Ahoj všem, dneska jsem v mejlu našla slevu na laserovou operaci očí na klinice DuoVize metodou NeoLASIC HD femtosekundovým laserem. Byla jste některá na tomto zákroku? Byly jste spokojené s přístupem personálu? A co oči s odstupem času - zhoršily se hodně? Díky!

arrow
profile_image
Elluska
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, před 3 týdny jsem byla na stejném laseru v NeoVizi (sesterská klinika, která je už několik let v Brně) a jsem moc spokojená. Měla jsem ke krátkozrakosti i docela vysoký astigmatismus a ne zcela ideální zakřivení rohovky, takže u mne nebyla jistota, zda to klapne hned na poprvé na "nulu", uvidím koncem měsíce při kontrole, zatím si to pořád sedá. Zákrok byl úplně bezbolestný, za pár minut bylo vše hotovo, ani doma mě to nebolelo, spíš jen pocit, že máš v oku nějaký cizí předmět, ale to bylo vše. Hned vidíš, což je úžasné . Personál byl taky bezvadný. Týden pak kapeš ATB kapky, k tomu umělé slzy, pokud máš hodně citlivé oči jako já, počítej, že ty slzy budeš kapat déle, ale nijak zvlášť to neobtěžuje. Za sebe doporučuji pak pár dnů spíše klidový, oči moc nenamáhající režim, aby se rychleji zahojily. Taky si chránit oči nějakou dobu slunečními brýlemi, hlavně zpočátku jim ostré světlo může vadit. Jediné, co si vyčítám, je, že jsem se na zákrok neodhlodala už dávno . Snad jsem trochu pomohla .

Reaguji na Elluska: Díky moc za reakci...mám na rozhodnutí ještě tři dny...tak uvidím

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem Praze loni před Vánocemi.. Taktéž jsem si zaplatila kupon na slevovém portále. Jsem naprosto spokojená. Bolest jsem necítila behem operace ani po.

arrow
profile_image
Barbuchta
od 17. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já se na to teprve chystám
Právě sháním lidi, kteří mají zájem o přesně tuto laserovou operaci očí. Čím víc lidí půjde najednou, tím menší cena na osobu pak bude. Takže zkouším, kdyby měl někdo náhodou také zrovna zájem. Jedná se o operaci NeoLASIK HD (klinika Duovize v Praze) a cena se může dostat až na 30000 Kč/osoba/obě oči (standartní cena je 48000Kč). Skupina se tvoří tady:https://www.facebook.com/groups/1745508992698 51/621735704551366/?comment_id=621742114550725¬if_ t=like
Už je nás 7 a sháníme tedy posledího člena. Ale předpokládám, že pár lidí to odřekne (jako vždy..). Jestli teda někdo přemýšlíte o této operaci, přidejte se k naší skupině, sleva je to pěkná

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené