arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na em.f:

Ale notak... Jasně, že je pro dítě lepší mateřské mléko než nutrilony a spol., ale tvrdit, že nekojené dítě bude věčně nemocný, psychicky strádající jedinec, je zase trochu moc, ne? Pak nemají mít výčitky ty, kterým se mléko třeba netvoří .
Ten senzor na bradavce, který dělá rozbor slin dítěte a podle toho pak vytváří mléko, by mě taky zajímal (teď nechci rýpak, fakt mě to zajímá, nikdy jsem o tom neslyšela).

Třeba já byla kojená sotva pár dní, pít mléko jsem prostě nechtěla, mamka ještě přikrmovala mrně kamarádky, která měla mléka pro změnu málo atd. No alergii nemám, antibiotika jsem měla prvně až po dvacítce, kdy mi prochladly ledviny . No, takže bych to vážně nebrala tak tragicky. Jak psaly holky, třeba používat hlavu, nelámat to přes koleno a bude to ok .

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Rain: to že se mlíko netvoří nebo že dítě nechce - byla jsem po císaři a malý se nechtěl přisát, když se poprvé přisál, tak mi bradavky zmasakroval tak, že jsem kojit měla zakázaný a stejně jsem to rozkojila i když odmítal, ona existuje odsávačka - první dva měsíce jsem to tak praktikovali - odsát, přelít do flašky a nakrmit. Pak se to naučil, potom se zas v šestým měsíci seknul, tak zas odsávačka a znova. třikrát jsem byla skoro bez mlíka a třikrát jsem to rozkojila. Ono se musí hlavně chtít mamce a vždycky to jde. Vzdala jsem to v tu chvíli, když už to moje mlíko nechtěl ani z flašky...tohle je věc převážně pohodlnosti
ty první dva měsíce jsem skoro nespala, malý usnul, já uklidila, šla si odsát a on už se budil, tak jsem ho tím nakrmila, pak třeba dvě hodiny nechtěl spát, takže jsem s ním byla vzhůru a jen usnul, už jsem odsávala zas

arrow
profile_image
klara.ja
od 1. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ráda, bych obnovila diskuzi....můj syn má 1,5 roku, chtěla bych ho odstavit, ale mám s tím docela problém, slyšela jsem, že pomáhají i nějaká homeopatika. Mohla by jste mi některá poradit jak na to?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené