arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jsem člověk, který miluje zvířata, nezáleží mi na tom, jestli mají, nebo nemají PP. Co ale fakt nikdy neskousnu jsou množitelé a lidi, kteří je podporují (čti: kupují od nich zvířata za tisíce, což je přehnaná částka).

Doporučuju prostudovat si tuhle stránku http://www.stop-mnozitelum.cz/ . Dočteš se tam nejen o rozdílech psů s PP a bez PP, ale také o tom, jaké lži množitelé často používají.

Pejska bez PP si pro mě za mě kup, přijde mi ale šílený za něj dát takovou částku, tak si pročti ty stránky a nenech se napálit

Uplně nejlepší by byla bylo, kdybys udělala dobrý skutek a vzala si pejska z útulku. Vsadím se, že nějaké čivavy a "čivavy" se tam najdou snadno

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na teryvery:
Čivav jsou na netu mraky jen bez PP moc jako čivava nevypadají.
URL

Cituji teryvery: Za 5000 protože do ní chceme investovat (lepší vybavení, kvalitní jídlo, pěkný pelíšek). Vzhledem k tomu že s malou nechceme chodit na soutěže tak mi na tom tolik nezáleží

místo toho klidně napiš,že prostě víc za psa dát nechce nebo nemáš a je to.
Argument lepší vybavení a pelíšek je k ničemu neb té čivce bude srdečně jedno jak drahý bude pelech a obojek bude spát v posteli a nosit se v tašce.

Bože, todle miluju ty hádky o psech s PP a bez slečna/paní měla dotaz, ale úplně jiný, tak by bylo fajn se jí snažit poradit v tom na co se ptá.

Cituji Michaelle: http://www.stop-mnozitelum.cz/

Děkuji

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kdo si v dnešní době, kdy je internet plný informací, koupí psa bez PP, tak je hlupák . A ještě u takovýho plemene, jako je čivava... to nepochopím.

Reaguji na Minnies: Přesně tak, byla bych ráda kdyby mi někdo dal vědět kdyby znal někoho kdo prodává čivavu…Jsem rozhodnutá že může být bez PP…

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

URL co tahle?Ale asi nechceš jet pro štěně někam daleko co?
URL
Asi stejné štěně zase Ostrava.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na teryvery: Do čivav nejedu, ale rozhodně jich je mraky. Dobře si to ještě promysli a na štěně se jeď podívat, kde vyrůstalo a podobně. A pamatuj, že člověk, kterej plive do světa psy bez PP štěňátkům nedělá testy na dědičný choroby, málokdy je očkuje, málokdy se jim věnuje, jak by měl. A hlavně nikdy ho štěně čivavy nestojí 5 tis. - takže jestli bez PP, tak se dívej po cenách kolem 1000,-. Bohužel, pes bez PP nemá cenu za 5 tis. . Abys pak nelitovala vyhozených peněz

arrow
Neprodává v Bazaru

97

Cituji urgona: Proč ne za víc, než 5000,- ?

Aby mohla investovat o to víc do veterináře... Zakladatelko, zkus projít útulky, čivav a jejich kříženců jsou tam mraky. U bezpapoše stejně nikdy předem nevíš, jestli ti z čivavy nakonec nevyroste jezevčík. Nepodporuj množitele koupí neoriginálu. Nepodporuj degeneraci plemene.

Reaguji na Tiakia: Ooh Bože můj ! Moc moc moc moc moc ti děkuji ta je přestě ta co jsem scháněla, klidně si pro ní dojedu i o kousek dál Strašně moc děkuji, zítra paní zavolám a uvidí se Snad jí bude mít Moc děkuji ještě jednou !

Cituji Charlie8: Nechci nikoho poučovat, ale "čistokrevní" psi bez PP jsou mnohem hůře přešlechtění než ti s PP, protože nikdo nekontroluje jejich chov a neví se jestli třeba rodiče nebyli příbuzní a různé genetické vady se mohou předávat...

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Charlie8: ...a můžeš mít i originál, který nebude mít nikdo jiný

Ten je úžasný!

Jinak souhlasím, že PP není od věci. My jsme se v tom před 12 lety moc nevyznali, taky jsme mysleli, že se jedná jen o nezbytnost k výstavám a raději jsme koupili levnějšího a teď nás náš pejsek bez PP už více jak 6 let stojí 3000,- měsíčně! za léky, protože má genetickou nemoc. Už je i slepý a vyžaduje neustálou péči. Náhoda to asi nebude, protože jeho sestra, kterou si koupila kamarádka měla něco podobného. Takže pokud si to spočítám náklady za psa s PP by se nám dávno vrátily, pokud by nemocný nebyl.

arrow
profile_image
TerezVv
od 31. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím Vás holky, slečna chtěla poradit kde takového pejska sehnat, přednášku o pejscích s PP a bez si mohla přečíst kdekoliv jinde. Především nemůžete vědět, jestli pejsek nemá rodiče s PP a on sám papíry nedostal kvůli nějaké menší vzhledové vadě. Ano, všichni víme o množírnách, je to zlo které by potřebovalo vymítit, ale už toho rozmlouvání bylo dost. Až příjde konečně někdo s peticí, tak se o tom budeme bavit a hromadně podepisovat, ale na diskuzi jako je tahle by se toto řešit už nemělo. Jak by měli uznat moderátoři - odbočuje to od tématu.
Dej nám zítra vědět, jestli se ti poštěstilo a paní štěňátko ještě měla

Reaguji na TerezVv: Máš pravdu a Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji TerezVv: Především nemůžete vědět, jestli pejsek nemá rodiče s PP a on sám papíry nedostal kvůli nějaké menší vzhledové vadě.

Tohle je přesně ten kec, který ti řeknou všechny množírny. Nemáte taky doma nějakou?

Pokud má pejsek rodiče s PP a sám je bez PP, rodiče nebyli uchovněni. Co to znamená? To znamená, že NEJSOU DO CHOVU VHODNÍ. Ať už z důvodu nějaké vzhledové, nebo genetické vadě.

Pokud mají rodiče PP a jsou určeni do chovu, VŠECHNA ŠTĚŇATA DOSTANOU PP. Neexistuje nic takového, že štěně nemá papíry, protože je poslední z vrhu/má černej ocas a bílou tlapku/atd... NEEXISTUJE.

Nejdřív si o tom něco zjisti, než začneš plácat nesmysly

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené