Tak šampon mám již vyzkoušenej voní hezky, ale posoudit kvalitu vlasů, jestli se po šamponu zlepší nebo nezlepší struktura vlasů, říct nemohu, když jsem ho použila teprve jedenkrát takže po nějakém dělším časovém intervalu dám další info..

Balzám jsem zatím ještě nevyzkoušela.. ale stejně tak jako u šamponu bych zlepšení nebo nezlepšní kvality vlasů po jedné aplikaci říci nemohla..

Na fanpage A.Hany.chové je ještě foto tohoto olejíčku.. Přidávám to sem, viz níže

Cituji guessLOVE: Na fanpage A.Hany.chové je ještě foto tohoto olejíčku

Můžeš hodit link prosím?

https://www.facebook.com/pages/Ag%C3%A1ta-Hanychov %C3%A1/56617389619

nešel mi sem odkaz vložit jinak než jenom takhle -> v galerii to určitě najdeš

Celkem po šamponu elektrizují vlasy

arrow
profile_image
Belen
od 14. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji guessLOVE: po šamponu elektrizují vlasy

Mně teda vůbec.

Cituji guessLOVE: Ta vůně mi přijde jakoby žvýkačková

Mně spíše jak lotosový květ, taková květinová, velmi příjemná.

Po cca dvou týdnech vidím rozdíl, vlasy jsou opravdu vyživené a nejsou zplihlé ani mastné, normálně se dají vyfoukat do objemu.

Kondicionér :

Holky vy které používáte ten olejíček, jak jste spokojené? Můžete srovnat třeba s Kerastase Elixir Ultime?Je také vyživující, proti lámání, nebo jen uhlazuje a dodá lesk?

arrow
profile_image
Daphnne
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ten olejíček mě taky zajímá. Sama už jsem vyzkoušela šampon na jemné vlasy a fakt super, vlasy se lesknou a ten objem, fakt jsem spokojená a vůbec se nemastí

Cituji Daphnne: Ten olejíček mě taky zajímá.

no asi jsem jen my dvě nebo to není až taková hitparáda když ho nikdo nemá otestovaný

arrow
profile_image
tarell08
od 1. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zakoupila jste si ho některá z vás v kamenném obchodě v Praze? Jaká byla cena? Díky!

Vyzkoušela jsem Kérastase Cristalliste šampon, balzám i sérum...vlasy jsou krásné, uhlazené, lesklé...ale po použití pouze šamponu a balzámu jsou vlasy lehce vysušené( doba používání cca týden bez séra)po vmasírování séra to má teprve ten pravý slibovaný účinek za mě doporučuji si k šamponu a balzámu koupit rovnou i sérum, nebo některou z masek, která vyhovuje vašim vlasům, sérum je nutné použít po každém umytí...jinak vlasy nešly rozčesat a elektrizovaly.....nebo bych alespoň jednou týdně doporučila použít masku.....šampon sám osobě vlasy opravdu krásně umyje a rozjasní, ale po nějaké době(u mě týden)krapánek vysuší

Reaguji na Snehulinka: a nezkoušela jsi použít jen to sérum v kombinaci s jinou řadou? Jestli máš třeba srovnání s jiným olejíčkem, např. Elixir ultime apod.

arrow
profile_image
Daphnne
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak olejíček super, kupovala jsem ho v kadeřnictví za 599kč a je fakt skvělý, nádherný lesklý vlasy, provoní a nemastí. Tahle řada je fakt bomba!!

Cituji Daphnne: Tak olejíček super,

jéé, to jsem ráda, a můžeš ho srovnat třeba s tím elixir Ultime? Je i pečující na konečky, nebo jen uhladí vlasy a dodá lesk? Jaký máš typ vlasů?

arrow
profile_image
Daphnne
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na SpeedMouse: Tak to je nebe a dudy. Tenhle mi vůbec vlasy nezatěžuje a to je mám jemné se sklonem k maštění. Ten elixir je jakoby připlácnul a zmastil. Tohle je takový lehký. Dávám ho i na celou hlavu ke kořínkům, protože už se nebojím, prostě mi je nezmastí a ty vlásky jsou nádherně lesklý a na sluníčku to je úplně bomba Jinak s konečkama problém nemám, takže to nemohu posoudit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené