Armelle
Máš SZ.

arrow
profile_image
lilis
od 20. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Aqua oleum se používá po umytí hlavy, na mokré ale rušníkem vysušené vlasy. Nastříká se pomocí aplikátoru do vlasů a nechá chviličku působit a smyje se.

Ahoj holky, o víkendu jsem si k Vánocům objednala litrový šampon pro lesk melírovaných a barvených vlasu a masku Age recharge, tak se na to strašně těším...

Leo
Tak jsem byla v neděli v Makru a vzpoměla jsem si jak jsi psala, že tam mají Kerastase.. tak jsem hned letěla do oddělení kosmetiky a samozřejmě, že všechny regály s kerastase byly totálně vybrakované Bylo tam pár sprejů na objem od Loreal Proffesional, jinak nic

Hana Marková
všechny regály s kerastase byly totálně vybrakované
U nás taky ...

Holky, nemáte tip na nějaký styling od Kerastase, který by uhladil vlasy? Ty moje vypadají totiž pořád tak jakoby rozcuchaně, plstnatě, suše....asi je to taky tím, že mám vlnité vlasy. Budu moc vděčná za tipy, těm kadeřnicím třeba v palladiu s doporučováním výrobků moc nevěřím

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lisa
U nás taky ...
Tak u nás regály plné a ještě přibyly druhy... Nikdo to nekupuje, tím líp, třeba dají slevu.. Dneska mi přišel balík z lookfantastic, Bain Mirror 1, Bain de Force a Ciment anti - user. Na ten Bain Mirror jsem fakt zvědavá.. že by konečně zázrak.

MsPalms
že by konečně zázrak.

Taky jsem teď něco pořídila, tak pak dám info

Lisa
Není to styling, ale zkus Oleo relax. Podle mých zkušeností geniální. Je to lehké oproti klasickým olejíčkům na konečky a přitom opravdu uhladí a změkčí. Dávám si to jen občas do konců, když se mi nezdají a spokojenost.

Nuf: Ten jsem zkusila, jestli myslíš olejíček na konečky, a geniální....ale potřebovala byhc něco, co by se nastříkalo nebo naneslo na celou hlavu

Lisa
počkej, podívám se. koupila jsem olejíček v malé lahvičce a v normálně velké žluté tekutější vodičku na celou délku. je mnohem lehčí a krásně se roztírá.
Oleo relax - nutri huile + anti frizz. je ještě lepší než ten olejíček.

Tak jsem koupila mlíčko Lumiere na suché vlasy, pro lesk a výživu...a geniální!!! Jsme čím dál více nadšená a doporučuji. Vlasy nezatíží, ale uhladí, dodá lesk a zafixuje jemně účes, hlavně moje vlnky to milujou

Lisa
Holky, nemáte tip na nějaký styling od Kerastase, který by uhladil vlasy?
Máme. Oléo-Relax od Kerastase, oranžová řada. Nutri-huile et anti-friz. Je moc fajn, vlasy krásně vyhladí, uhladí, zjemní.

Jinak jsem právě vyzkoušela Aqua-oleum a vlásky vypadají pěkně. Daly se krásně rozčesat, což u těch mých bývá občas nadlidský úkol, zvlášť když jsou delší než zvládají (mám je tak 10 cm nad ledviny, víc i by narostly, ale strašně se pak zacuchávají, dělají dredy, asi jim to nedělá dobře).

Pak jsem se také nově v kadeřnictví dozvěděla, že Extrait nutri-instant je krém vyživující a ne vyhlazující, tedy rovněž vyhlazuje, ale jeho hlavním úkolem je vyživit. Šla jsem to omrknout i na stránky Kerastase a tato informace se mi potvrdila.

Rovněž jsem si všímla, že žluté masky existují vlastně tři. Já jsem předtím vždy používala jen Masque intense (mají na jemné nebo na pevné vlasy), a teď mi pan kadeřník doporučil masque NUTRIDEFENSE, prý je účinnější, neboť působí na dvou úrovních.

Jaké masky ze žluté řady vlastně používáte?

Armelle: Já používám dvojku a jsem moc spokojená. K tomu šampon dvojku a pak to lait lumiere....a vlasy jsou skvělé. Jen mi pak přijde, že jakmile se umeju něčím jiným, mám vlasy jak troud...ale to je asi tím, jak si zvykknu je nemít jako troud a pak mě to hodně zarazí

5ady Oleo Relax se bojím, tuším, že jsi i psala, že je dělaný na silné vlasy (např francouzek a hispánek). Šlo by to i na moje jemné cosi?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené