arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nemáte některá tip na hezký koberec do dětského pokojíku? Chtěla bych metrový, aby byl od zdi ke zdi, takže kusovky odpadají (a tam jsou jediné, které se mi líbí)
Moje představa je nějaký dětský - dorůžova, světle zelinkava, i světle červena, ale ne se zvířátky nebo se vzorem silnice, který má ted v pokojíčku každý. Představovala bych si něco jemného, třeba s kytičkou nebo motýlky... Jednou jsem takový viděla, bohužel už to bude asi 3 roky zpátky, takže se už nevyrábí a já na něho nemůžu zapomenout

Děkuju moc za tipy a házejte mi, prosím, rovnou odkazy, at mohu vybírat .-)

Cituji Verča11: Chtěla bych metrový, aby byl od zdi ke zdi, takže kusovky odpadají (a tam jsou jediné, které se mi líbí)

Tak kup nějaký neutrální - šedý,béžový a podobně ode zdi ke zdi a na něj polož nějaký hezký "kusový" protože v metráži koberec s motýlama nebo kytičkama neseženeš.

Tady něco je, ale jiné, než máš na mysli, trochu divočejší
URL

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky:
To už mně taky napadlo, jenže ten kusový nevynikne, na každé straně by byl zčásti překryt nábytkem a to ruší můj podělaný smysl pro symetrii

Reaguji na janek02:
Děkuju, tam bych si asi i vybrala, kouknu jak posílají a kolik to stojí

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Verča11: Budu nejspíš OT, ale přeci jen napíši... koberec bych do dětského pokoje nevolila, je to velmi nepraktické, dala bych přednost hladkému omyvatelnému povrchu, nejlépe marmoleu. Kromě snadné údržby je perfektní v tom, že se dají vytvořit prakticky jakékoliv obrazce z mnoha barev, podle vlastních vzorů a požadavků.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10:
Kdybych chtěla marmoleum tak nehledám koberec.
Ve vlastním budeme mít podlahy pouze ze dřeva, sama koberce nemám ráda, ale dokud bydlíme v pronájmu, tak tu podlahy měnit nebudu

Cituji Veselka10: koberec bych do dětského pokoje nevolila, je to velmi nepraktické, dala bych přednost hladkému omyvatelnému povrchu,

Dítě si v pokoji hrajem,je to prostor na sezení na zemi holá podlaha je na sezení při hře nic moc,přeci jen koberec je příjemnější.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Verča11: dokud bydlíme v pronájmu, tak tu podlahy měnit nebudu

Pokud jsi psala, že jsi v pronájmu, tak jsem to přehlédla... v tom případě chápu, že nechceš investovat do kvalitnější podlahy.

Cituji Laky: holá podlaha je na sezení při hře nic moc

To je relativní, záleží na tom zda je teplá nebo studená. Brala jsem to hlavně z důvodu dobré údržby a barevné pestrosti.

Cituji Veselka10: záleží na tom zda je teplá nebo studená.

Měla by být měkká ale jasně záleží na co je dítě asi od mala naučené.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: Měla by být měkká

S tím vcelku souhlasím. To, ale nezaručí ani koberec, resp. koberec není automaticky měkký a ty které se běžně prodávají jako vhodné do dětských pokojů měkké nejsou. Marmoleum je na tom s těmito koberci tak nastejno - záleží na uložení.

arrow
profile_image
veruna
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Do dětského pokoje / já teda už nikde /bych koberec nevolila už z důvodu špatné udržby. Veškerá špína, drobky a prach se do koberce usazují a ani sebevýkonnější lux to nikdy nevysaje. Pak máte doma skladiště spíny v kobercích...brrrrr. To dítě raději trochu víc obléknu, pokud máte v bytě chladněji, ale upřednostnila bych jakýkoliv omyvatelný povrch. Zkuste si někdy vyčistit namokro koberce a uvidíte, jaká je je z toho špinavá voda...tfu, tfuj.....koberce jsem zrušila před 25 lety a jsem ráda, že dýcháme čistý vzduch....a neposkytujeme azyl roztočům. Plovoucí podlahu několikrát za týden setřu- práce v bytě 4 plus 1 na 15 minut a mám stále čisťounko....klidně se z té podlahy můžu najíst, jak se lidově říká.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na veruna:
Ježíš, tak ještě jednou,jo? V pronajatém bytě podlahy měnit nehodlám a proto bude mít dcera v pokoji asi na 2 roky koberec a musím holt doufat, že to přežije

Ve vlastním budou podlahy ze dřeva

arrow
profile_image
verula
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Dítě si v pokoji hrajem,je to prostor na sezení na zemi holá podlaha je na sezení při hře nic moc,přeci jen koberec je příjemnější.


deti ešte nemám, ale ak budu po mne tak na chladnú zem nesadnú
proste sa mi zdá, že dieťa (2-5 rokov) skoro cely čas trávi na zemi, kde sa hrá

Cituji Verča11: pokoji asi na 2 roky koberec a musím holt doufat, že to přežije

Přežije
Mám koberce celý život,protože nenávidím holé podlahy,miluju pocit šlápnoput bosou nohou na měkký koberec,holt ty koberce vysávám

Reaguji na verula: Reaguji na Laky:
Nejen dítě rádo sedí na zemi, bez koberce mám pocit, jakoby místnost nebyla dobře obyvatelná, s kobercem je to takový domácí pohodlíčko.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené