Ahoj,
podobné téma ani odpověď na svoji otázku jsem zde nenašla.
Začala jsem používat obličejové oleje Saloos a je mi to příjemné, pleti to vyhovuje, ale nevím, kdy mám použít tonikum, když olej aplikuju na hodně mokrou pleť? Klasicky vyčistím gelem, opláchnu a hned dávám olejíček. Kdybych si přetřela obličej tonikem, tak bude jen vlhký, což nechci a dávat tonikum až po aplikaci olejíčku mi přijde jako blbost. Napadlo mě akorát přetřít po vyčištění tamponkem s tonikem, nechat uschnout, pak znovu obličej namočit a dát olej.
Co myslíte, nebo jak to děláte vy?

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tonikum při aplikaci olejíčku (kokosového) vynechávám a jiný postup asi není. Dělala jsem to i tak, že jsem obličej osušila, přetřela tonikem a přestříkala termální vodou ve spreji, ale upřímně to tonikum zase takové zázraky s pletí nedělá takže když ti olejíčky sednou víc tak tonikum s klidem vynech. Když ti to nebude sedět můžeš se k němu vrátit.

Reaguji na bejbee:
Asi to tedy vynechám, dokud budu oleje používat. Ale zase před aplikací make upu bych ráda stáhla póry, myslíš, že by na to mohlo stačit po aplikaci oleje ještě opláchnout studenou vodou, aby se póry zatáhly?

Cituji bejbee: takže když ti olejíčky sednou víc tak tonikum s klidem vynech.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Oona: Určitě, ono to ty póry stáhne možná i líp než tonikum.

arrow
profile_image
bellada
od 12. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jednoznačne po očistení použiť tonikum, nechať zaschnuť a potom pleť zase navlhčiť, veď si ju predsa neumývaš zase vodou nie? Navlhčiť znamená najlepšie prestreknuť mineralkou v spreji a potom dať olejiček. Ja to tak robím už roky tonikum má svoje opodstatnenie v starostlivosti o pleť ja by sm ho nevynechávala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené