arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, máte holky některá implantáty 10 a více let a zatím se je nechystáte měnit? Mám implantáty 9 let, pod sval Mentory 275 ml, jsem s nimi spokojená, prsa nejsou povolené, proto nemám důvod jít na výměnu a i plastický chirurg mi řekl, že pokud nejsou komplikace tak není důvod. Včera jsem byla na sonu,, kde chodím každý rok, paní doktorka mi řekla, že je vše v pořádku, jen, že bych měla pomalu uvažovat o výměně, že po 10 roce stáří implantátů se objevují často již ruptury. Tak teď fakt nevím. Četla jsem i o tom, že si někdo nechal vyměnit implantáty po 11 letech a ten nový do roka prasknul. Vy kdo máte takto dlouho již implantáty tak jak to budete řešit vy? Děkuji za reakce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud je implantát v pořádku, nikam bych nespěchala. Já je mám šest let a na výměnu se budu snažit jít co nejpozději, přece jen je mi 26 let, při výměně je vždy lepší dát větší implantát a nevím co budu dělat v šedesáti. Modelace jedině, ale v mém případě problém s hojením jizev..

I ruptura je v dnešní době ok, nijak ti to neublíží, ale víš, že je na čase jít na výměnu,

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky si to tak myslím, že když je vše v pohodě tak zkusím vydržet ještě aspoň pět let, já přemýšlím, že mě by pak už mohl vydržet do smrti jenže pokud bych se dožila jako má babička 93 let tak kdybych měnila po 10 letech tak bych šla ještě 5x

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sára2:

Na to raději ani nemyslet.. Spíš bych to v ,,pozdějším" věku viděla na modelaci s malým implantátem, aby člověk nějak vypadal a pak už neměnit. V té době budou daleko vyspělejší implantáty, co vydrží daleko déle.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené