arrow
profile_image
Tecireg
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už několik let přemýšlím o koupi nízkých jednobarevný holinek, ale zatim jsem nikde nenarazila na levné. Melky už se mi líbí dlouho, ale i když si je můžu dovolit, nechce se mi za ně ty peníze dávat. Jenže jiné jsem nikde neviděla, všude jsou ty levnější vysoké a přeplácaně barevné... Letos jsem si řikala, že už opravdu zainvestuji, ale pořád přemýšlím, jestli se někde opravdu nedají sehnat levnější... Nějaký nápad? Díky

arrow
profile_image
Anesa
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkoušela jsi to na Zoot? Tam ale asi mají jen ty Mel.
Také jsem sháněla nějaké ty nízké, ale po rozmýšlení si radši pořídím klasické. Tyhle nízké mi přijdou spíš pro parádu, než do lijáků.
Jinak pěkné klasické mají třeba u Bati

arrow
profile_image
Tecireg
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně ty vysoký už přijdou fakt jak klasický holiny do lesa nebo na ryby Mně to stačí jenom do města, když prší a nechci si zničit klasický boty...

arrow
profile_image
HanLiu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já je mám za 10 liber z Primarku, měli je ale loni, tak nevím, jestli budou i teď. A jsou úžasné a pohodlné. Sice mi trochu vadí, že je to fake Melek, kterých mám jinak 4 páry, ale Melky tehdy v mojí velikosti neměli. Vysoké mít nemůžu, protože se mi všechny krčí a mám tlustá lýtka, takže se do většin ani nevejdu Nízké mi ale přijdou dostatečné.
V Londýně jsem jinak podobné faky viděla i na tržišti v Camdenu. Nejbližší Primark je ve Vídni a Berlíně.

Reaguji na Tecireg: Napadá mě jedině Gate, nebo pak Kik.

arrow
profile_image
Tecireg
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gate je dobrej nápad, akorát se tam nedostanu tak často... klidně ale můžou bejt dražší, ale tak do 1000,-, 1500,- už mi přijde dost... ale tak asi u nich stejně nakonec skončim

Reaguji na Tecireg: Tak to si rovnou kup holinkové grály (Hunter) ty ve výprodejích, které teď v srpnu na netu bývají vyjdou klidně i s poštovným do těch 1500kč a jsou opravdu velkmi kvalitní a vydrží dlouho, sama dvoje mám, jedny dlouhé a druhé krátké

arrow
profile_image
alic
od 22. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já je mám z Tesca s stály myslím 450 kč, jsou úplně obyč černý celý a já si je ocvočkovala takže vypadají stylově a každej mi je chválí

Reaguji na Ziralka: Ahoj a máš Mel i ty nízké holinky? Já mám vysoké Hunterky a ty Mel mi přijdou roztomilé ale jako boty mokra téměř nepoužitelné. Máte některá zkušenosti s oběma a můžete porovnávat? Dík za rady.
D

Reaguji na Ziralka: Tak je maj ve WoW ve Vodičkově /bejvalej this and that/. Myslím, že by do nich Tecireg měla jít, asi si je taky koupím. Ta špička mi nevadí, spíš mi přijdou moc nízké, tak na mokrý chodník maximálně... , ale proč ne?

Reaguji na Ziralka: Kdepak, za 419,-

Reaguji na Ziralka:
Tak Ti musím poděkovat za tip na thehut.com, koupila jsem tam Melky v červené (béžovou neměli v mé velikosti) a jsem nadšená.

Jelikož jsem někde schrastila slevový kód, vyšly asi na 13 liber, takže cca 400 Kč. Bála jsem se číslování, protože všude píšou, že je potřeba vzít tak o 2 čísla větší boty, ale normálně mám 36-37, takže jsem vzala velikost 4 - 37 a padnou parádně. Jen barva je spíš vínová než červená. Jsem malá a mám tlustá lýtka, takže jsem se bála, jak se vejdu, ale úplně v pohodě. Jen vlez do boty je trošku ztísněný, ale ten materiál dobře pruží, takže se navléct dá.

Jinak ty botky v bývalém This and that jsem viděla za výlohou, ale už jsem měla objednané tyhle a bála bych se, že budou z takové té klasické těžké a tuhé gumákoviny. Melky se pěkně přizpůsobují noze, jsou lehčí a při chůzi se normálně ohýbají.

V Gatu jsem po podobných botkách koukala, stály cca 500 Kč a byly nehorázně těžké.. Takže bych zakladatelce Melky fakt doporučila, zvlášť, za tu cenu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené