co byste řekli na tetování Zumba? ...jé to dobrý nápad,nebo mě to třeba za 10 let přestane bavit a pak toho budu litovat?....mám do toho jít?

To záleží na tobě... Jestli je to pro tebe skutečně životní styl a věříš tomu... Já si nechala vytetovat siluetu tamečnice Silvie Guillem poté, co jsem po 14 letech skončila s baletem, ale dále jsem se mi věnovala v teorii a kritice, do divadla chodím na balet minimálně jednou týdně. Rozhodně toho litovat nebudu.
Ale ve chvíli, kdy si pokládáš tuhle otázku, tak pak by to pro mě bylo znamením, že to ten pravý motiv na vytetování není...

to né,Zumba jsem já ....už nějakej ten měsíc jsem instruktorka Zumby a nedokázala bych si bez toho představit den ,půjdu do toho

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já nevím :/ Samozřejmě tě nikdo nezná a nevíme, jak moc Zumbu miluješ, ale lidské preference se věkem mění. Teď máš ráda Zumbu, za deset let bude hrozný trend XYZ, ty ho začneš cvičit a najednou budeš chtít mít místo Zumby XYZ Já jsem si před pár lety hrozně chtěla vytetovat část textu od Nirvany. Jsem si říkala, jaký je Kurt bůh, pořád jsem to poslouchala, tenkrát mě to úplně vystihovalo. Teď jsem ráda, že jsem to neudělala. Možná je lepší nápad nechat si vytetovat siluetu nebo něco víc "abstraktního", co vyjadřuje tvůj vztah k pohybu.

takže do toho jít radši nemám? :/

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na khikhina009:
Já osobně bych do toho nešla. Přijde mi to, jako kdybych si měla natetovat Brno, protože ho mám ráda, nebo Pizza, protože ji často jím a chutná mi Ale moje peníze a moje tělo to nejsou.

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji khikhina009: jé to dobrý nápad,nebo mě to třeba za 10 let přestane bavit a pak toho budu litovat?

Možná je to dobrý nápad, ale taky je možné, že tě to za 10 let přestane bavit a pak toho budeš litovat. Co jsem vypozorovala dění okolo zumby, tak je zvláštní, jakou velkou vlnu zájmu a následně nezájmu tento sport dokázal vzbudit. Holky v mém okolí objevily zumbu, zbláznily se do ní, pořídily si "zumba" úplně všechno - snad i toaletní papír měly s nápisem "zumba". No a po pár měsících je to přestalo bavit a vrátily se ke sportům, kterým se věnovaly předtím.
Mimochodem, tetování není zrovna věc, pro kterou je dobré se rozhodovat na základě názorů anonymních lidí z internetové diskuze.

hele já bych do toho na tvém místě nešla. Jasně, pokud už máš XY tetování, a když k zumbě časem ztratíš vztah, tak to budeš mít jako vzpomínku... znám lidi, kteří takhle k tetování přístupují, jako k deníčku. Ale pokud nejsi takový nadšenec, do body-mody, asi bych to nechala. Nebo přesně, dala bych něco jako tělo v pohybu a tak. Mám pocit, že zumba je dost co do momentálního trendu... kdybys třeba dělala odmala latinsko-americké tance a dala si ten motiv, tak to je zase něco trochu jiného. Takhle bych to ale neriskovala...
Je to ale na tobě, ale pokud váháš.. no nevím. Ale tn nápad siluety roztančeného těla - to by mohlo být lepší, ne? Láska k tanci a pohybu, ne tolik konkrétní... hm?

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak přímo nápis bych si určitě nedávala. Zkusila bych to taky vyjádřit nějak abstraktně. Já chci teď kérku mého psa, což je dlouhodobější stopa v životě, ale i tak to chci nějak abstraktně a ne přímo její hlavu ;-)

Jinak k těm textům, já na sobě jeden mám. Nechala jsem si ho před pár lety, ale proto, že mě tato písnička provází životem od 90.let a pořád ji zbožňuju :-)

arrow
profile_image
Minnies
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Guernica: Já osobně bych do toho nešla. Přijde mi to, jako kdybych si měla natetovat Brno, protože ho mám ráda, nebo Pizza, protože ji často jím a chutná mi

Přesně tak. Mě to přijde jako totální kravina si vytetovat zumbu. Jasně, máš jí ráda, ale kdyby si každý měl tetovat vše co má rád a "nedokáže" bez toho žít, tak by za chvíli neměl nikdo na těle ani jedno volné místečko.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já si pamatuju, jak před 15 lety všichni dělali areobic. Já ho milovala, jezdila na soutěže. Ale jak to přišlo, tak to odešlo. Kdybych měla takový tetování, tak by mě štrejchlo. Je lepší si dát něco nadčasovýho. Neutrálního.

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

za mě ne

arrow
profile_image
halley
od 12. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za mě také ne.

Cituji VeronikaEma: Je lepší si dát něco nadčasovýho

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zpívám a už pár let uvažuju nad tetkou něčeho hudebního, noty, texty, abstrakce. Rozhodně by mě ale nenapadlo vytetovat si "gospel" nebo "jazz".

Cituji Guernica: Možná je lepší nápad nechat si vytetovat siluetu nebo něco víc "abstraktního", co vyjadřuje tvůj vztah k pohybu.

arrow
profile_image
denisanapl
od 27. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě by zaujalo, kdybych na někom viděla nápis "dance" apod. Nebo větu o tom, co ti pohyb dává... Vyloženě zumba asi ne... Já třeba chodím na troje cvičení, všechny mám ráda a musela bych si nechat vytetovat všechny názvy...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené