenturu, třeba na focení aktů atd

slečna studuje VŠ a jistě by její budoucí zaměstnavatel byl nadšený když by její nahá fota kolovala po netu.
Nechci aby to vypadalo že této práci nějak extra fandím,ale selským rozumem vzato ty kluby jsou plné slečen,takže evidentně tam pracují a mají na kabelky LV tak asi i vydělávají.Prostituce byla,je a bude,zavírat oči před tím nemá smysl.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené