Ahoj holky, některá z vás co jde na prsíčka do Brna do Leticia k panu doktorovi Hýžovi? 🤓

Jak je to teď s konzultacemi a operacemi? Jaké máte navrženy implantáty a cenu? D

arrow
profile_image
Asarr
od 28. 2. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, konzultaci mám objednanou na konci srpna. Chtěla bych Motiva ergonomix s minimální jizvou.

Ahoj @asarr díky za odpověď. Můžu se zeptat proč až v srpnu? Oni dřív neberou? 🤔

arrow
profile_image
Asarr
od 28. 2. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Objednala jsem se hned v lednu na srpen. Kvůli dovolené, kterou mám tam naplánovanou. Jsem z Ostravy, tak to mám trochu z ruky. Operaci mám stejně naplánovanou až na prosinec. Zaplatila jsem zálohu 10 000kč. Chci před Vánocema. Budu vybírat dovolenou+Vánoce, řekla jsem si že to bude super, protože budu mít tak 3 týdny na rekonvalescenci. Ale když jsem mluvila na recepci a paní a to v únoru, říkala že už se jim plní operace na červen.

arrow
profile_image
Asarr
od 28. 2. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ty si odkud? Můžu se zeptat proč ses rozhodla pro pana dr.? Jdeš na augmentaci poprvé nebo reaugmentaci?

Jaj, no to si mě nepotesila. Já bych chtěla jít na opku v září, tak snad budou mít ještě volno 🙏😂 asi tam zkusím zavolat co nejdřív. Jinak jsem z Brna. A proč Hýžu? Dělal prsa mojí sestřence a nemohla si ho vynachválit. Je strašně sympatickej a poradí. Já už měla být dávno po operaci, tuším 2018 ale bohužel se mi otočil život vzhůru nohama, tak z toho bohužel nakonec sešlo... Tak snad letos 🙏🤓 je to můj velkej sen.

arrow
profile_image
Asarr
od 28. 2. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vím, že si plánovala operaci, četla jsem staré diskuze tak si pamatuju tvou přezdívku. Líbí se mi jako doktor i jeho práce. Hlavně tady v okolí Ostravy sice pracuji s Motivou, ale nedělají zákrok s pomocí inverzniho sáčku a nemaji 3d scanner. Určitě zavolej co nejdříve. Ty bys chtěla jake implantáty?

No já chci taky motiva. Chci ergonomix a nejspíš demi profil, měla jsem to tak navrženo i předtím a pokud půjde 360ml. No taky jsem chtěla přes pytlík, ale teď chci asi spíš přes bradavku. Já mám to jedno prso prostě níž, mrkni klidně do galerky a nechci pak mít prsa jak ta paní. A myslím si, že bych dopadla stejně.. Tak si myslím (uvidíme co na to řekne 😂 že kdyby mi u toho povadlejsiho prsa kus odřízl, že by to mohlo být dobrý. Ale jako vůbec netuším kolik to tak může stát 😂🤷‍️ jako s kilčem počítám. ještě šetřím ale... bohužel nejsem jedna z těch bohatých no 🤷‍️

arrow
profile_image
Asarr
od 28. 2. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky šetřím. Líbilo by se mi taky přes dvorec, ale mám malé dvorce. Nevím jestli by to šlo. Mám podobné prsa jako ty. Mám vykojene sotva jedničky. Chtěla bych hlavně pěkný objem. Velké prsa mít nemusím. Mám 173cm, 61kg a taky jsem si říkala tak 340,360.Proto chci ten scanner, abych měla představu. Ano máš prso níž, taky bych to viděla ubrat kůži. Implantáty se pak provesi, povoli, myslím si, že by ti to udělalo podobný efekt. Máš ale hezky tvar prsou. Jsi kojila že? Předtím si musela mít pěkne plne prsa? Těch 360 budeš mít super a za tou úpravou jednoho prsa bych si stála. Takže ty už si na konzultaci byla, u Hýže?

Odkojila jsem dvě děti. Na konzultaci už jsem byla 2018 a měla i termín, ale bohužel to nevyšlo no 🙄 já mám na *** že mám tu skoliozu hrudníku a ještě asymetrii. Minule mi říkal, že by mi musel zklamat kosti, ale to prý nedělá 😂😂😂 taky bych chtěla mít plná prsa ale zároveň aby nešlo poznat, že jsou umělý. No a nějak poladit tu asymetrii. No bude to se mnou mít asi náročný 🤦‍️🤷‍️ snažila jsem se tu najít někoho, kdo má stejný problém jako já. Ale bohužel jsem našla jen to jedno foto jak mám v galerce... Toho se chci vyvarovat, nechci dát 100 papírků za to abych je pak měla takhle no 😅 to bych pak asi byla dost nasr... A hlavně Teda smutná a manžel by mi to dal sežrat. On prostě nevidí důvod proč bych měla někam chodit 🤷‍️ já to ale v prvé řadě dělám pro sebe že jo.. A pokud budu spokojená já tak pak i on 🤓 ale pokud to bude naopak tak to bude pěknej ****** 😂😂🤦‍️

arrow
profile_image
Asarr
od 28. 2. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Úplně tě chápu. Manžel prvně mi to rozmlouval, že měl strach a neviděl důvod. Taky se mu líbí jaká jsem,ale nakonec jsem si prosadila svou. Mluvila jsem o tom rok tak pochopil, že to myslím vážně. Oznámila jsem mu že jdu v prosinci a už o tom nemluvíme, nechci ho dráždit. Já měla prsa vždy maličke.Doufala jsem, že po dětech to bude lepší ale objem vymizel a velikost mini zůstala. Teď po dětech a s přibývajícím věkem se chci na sebe podívat a vidět se a cítit se jako žena ne jako holka. V září chceš na opku? Září by mohlo být ještě volno ale budeš muset taky poslat zálohu na rezervaci termínu. A tak co ti říkal? Vyrovná tu asymetrii ne, neměl by to být pro něj problém, myslím že to trápí hodně žen. A na tom scanneru si byla? Takže ty už chceš rovnou na opku, nepůjdeš už na konzultaci? Ikdyž ještě těsně před zákrokem když tě bude kreslit tak to s ním můžeš ještě probrat.

Určitě chci jít předtím na konzultaci. Minule mi právě navrhoval podprsni ryhou s tím že to prso prostě bude níž a nebo pak upravit jen to jedno prso. No ale já to chci mít dobrý hned od začátku tak chci zkusit přes tu bradavku no 😂😂 tak uvidíme co řekne 🤷‍️

arrow
profile_image
Asarr
od 28. 2. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jasně,uvidís, prober to s ním znovu. Já uvidím v srpnu. A sestřenka má ergonomix? Má prsa už dlouho, ptám se kvůli dlouhodobému efektu. Právě mám strach ať prsa rychle nepovisnou.

NN nemá ergonomix (někde jsem četla, že prý brzo padaj ale co je na tom pravdy 🤷‍️ to nevím) sestřenka měla jen modelaci, ale ty prsa po kojení ji drží pořád krásnej tvar. Úplně jsem čučela. U. mě jen modelace nehrozí 😂já ji nemám z čeho udělat... Ale Hýža má i b-lite a ty jsou právě prý odlehčené. Je to těžký no rozhodnout se pro určitej imploš a ještě demi nebo full a do toho ml 🤦‍️🤷‍️😂🙏 si myslím, že mě z toho za chvíli bude hrabkat

arrow
profile_image
Asarr
od 28. 2. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Proto ten scanner, spoléhám na něj, že dostanu nějaké návrhy. Na menší, na větší a pak se do prosince ještě rozhodnu. Třeba 320ml si dávají drobné holky pro mě určitě málo, 340, 360, možná 355 full? Ale 380 už bude asi větší a já nechci velké prsa. Vždycky si je můžu zvětšit v podprde. A asi by se to nelíbilo ani manželovi. O B litech bych třeba uvažovala do budoucna když bych musela volit více jak 400ml. Nevím jak mi s implantátem prsa povisnou třeba za 10 let. Snad tak dlouho vydrží, proto i nechci velké.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené