holky prosím poradte mi v sobotu se mi měla dostavit menstruace...dnes mi vyšel pozitivní těhu test....nechci nic podcenit kdy mám jít na kontrolu k Mudr jestli je vše Ok?

Tinkalinka
gratuluju ,No jestli jsi v pohodě a neděje se nic znepokojujícího,třeba špinění tak nemusíš spěchat.Těhu jsi asi nějaké 3týdny.Průkazku ti vystavý stejně až po 8týdnu.Ale jinak to záleží na tobě klidně se můžeš objednat už teď,aby ti to potvrdila na 100%.

aha...no já právě špinění mám takže si tedy raději zajdu...

jj,tak to jdi.A řekni to sestře až tam budeš volat,bylo by lepší kdybytě dr. skoukla co nejdřív.Ale neboj nemusí to znamenat nic špatného,já u první ho taky špinila,dostala jsem nějaké patáčky na papání a klidový režim.Takže žádný juchání na diskotéce nebo v aquparku jasný!

Tinkalinka
Já při druhým klukovy krvácela a děsně jserm se bála jít k doktorovi, že potratím, když se ve mě bude hrabat. Řekla jsem si, že buď potratím a nebo se udrží, když bude rváč. Šla jsem až když krvácení, (to nebylo jen špinění) ustalo ve třetím měsíci. A v pohodě. Byl z to čtyřkilovej kluk jak buk.

Cituji Smazaná: Přece gynekologickým vyšetřovacím zrcadlem se k děloze ani nepřiblíží a nedotkne, stejně tak ultrazvukem...toho bych se nebála...leda by šlo o zásah dovnitř dělohy, jako třeba odebírání plodové vody, které se dělá okolo 15tt. Mírné špinění obvykle opravdu neznamená nic, ale je lepší to mít ověřené

je to tak,určitě jdi.Dá ti aspoň nějaké vitamíny apod.
Pokud by to bylo špatné tak takovou malinkou fazolku nezachrání stejně nic ani včasná prohlídka u dr.
Ale co pojištění si platíš tak jen ať tě prohlédne.

Děkuji za odpovědi zítra zajdu k Dr.

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tinkalinka
Pokud špiníš, tak jdi hned. Jinak tě pravděpodobně prohlédne ultrazvukem - a potvrdí těhotenství. Přitom zjistí, zda je plod v děloze a vyloučí tak mimoděložní těhotenství, což je taky fajn vědět. Odpadne ti tak jedna ze starostí.
Jinak gratulace

arrow
profile_image
nedomka
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jen doplním tinkalinku..i když už není téma aktuální - jděte prostě hned - tak jako já jsem šla toto pondělí po tom, co jsem měla v pátek odpoledne pozitivní test. Jen tak mimochodem dva dny před tím jsem si dělala jiný test a byl negativní - to už jsem ovšem měla dva týdny nalitá prsa a měla podezřelé křeče - takže i vadné testy existují.

No budu pokračovat, ze smíšených myšlenek co teď budem s manželem dělat, neboť jsme to neplánovali (ale jasně,jako každá ženská bych to nějak skousla)se stala malá noční můra - ultrazvuk - tady máme cystu a tady vesele se dělící vajíčko ve vejcovodu - tak to zkrátím. Za tři hodiny jsem byla bez cysty, mimoděložního těhotenství a bez vejcovodu. Křeče, které jsem pokládala za neškodné, protože jsem je zažila už u prvního těhotenství znamenali, že vejcovod je před kolapsem, po kterém by asi následoval i můj kolaps osobní. Tak mi zůstalo jen lehké rozčarování a kyselý výraz ve tváři. Takže prostě jděte radši hned ať víte na čem jste.

ahojky taky jsem měla dostat minulý týden menstruaci a nedostala,tak jsem si udělala už 4 těhotenské testy a všechny pozitivní,jsem štastná jako blecha a přítel ještě víc a taky mě zarazilo,když jsem se objednávala k doktorovi,že mě objednal až na 20.července,ale má to tak být,protože ted by tam asi nic neviděl,aspon jsem se to dozvěděla od jiných maminek.Holky já jsem tak štastná,já budu asi máma,doufám,že bude všechno v pořádku.
Příznaky zatím mám jen,že mi natýkají prsa,chodím hodně na záchod,někdy se mi motá hlava a mám teplutky,alea špinění žádné nemám,zatím je to všechno v pořádku.Tak uvidíme,jestli to tak zustane nebo ty příznaky se objevují až později?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené