Cituji Misha84: tak zítra vyrazím do Vagabondu a do Geoxu, děkuji za tipy

S přítelem máme několikatero bot z Geoxu a kvalita je jak kdy, některé máme už druhým třetím rokem a některé jsme museli reklamovat. A to máme párů bot spousty, takže ne že bychom chodili pouze v jednom páru.
Držím palce, ať pořídíš dobře

arrow
profile_image
zilipuk
od 11. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Deliberty

arrow
profile_image
Dasule2
od 8. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Salamander...teď to není aktuální, ale doporučuju kozačky kupovat na dny Marianne (někdy začátkem září) - Koupila jsem tam kozačky původně za 4000,- za asi 2800,-, což už je snesitelná cena za kvalitní kožený boty...

arrow
profile_image
Andromeda23
od 19. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já nedám dopustit na Rieker a Clarks. A nyní když jsou slevy jsou to ceny pohádkové mnohdy takové jako stojej šmejdy z deichmannu a jim podobné...

arrow
profile_image
Kvikus123
od 9. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V říjnu/listopadu jsem si objednala dvoje od Bati - celokožené, loňská kolekce, dohromady vyšly na 2600 Kč. Střídám je, ale nosím každý den do práce a jsem v nich každý den min. 10 hodin a dost se naběhám. Obojí jsou na podpatku, jedny hnědé, jedny černé. A zatím nic. Tak uvidím, jak dlouho vydrží.

arrow
profile_image
velke_pomelo
od 20. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No já za sebe můžu doporučit Deuchmann. Ne, že bych ty ostatní značky neznala, ale z D. mám dvoje kozačky a navíc mi většina klasických bot ani není, protože mám širší nohu (proto tady vybírám v D.). Mám odtamtud jedny takový vyšší z kůže, ty jsem ale moc nenosila, nicméně jsou kvalitní a pak jedny nižší semišové. V těch semišových jsem chodila asi 2 zimy, nevim přesně, teď už radši chodim v nízkých botách od ťamanů, abych si je zbytečně neponičila a navíc začínám nenávidět podpatky. Ale boty podle mě vydržely docela dlouho na to, jak jsem v nich chodila a navíc si myslím, že ještě pár let vydrží. S tim že ten semiš je teda méně kvalitní než kůže, takže kožené boty ti vydrží pár let stoprocentně. Záleží taky jestli v tom chodíš všude nebo je šetříš.

arrow
profile_image
Gandalf
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mě Ecco a když si připlatíte, tak Salvatore Ferragamo. Jejich boty jsou absolutně dokonalé ... Kozačky od Ecca mám patery a všechny už několik let a jsem velmi spokojená. Pokaždé na konci sezony je vydrbu, naimpregnuju a nasadím na kopyta a šup s nimi do krabice a jsou jak nové. Dvoje jsem letos vůbec nevytáhla, na další zimu budu mít radost, že mám nové

Tak pro info. Pořídila jsem od Geoxu tyhle http://www.geox.com/Dalya-Boots/D34G4B00049C1018,e n,pd.html?start=2&cgid=women-shoes-boots no a ted po deseti nošení je jdu v neděli reklamovat, prasknuly na patě ty ozdobné plíšky a dře to kůži takže mi tam bude pak téct. No, už doopravdy nevim jaké boty koupit. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale bota, která stojí 5600 by měla vydržet víc jak deset dnů nošení. a to v nich nachodím denně tak 2 km už jsem fakt zoufalá.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Misha84: Ať se na mě nikdo nezlobí, ale bota, která stojí 5600 by měla vydržet víc jak deset dnů nošení. a to v nich nachodím denně tak 2 km už jsem fakt zoufalá.

Jsou krásné a je to opravdu škoda. Tak snad ti je do reklamace vezmou a vše proběhne v pořádku a budeš mít zpět alespoň peníze.

Příště skoč do Bati ať tolik neutratíš , teď jsem tam v 50% slevě koupila kožené kotníčkové "kozačky" na podzim/jaro a musím říct, že vzhledem k jarnímu počasí je nosím a jsou v pohodě.

Tak hlásim, že mi Geox vrátil peníze,bez problémů.... Takže mů problém pořád spočívá v tom, KDE KOUPIT KVALITNÍ KOZAČKY??

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené