Ahoj , nevíte kde prodat originální tašku od Louis Vuitton? jde sice o pánksou tašku - SPENCER, ale nosila jsem ji já asi 4x prsotě ji nevynosím. Bohužel ale od ní nemám papíry ,byl to dárek ale oroginalitou se vážně mohu zaručit.

Tato taška se prodává na originál stránkách LV za 1 170 euro.
Mám inzerát na Sbazaru ale tam je to samá napodobenina

Poradíte?

nemůžeš si ji nechat někde ocenit? aby ses pak mohla ohánět papírem že je pravá

No ale kde...a nepomůže když potencionálnímu zájemci řeknu kod ze štítku? Podle toho se nedá poznat že pravá je? No dle mého skromného odhadu je poznat už podle fotek že pravá je a není to ten klasický dámský typ co se napodobuje..takovou doma mám speedku ale stejně je na ní poznat že je pravá.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na zlaholka:
já myslím,že by ti to ocenili v Pařížský....a zkus luxurybags.cz ...tam odkupují originály...i když se tu rozhořela diskuze nad jednou kabelkou od nich...ale určitě to zkus...

Reaguji na Janissinka:

jsem z Brna a cestu do Prahy zrovna nemám , ale kdyby ano tak ji vezmu sebou.

Jinak si myslím že tento typ tašky si nekoupí slečna jako svou první kabelku (myslím klasiku dámskou) ale spíše "znalec" a fajnšmekr na LV takže ten by již podle fotek měl poznat že se jedná o originál.

Luxury zkusím ale nechci ji prodávat nějak vyloženě pod cenou a v tomto případě se obávám že by se stalo, taky si na tom musí něco nahodit,že?

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji zlaholka: Luxury zkusím ale nechci ji prodávat nějak vyloženě pod cenou a v tomto případě se obávám že by se stalo, taky si na tom musí něco nahodit,že?

to určitě ano...ale upřímně nikdo ti nekopí kabelku bez dokladu i když se dušuješ originalitou....nejednou na internetu už byla aféra kde originál za idpovídající cenu byl velmi zdařilý padělek.....

Cituji zlaholka: Jinak si myslím že tento typ tašky si nekoupí slečna jako svou první kabelku (myslím klasiku dámskou) ale spíše "znalec" a fajnšmekr na LV takže ten by již podle fotek měl poznat že se jedná o originál.

tady je spousta znalkyň, co by si koupili nějakou lahůdku nemusí se jednat jen o mladou slečnu

Reaguji na Janissinka:
tady je spousta znalkyň, co by si koupili nějakou lahůdku nemusí se jednat jen o mladou slečnu

No vždyť tak jsem to myslela , je to totiž pánská taška , já v ní nosila notebok, není to taška styl a lá dáma. A jinak pokud kupec je z jihomoravského kraje není problém aby se na ni přijel podívat. Vím že s těmi kopiemi je to hrůza ale já vím co prodávám.

Prodat tašku bez dokladů se ti nejspíš jen tak lehce nepovede, pčeci jenom je dneska net plný padělků. Můžu se zeptat proč k ní ty doklady nemáš? Já i když něco dotala jako dárek, tak jsem k tomu vždycky měla doklad o nákupu, jen bez částky (na přání ho dávají k běžnému dokladu). Nebo se zkus zeptat v prodejně, kde se taška kupovala, myslím, že by neměl být problém aby ti ho dodatečně vytiskli. S papírama se ti podaří ji prodat určitě lépe a rychleji

Reaguji na Missy21:

Tenkrát mě nenapadlo ten doklad chtít a ani člověka co mi ji dával nenapadlo k tomu doklad přiložit, byl to můj partner. Kupovaná byla v zahraničí.
Chápu že je net plný padělků ale jak říkám (nebo si alespoň myslím) ten kdo taškám LV rozumí přece pozná že o padělěk nejde.

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj dívala jsem se na ten tvůj inzerát, zkus ji prodat na aukru, chodí tam spoustu holek co mají zájem o originály LV. Nicméně vzhledem ke stáří tašky pochybuji, že bys ji prodala za víc než 15 tisíc... Navíc se obecně pánské oblečení a doplňky prodává na internetu o dost hůř než dámské...
BTW: Uveď ještě na ten sbazar výrobní číslo kabelky a pořiď detailnější fotky, zvyšíš tak potenciál prodeje

Reaguji na annette:

No já právě nechtěla číslo toho štítku zveřejňovat z důvodu aby si ti co dělají padělky nepřišli lehko k originálnímu kódu..ale asi zbytečně že? Líp mi to nafotit nešlo ale pokusím se ,jsem špatnej fotograf
No, stáří, taška se stále prodává za dost vysokou cenu a já ji prostě vážně nenosila,válí se mi doma, měla jsem ji opravdu jen asi 4x ,nemohla se s ní zžít tak ji mám prostě doma , proto se mi nechce prodávat moc pod cenou,přece jenom je to kvalitní kousek.

Z Aukra mám strach,vždyt tam je padělků až hanba

Ale děkuji za snahu poradit.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na zlaholka:
nechci tě nijak urazit, ale ani já bych si nekopila kabelku bez dokladu o tom, že je to originál...
v případě, že bych jí chtěla pak poslat dál, tak by to pro mě byla komplikace...určitě bych být tebou jela do Prahy a nechala bych si na ní udělat nějaký doklad...přece jenom to není kabelka za tisícovku...
a jsou dneska padělky, které je velice těžké rozeznat od originálu...

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ja som zatiaľ všetky LV veci predala bez problémov na mimibazári a aj za dosť krátku dobu, dlhšie ako týždeň, dva tam nič nepobudlo. No je fakt, že sa jednalo o dámsky tovar a ak som už aj nepridala originál doklad tak aspoň kópiu. Ak máš k nej aj dustbag, papierovú tašku, tak by som to osobne odfotila aj spolu s týmto príslušenstvom, to zvýši dôveru v Tvoj inzerát a jednoznačne odfotiť aj datecode.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na elllla:
není to tak dlouho co na mimi bazaru byla aféra s padělanou kabelkou která měla jak papírovou tašku, tak byla i originálně zabalené...tím jenom chci upozornit na to, že spousta lidí todle ma jako svůj hlavní job...kdybych kupovalal cokoli z druhý ruky, tak si to nechá překontrolovat v obchodě i když to má i doklad..

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janissinka: Áno to je samozrejme pravda, aj ja by som osobne kúpila LV tovar možno od 2 predávajúcich, bez absolútnych obáv. Myslela som, ale konkrétne na predaj tejto tašky, keďže nie je k dispozícii doklad, tak fotka s kompletným príslušenstvom by určite bola presvedčivejšia.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené