arrow
profile_image
karamelka16
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

zajímalo by mě, kolik peněz měsíčně jste ochotné utratit za kosmetické ošetření? A chodíte pravidelně?

Chodím pravidelně 1x za 3 nebo 4 týdny už skoro rok, kosmetiku spojuji s mani a pedi, takže obvykle nechám v salonu kolem 1000,-

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za vlasy platím kolem 1500 co sedm týdnů, takže v pohodě, nepotřebuji chodit každý druhý týden a nehty co tři týdny. Na kosmetiku jdu velmi zřídka, protože obočí si dovedu upravit sama a plet mám hezkou. Ráda si dopřávám spíš masáže a ty nejsou nějak extra drahé, obličejová třeba 300, takže to jde, ale počítám s tím, že tak po 25 o sebe začnu pečovat více, tělo už to bude vyžadovat, zatím to jde samo.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Na ošetření pleti nechodím, pomocí lepší kosmetiky se dokáži postarat sama.
Neht si také dokáži hezky upravit doma.
Ani tak nejde o peníze, spíše o mou lenost někam docházet .
Takže chodím jen na doplňení prodloužených řas (cca co měsíc) za 500,- Kč.

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pravidelně chodím na čištění pleti po 3-5 týdnech, jak je čas... V salónu jsem nadmíru spokojená - obočí, samotné čištění, biostimulační laser a různá mazání + masáž obličeje. Jasně, obočí si dokážu sama také vytrhat, ALE když si jej nechám vytrhat u kosmetičky, nemusím na něj 3 týdny vůbec šáhnout. Když trhám sama, vždy se alespoň jednou za 3 dny nějaký zbloudilý chloupek objeví Platím 250 Kč. Ochotná bych byla dát i víc, ale tahle cena mi maximálně vyhovuje
Na nehtech jsem v životě nebyla a ani se tam nechystám, v pedikúru nemám moc důvěru a bojím se tam Vlasy ač nebarvím, tak je mám z loňského trvalého narovnání zničené tak, že jsem se smířila s tím, že je nechám postupně po 5 cm stříhat, až se těch hnusných zbavím úplně... Chodím tedy přibližně jednou za 3 měsíce na konečky na sucho. Jedna návštěva mě vyjde asi na 60 Kč. Takže dobrýý

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dipendenza: Na ošetření pleti nechodím, pomocí lepší kosmetiky se dokáži postarat sama

Přesně tak, u kosmetičky jsem byla dvakrát v životě a oboje vyhozené peníze. Ani jedna mi nečistila pleť s tím, že to nepotřebuju, takže jsem měla jen hodinu masáže obličeje a na to teda chodit nepotřebuju. Používám kvalitní kosmetiku a ošetřím se sama.

Chodím jen na vlasy a na nehty.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

2

Reaguji na Wendy007:
Můžu se zeptat kam chodíš?

Nehty umělé nemám, řasy taky ne, obočí trhám sama, na ošetření pleti nikam nechodím, stejně tak nemám barvené vlasy - čili měsíční útrata 0 Kč A ochotna jsem dát taky 0, jelikož mi zbývá jen to obočí a to si udělám doma.

Za vlasy platím 3 měsíce/ 700-800Kč. U kosmetičky na čištění pleti jsem byla jednou- 350Kč- ale nepotřebuju, mám pleť hezkou.O nehty se starám sama, příjdou mi to dcla vyhozené peníze (víc pedikůra). Sem tam jsem si zašla na masáž (200Kč) a toť vše. Spíš utrácím za dle me kvalitnější přípravky z lékarny nebo vlas.kosmetiku od kadeřníka

Já chodím asi jednou za měsíc na obočí, což mě vychází asi na 20 Kč
Umělé řasy ani nehty nemám...a o čistotu své pokožky se umím postarat sama (nebo to spíš ani moc nepotřebuji - pokud jo, koupím si nějaký lepší přípravek a je to ok )

Ke kadeřnici chodím asi 1x za rok, to mě stojí většinou kolem tisícovky (i s barvou) nebo kolem 500 (jen střih)..barvím a stříhám sama nebo s pomocí někoho

Spíš kolik peněz nechám měsíčně v drogerii... to už by bylo horší..

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nemám barvené vlasy, ani umělé nehty nebo řasy, tudíž za kosmetiku taky neutrácím. Pleť mám v pohodě, takže ani čištění nějak nepřichází v úvahu, u obočí mám strach, že by mi ho kosmetička spíš dojebala Takže utrácím jen za nákupy v drogerii/lékarně, dvakrát v životě jsem byla na trvalé řas, k holičce nechodím, protože švagr je kadeřník a konečky mi vždycky zastřihne. Jediné, co si dopřeju je 2x ročně botox (celkem asi 4tis./rok).

Nehty jednou za tři týdny 400,-,na kosmetiku nechodím a to z důvodů,že se všude šetří a když jsem viděla jak slečna kosmetička suší na topení vyprané houbičky na odličování klientek,tak děkuju pěkně předpokládám,že za cenu kosmetického salonu by měla mít prostě pro každou nové,ke kadeřnici už nechodím,protože pokusy na mých vlasech už nechci.
Takže vlastně služby neužívám,protože jim nevěřím.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Utratit jsem ochotná cokoliv, pokud vím, že efekt je zaručený. Nijak to ale zatím nepřeháním O plet se sama starám jak nejlépe to jde, ale na kosmetiku si jednou za čtvrt roku zajdu, některé věci sama nezvládám. Ta mě vyjde asi na 550kč i se zábalem.
Jednou měsíčně zaběhnu ke kadeřnici na přeliv a zastřihnout konečky, to mě vyjde 1000kč. Co tři měsíce musím taky na předělání prodloužených vlasů. Sundávám si je sama, proto platím jen za nandání kolem 1500kč.

Potom jednou za půl roku radikálnější údržba, tedy botox a výplně. Ty mě vyjdou tak na 3tis.

Nehty at mám gelovky nebo zrovna přírodní si dělám sama, naučila jsem se pracovat z gelem a od nikoho mi nikdy nehty tolik nedržely. zároven taky vím, že se k nehtům chovám šetrně, nehrozí propilování, plísně atd.

Jediné co bych si ještě ráda občas dopřála je pedikůra. Ale od poslední pedikérky mi zežloutly nehty a ted už mám obavy.

arrow
profile_image
yxyxyxyxyxy mojeid
od 20. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nehty mám svoje, vlasy nechávám dorůst, takže ke kadeřnici skočím jednou za půl roku a nechám tam asi 200kč.
Jednou za měsíc chodím na kosmetiku k mojí blízké příbuzné, takže neplatím nic. Další zkrášlovací služby nepoužívám.

arrow
profile_image
Zlangie
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jednou za měsíc skočím na kosmetiku, protože to vážně potřebuju. Tam nechám asi čtyři stovky. Ke kadeřnici nechodím, stříhám sama od té doby co jsem nechala za ustřižení konečků (asi 2-3cm) šest stovek. Zbylé kadeřnice mi i při důrazném připomínání, že chci jen zkrátit konečky, ušmikly půlku vlasů. Nehty mám svoje a starám se o ně sama. Jinak žádné služby nevyužívám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené