arrow
profile_image
weeja
od 10. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoja, od dnešního rána jsem se pustila do detoxu. Ani ne tak kvůli zhubnutí, i když na tom taky začínám pracovat, ale apíš na to pročístění.. Měla jsem teď státnice, denně jsem vypila litr energiťáku, snědla čokoládu a balíček chipsů a úplně cítím, že moje tělo potřebuje nějakej pořádnej zásah.. a taky si teda myslím, že pak to následující hubnutí mi půjde líp. Tak snad vydržím co nejdýl. Trochu mě trápí, že 2. července jdu na oslavu narozenin na večeři do čínský restaurace a celý víkend budu v kempu na dovolený. Tak asi na ten víkend přestanu a pak hned začnu kde sem skončila.. nevím, no, jak tohle vyřešit..

arrow
profile_image
holka od vedle
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat, jestli se po skončení 28 denní detoxikace musí držet ta 3 měsíční kůra...moc se mi do ní totiž nechce ráda bych najela na zdravý životní styl ale do té rádoby dělené stravy se mi nechce....má s tím některá z vás zkušenost? všechny jste potom najely na tu 3 měsíční udržovací kůru? děkuji

arrow
profile_image
Scully1
od 28. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na holka od vedle:
Ahojky, tak já mám týden po detoxu. Ještě v průběhu detoxu jsem si nechala určit krevní skupinu. Nyní se snažím vyhýbat potravinám, které mi podle krevní skupiny škodí. Myslím, že není úplně bezpodmínečně nutné vařit přesně podle těch receptů, které jsou v knize. Spíše se toho přidržovat, hlavně to chce pochopit ten systém, co se s čím nesmí kombinovat. Pokud po očistě najedeš opět na obvyklý způsob stravování, tak to celé ztratilo svůj význam a váha půjde opět nahoru. Já ty 3 měsíce určitě podstoupím, pak mám v plánu druhou očistu a dále se uvidí. Myslím, že po takové době si na to zvyknu a příjde mi to jako normální. Jedenkrát jsem po očistě zhřešila, dala jsem si k masu zeleninu a ještě přílohu a bylo mi těžko, zle, prostě hrůza. Takže toto určitě budu hlídat a když budu mít chuť třeba na bramborové hranolky, tak si je klidně dám, ale jen tak bez ničeho. Já radím, běž do toho, je to jen o zvyku a zpočátku o pevné vůli, za chvíli ti to ani nepříjde. Držím palce .-)
P.S. Po měsíční kůře jsem dala dolů 6 kg a 7 cm v pase, to celkem jde, ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já už budu mit za sebou druhý týden..Jsem přejezená..večeři už nikdy nedojím a chutná mi to..takže paráda po očistě napíšu váhu,míry a tak..ted se vážit nebudu, až skončím..
Reaguji na Scully1: Mohla bych se zeptat? Já moc nechápu práve to, co s čím mám kombinovat? Nevim jestli to červené a zelené jidlo nesmim kombinovat za celý den nebo jen při jednom chodu(př snidani) a potom ješte nechápu,když si třeba budu chtit potom dát třeba čočku nebo brambory a ona tam o tom nic nepíše,tak jak budu vedet kam to zařadit..do jaké té barvy..?..Jsem z toho jelen..

arrow
profile_image
Scully1
od 28. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Peg:
Ahojky Peg, píše se o tom na straně 96, tzn. že v rámci jednoho jídla se nesmí kombinovat červené a zelené pokrmy. Kombinovat se můžou zelený a žlutý nebo červený a žlutý pokrm. Pozorně se taky podívej na stranu 227 kde je graf a tam zjistíš, co s čím můžeš nebo nesmíš kombinovat. Pokud si i přesto nevíš rady, koukni na internet a zadej "dělená strava" je tam toho spousty. V zásadě se nesmí kombinovat maso s přílohami, tzn. zvířátka (červené) a kytičky (zelené). Brambory i čočka patří do sacharidů, tzn. zelené kytičky. Snad jsem to vysvětlila pochopitelně. Taky se v tom teprve začínám pořádně orientovat a listuju v knížce každý den.

arrow
profile_image
vilow
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak mám za sebou první týden a 2 kg dole. Musím říct že jídlo mi chutná a hlad nemám.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na vilow: jojo je to tak..jidla jsou užasná..(mám jen tři,které mi nechutnají..)....Já mám už dva týdny za sebou a rozhodla jsem se zvážit se až po těch čtyřech týdnech,tak doufám,že tam uvidím krásné číslo..

arrow
profile_image
Mademoiselle
od 1. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Otázka - může dietu držet i 19ti letá holka? A bude mít tato dieta účinky když jsem něco mezi štíhlou a trochu oplácanou? + kombinujete se cvičením?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mademoiselle: mě je 19.... Jde tam o doplnění vitamínu ne o dietu..takže klidne i osmi letá dívka.... A taky jsem mezi stihlou a trošku méně štíhlou.. a cvičím....Takže žádný problém.. Možná nezhubnu tolik jako moje mamka,která byla spíš oplácaná než stihlá..ale určitě se cítím líp a to už po dvou týdnech..

Jak už jsem psala někdy dříve . . .je to vlastně dělenka,takže jsem to nepovažovala za nic zázračného od jiných dělenek . . .ALE kolegyně v práci má po 28 denní očistě a doslova to s ní zázrak udělalo.Ač na kg neshodila více jak 5,5 kg,tak kalhoty na ní plandají až neuvěřitelně a tak nějak vypadá lepší,spokojenější,plná energie . . .Takže jsem se rozhodla též pro podstoupení téhle očisty a musím konstatovat,že jak jsem měla nedůvěru v některé jídla,tak mi velmi chutnají . . .jen to jablíčko s mrkví sladím pidi množstvím medíku a nejsem ani nevrlá,tak jak jsem očekávala.Cítím se lehce,plná energie,netrpím hlady,chutě mne taky nehoní . . .

arrow
profile_image
Leninka123
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Mademoiselle:
Ahoj mi bude za měsíc 19 podotýkám, že to není dieta, ale určitý způsob stravování no a teďkom jsem na semaforu zhubla jsme díky ní 8 kilo prvních 6 kilo během 28 denního programu no a teďkom 2 kilča díky semaforu a je mi krásně takže neboj jestli máš knížku, tam se sice píše, že tento způsob stravování ti má pomoci kvůli zdravotním problémům,díkybohu, žádné nemám ale i tak super pocit a cítím se super

arrow
Neprodává v Bazaru

No tak jak to tady čtu tak do toho asi taky půjdu Knížku jsem si pro zatím stáhla sice mám z toho celkem obavy jak to budu zvládat ale uvidíme. Docela mě motivují ty čísla co tu píšete kolik jste zhubly a kolik jste ztratily v pase já potřebuji dolů tak 4-5 kg a nějaký ten centimetr v pase taky neuškodí navíc si myslím, že by mi to mohlo pomoci i zdravotně. Mám problém s lymfatickým systémem a zablokovanou lymfou v tříslech. Takže zadržuji vodu na bocích a stehnech a mám to celé zavodněné a oteklé. Takže tohle by mohl být dobrý způsob jak se toho zbavit

arrow
profile_image
Leninka123
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na heluska:
určitě ti to pomůže známí to taky drželi a zmizely jim veškeré zdravotní potíže od bolesti kloubů až po alergie !! takže jdi do toho, ale je dobré mít tu knížku v ruce, věř mi máme ji v kuchyni a každý den v ní listuju byly to nejlíp utracené peníze ...

arrow
Neprodává v Bazaru

No a jen jsem se podívala do knížky mám problém!! Já absolutně nepozřu červenou řepu a fazolky nemáte někdo nějaký tip čím to nahradit prosím?

Reaguji na heluska:

Červená řepa je hodně zdravá, ale sladká dost u nás ji jedí jen nastrouhanou se zakysanou smetanou, jinak ji taky nepozřou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené