arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pamatuju, že když jsem byla v Itálii, tak tam měl každý kluk (Ital) upnutější džíny než já A s kabelkou jsem chlapa viděla několikrát, stejně jako v kozačkách.. mně to přijde spíš úsměvné, rozhodně mě to nijak nepobuřuje. Prostě jen nechápu, ale neodsuzuju

Nechci být hnusná, ale chlapi by měli nosit pánské věci. Já mám taky kamarády gaye a chodí oblíkaní normálně jak chlapi. Ale když vidím suchara (emo nebo co to je) jak má dámské upnuté kalhoty tak se mi dělá nevolno. Kdybych viděla tvého bratra narvaného do slimek, kozaček, kabelky a koženkové bundy určené pro ženskou, promin ale neubráním se pohledu a sama pro sebe se budu smát. Připadá mi to už moc, kozačky nedej bože legíny!! Jako a vsadím se že polovina tady co píše že by to s nima ani nepohlo, by se dívala blbě taky. Já bych si smích nechala aspon pro sebe

Reaguji na calipsso: Mám naprosto stejný názor,napsala bych to také tak.Také mám kamarády gaye,ale rozhodně nenosí legíny,kabelky a kozačky!Proto kdybych chlapa takto viděla na vlastní oči udělalo by se mě nevolno s prominutím.....Chlap gay se může přece obléknout pěkně i do pánského,tak nač se ukazovat takto?Akurát tím na sebe strhává zbytečně pozornost a o to mu také nejspíš jde.......Jinak to nechápu.......

Myslela jsem, že jde o zakomponování nějakého ženského prvku, jednoho, dvou kusů oblečení do outfitu, což by mi přišlo v pořádku, ba kdyby se mu to podařilo zkombinovat hezky, měl by mít můj obdiv. Sama mám v šatníku několik věcí z pánského oddělení, většinou nějaké jednoduché svetry a myslím dvě trička. A nemám ten pocit, že by se na mě kdy někdo díval blbě.
Ale ty dvě fotky, cos sem poslala, mi přijdou trochu "moc". Chápu, že je to Tvůj bratr a jsi na to zvyklá, nicméně se nemůže divit, že si jej lidi všimnou, protože to není norma a obyčejní čeští maloměšťáci to nevídají často. Mně osobně to nevadí, ale když jsem v Tally Weil viděla transku, pána oblečeného v legínách a třpytivém dámském oblečení a make-upu, tak ano, moji pozornost určitě upoutal, ale o vteřinku později jsem zase řešila hadry.
Mám nějaké přátele homosexuály, nevadili by mi ani oblečení v kokosové podprsence a havajské sukni, ale největší "extrém" jsou u nich upnuté džíny. To, že je kluk homosexuál dost možná na vkus bude mít nějaký vliv, ale pořád jsou to chlapi, kteří se jako chlapi i cítí a kterým se líbí muži.
Poku se tedy oblíká do ženského, možná bych spíše místo označení homosexuál použila transvestita (ve spojitosti s oblečením). Chci se zeptat, stylizuje se i do ženského chování atp.? Obléká se tak každý den, nebo jen občasně... vezme si někdy něco ryze pánského?

arrow
profile_image
Kleriska mojeid
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Apperly: Poku se tedy oblíká do ženského, možná bych spíše místo označení homosexuál použila transvestita (ve spojitosti s oblečením). Chci se zeptat, stylizuje se i do ženského chování atp.? Obléká se tak každý den, nebo jen občasně... vezme si někdy něco ryze pánského?

Přesně tohle mě taky napadlo...klučina je to moc pěkný, ale potkat ho ve městě, budu si myslet, že je žena ve špatném těle...za to mě holky nebijte, mě to tak prostě přijde. Je otázka, jestli se takto obléká pořád...počkám si na odpověď

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kabelky a upnutější věci -

Reaguji na Kleriska: Jak jsem viděla fotku taky už si myslím, že je to spíš ,,transvestitovní´´ Jestli ale cítí že je ve špatném těle, tak to už je pak jiný problém než jen v módě.

Reaguji na Nattalica: děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě to nepřijde nijak divné..Tak je gay no..pokud se jinak chová normálně,tak at si obléká co se mu zachce ne?..proč by to nekomu melo vadit...kdybych chtěla já chodit oblečená třeba v pytli,tak to muže byt každemu fuk,kdybych s tím nikoho neobtěžovala.. Nevypadá nijak hrozně...čekala jsem větší hrůzu(sukýnky,uplá ruzová třičečka,tříbné nápisy a make-up jak z cirkusu ale nic z toho nevidim,a i kdyby..je to jeho věc)

Reaguji na Míšulka Křiváková: Tak to už je trochu moc i na mě

Musím souhlasit s calipsso. Podle mě lidi, co se oblíkaj takhle, prostě na sebe chtěj upoutat pozornost, většinou mi to přijde, jako že chtějí ukázat, jak jsou silní, že jim divný pohledy a narážky na jejich vzhled nevadí. Mám známé gaye, mám gaye i v rodině a všichni se oblékají jako chlapi a dokonce i oni sami se smějí takovejmhle extrémům a dělají si z nich srandu. Pochopila bych jeho oblečení, kdyby byl transexuál, který by už procházel proměnou, ale takhle? Přijde mi to oprvdu nechutný a nevkusný. Můžete tu mluvit o tom, že češi jsou maloměšťáci a že na to nejsou zvyklí, ale není to pravda, všude ve světě k tomu mají lidi stejný postoj..

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

arrow
profile_image
kikiiisek84
od 9. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na perichorese: Tomu by slušel i pytel

pořád se tu řeší uplý jeansy...ale vždyť to neni žádná novinka na chlapech...mrkněte o pár let zpátky...skinny ať už jeansový nebo kožený nosili vyznavači punk, rocku atd...nevidim na tom vůbec nic ženskýho ...legíny,to už je jiná...sluší málokterý ženský natož chlapovi
Reaguji na pulspuls: tak tady na těch fotkách nevidim vůbec nic divnýho....chlap nemůže nosit růžovou košili?

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji poletucha: chlap nemůže nosit růžovou košili?

Může, ale mně osobně se to vůbec nelíbí, působí to na mě zženštile. V okolí nemám snad žádného chlapa, který by si dobrovolně vzal na sebe cokoliv růžového. Za mě růžová na chlapech nee.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené