arrow
profile_image
Lucyluck
od 24. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, četli jste někdo knihu "Léčebný kód"? A pomohla vám?

Já jsem ji četla a líbila se mi, nevim jestli doopravdy ten postup dokáže vyléčit úplně všechno, mně každopádně zabírá na uklidnění se, vyladění, dost často jsem se brzy ráno budila a nemohla jsem znovu usnout a tohle mi fakt funguje stoprocentně, takže věřím tomu, že stres v těle to doopravdy snižuje-

arrow
profile_image
Lucyluck
od 24. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, děkuju....někdo nějaké další zkušenosti?

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, ráda bych znovu otevřela toto téma a snad se ozve někdo kdo má osobní zkušenosti s léčebnými kódy. Nevím totiž co si o nich mám myslet.
Před pár týdny jsem byla náhodou na jednom semináři a prováděli jsme tyto léčebné kódy. Já jsem poprvé nic necítila (no jen v břiše jsem měla pocit jako kdybych byla ve velmi stresové situaci), nic neviděla jako ostatní. Tak jsem se k tomu přiznala a lektor mi nabídl, že se tedy při dalším cvičení na mě zaměří. Čekala jsem kdo ví jakou vzpomínku neuvidím. Ale to co se mi stalo jsem nečekala. Ucítila jsem šílenou sílu, z který jsem se tam rozbrečela (a to jsem s tím bojovala, brečet jsem tam rozhodně nechtěla). Co se týče léčení, nevím jestli to na mě mělo nějaký vliv, líp jsem se necítila. Ale do kodu jsem přidala naši novou kočku, která má průjem (no proč to na ni nezkusit že ). Když jsem přišla domů, tak na koberci bylo nemilé překvapení. Nikdy nešla jinam než na záchod. Pak se 2x vyčůrala kam neměla. Tím tyto neplechy končí, už zase krásně chodí tam kam má. No ale další den nebyla na záchodě vůbec. A následující den už měla normálně pevnou stolici. Následující dny mi ale už přišlo, že se průjem začíná vracet a po týdnu ho měla zpět. Zkoušela jsem ty kody na ní, ale nic.. jediný když ten den na ni zkouším kod, tak vykoná potřebu až večer. Ve dnech kdy kod nepoužiju, tak tam chodí pořád. Průjem má stále. Tak nevím jestli to jen neumím, nebo jestli to byla jen náhoda.
Nechci tu rozproudit diskuzi, že se špatně starám o kočku, tím že na ni toto zkouším a nevyhledávám odbornou pomoc, k veterináři samozřejmě chodíme, ale zatím bez úspěchu.

Má tedy někdo nějaké zkušenosti? Asi tomu přestávám věřit. To jak jsem se tam rozbrečela mě tak trochu nakoplo, že na tom opravdu něco bude, ale postupem času... nevím no.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené