arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na elllla:
nechci aby to vypadal jako útok na zakladatelku, ale v dnešní době se dá padělat kde co...
působí na mě seriózně, ale dnes si každá holka či žena dá bacha co nakupuje...a bohužel ten doklad je při koupi odně důležitý..i když i ten se dá velice úspěšně padělat...co si budem povídat....jedinou jistotu originality mám vždy v ofiko obchodech

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janissinka: To je pravda. Mám známu, ktorej sa takto podarilo kúpiť kabelku s dokladom aj s komplet príslušenstvom za 500 eur. Teraz beží " trend", že si takýto rôzni podnikavci zakúpia originál, ten si nechajú a kúpia nejaký relatívne hodnoverný falzifikát k tomu priložia faktúru a zvyšok predajú ho a majú kabelku zadarmo..Treba si jednoznačne dávať pozor. Pred pár dňami takto bola tiež predaná jedna "vuittonka" cez mmb, ale už sa nestarám, človek chce dobre a nakoniec sa to ešte proti nemu obráti..tak to už neriešim a nestarám sa.

Reaguji na Janissinka:

Já to chápu, já samozřejmě vím že to co tvrdím je pravda ale také je mi jasné že to říká každý kdo chce prodat. Fejk bych si nikdy nekoupila ,to si radši koupím tašku neznačkovou ale nebudu za trapku že honím vodu s nečím na co nemám. Prostě tohle originálka je ,ale bohužel obal také už nemám, ten jsem vyhodila ( nemám ho ani u jiných kabelek schovanej ) . Ta taška mi tu leží,měla jsem ji venku naposledy před 2 lety , a teď jsem si řekla že ji teda prodám, že mi na nic není .

Reaguji na elllla:

Na mimibazaru to je zpoplatněné ? Mám se zaregistrovat a pak co? Mě to tam vždy přišlo trochu zmatené Děkuji.

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zlaholka:
Áno, ale môžeš inzerovať aj bez úhrady členského no v tom prípade strácaš určité výhody členov. Zaregistruješ sa a vložíš inzerát, potom už len čakáš kedy Ti príde správa na email od záujemcu. Takto keď budeš novoregistrovaná bude to asi ešte o niečo ťažšie, skús aj ten luxurybags ktorý navrhovali dievčatá vyššie, to by bolo asi najrýchlejšie riešenie, aj keď neviem či vykupujú aj pánsky tovar.

Reaguji na elllla:

Děkuji,kouknu se tam..na luxurybags jsem psala ale žádná odpověď..no když jsou ale takový znalkyně tam tak i podle fotek mohly poznat originalitu. Fotky jsem poslala tak nevím...alespoň odpověď mohla přijít.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na zlaholka:
oni tam maji teď průšvih s jednou kabelkou,tak se obávám,že ti kabelku neodkoupí...ale tak stejnak je nejlepší, když budeš mít potvrzení o pravosti se kterým se můžeš ohánět..

arrow
profile_image
staninka_ts
od 13. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojda, jak psaly holky výše - prodat Tvoji kabelku bez dokladu bude možná problém (pokud ji nechceš prodat dost pod cenou, což určitě nechceš). Co si budeme povídat, zaručit se osobně můžeš sebevíc, ale to na dnešním trhu neobstojí Obávám se, že jedinou šancí je Pařížská

arrow
profile_image
Iska
od 16. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kde byla kabelka kupovaná? Mně poslali kopii mojí faktury na vyžádání do 1 hodiny i z Paříže faxem, když jsem měla nákup i s fakturou v kufru, který mi letecká společnost ztratila. Faktura se dá sice padělat, ale její pravost se dá ověřit jestli souhlasí s databází u LV. A proč se asi přes Aukro kupují origo tašky a další? Normálně by přece nikdo za papírovou tašku 200 Kč nedal, s těmi padělky je to hrůza.

Reaguji na Iska:

Právě přesně nevím,vím jen že to byla buď Vídeň a nebo Francie..ex hodně cestoval a právě z jedné takové cesty mi ji přivezl. Já už se ho ale nechci ptát kde ji kupoval,nenchce se mě poslouchat že mi to koupil a já ji prodávám, jenže mi tu jen tak leží a co s ní

Reaguji na staninka_ts:

To je sice fakt ale odpověď by je přece nezabila.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím ale tady podle fotek těžko někdo pozná zda se jedná o originál, je třeba kabelku detailně a velmi zblízka vyfotit a dát jedina na Purse forum, tam chodí opravdu znalci, kteří znají specifika té, které kabelky, fejkují se už všechny LV nejen monogram, navíc jsem četla, že prý v butiku LV odmítají dávat jakékoliv vyjádření k pravosti kabelky - nevím, jestli to stále platí, kdysi tady byla diskuze o LV a pokud si dobře pamatuji tak šlo o to, že jedna milovnice tašek nám tady psala svoji nepodařenou patálii jak koupila takhle na inzerát stopro originál Mahinu - což je celokožená taška od LV od kočky, která taky doklad neměla ale dušovala se, že jde o originál, který dostala od bývalého, který byl velmi bohatý a navíc velký snob, který by o padělek nezavadil - no nakonec po zakoupení dotyčná dala fotky na Purse forum a zjistilo se, že jde o velmi zdařilý padělek, prodávající naštěstí peníze dotyčné vrátila ale těžko říct, jestli věděla, že měla fake nebo jí dal přítel fake, které koupil na cestách.
Nechci tě nikterak urazit ale pokud se bojíš uveřnit datecode tak pochybuji, že bys sama originál poznala, datecode pouze vypovídá o tom, kde a kdy byla kabelka vyrobena(na faktuře z prodejny se datecode ovšem vůbec neuvádí nejde tedy o žádné výrobní číslo - takže právě proto mohou být kopie těchto faktur použity k prodeji faků stejného typu kabelky) a tyto datecode se objevují normálně i na těch lepších fake kabelkách, které nejsou zrovna tržnicové kvality. (tím tě opravdu nechci nikterak shazovat, jen být tebou tak si originalitu před prodejem raději ověřím ať pak nemáš problémy)

Reaguji na Sára2:

Děkuji, no Purse forum je ale anglicky ,bohužel já anglicky neumím a hlavně já vím že taška je pravá Já bych tedy fejk nikdy nenosila.to si radši koupím levnou tašku, ale žádnou napodobeninu. Například nejvíc parády jsem nadělal s kabelkou z Mixeru a tu mi chválik kde kdo ,i na ulici , v rastauraci ,u lékaře..až jsem se sma divila.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nemusíš umět anglicky, stačí se zaregistrovat a natáhnout tam fotky nebo link kde se fotky nacházejí a poprosit od autentifikaci podle vzoru jak to dělají ostatní - stačí jen překopírovat
tady je link na vlákno LV URL
havně to chce fotky hodně detailní, datecode, prošíváná popř. tě požádají o detaily, které chtějí vidět, opravdu je všude plno padělků, věřím, že se na internetu dají najít i stovky takové kabelky jakou máš ty, bohužel...

Reaguji na Sára2:

Chápu že by jsi mi ráda pomohla ale koukla jsem se na ten odkaz co jsi mi tu dala ale bohužel nevím jak. Nikomu nemusím nic psát? Jak mám tedy požádat o autentifikaci když neumím anglicky?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené