arrow
Neprodává v Bazaru

Třeba nejde o ten vzhled až tak moc. Moje zkušenost, byla jsem kdysi s kámoškou v jednom b.ordelu, ona tam šla na pohovor na tanečnici a já s ní jako doprovod. Majitel byl ze mě nadšený, že mám jemný, skoro dětský hlas a k tomu - doslovná citace - mr.davý oči, že bych si vydělala jako společnice spousty prachů. Kámošku sice vzal, ale furt lanařil mě, no já zdrhala, člověk se někde náhodou ocitne a tohle...
Jako podle mě nepůjde jen o dokonalost těla, ale i o něco "v sobě", něco, po čem chlapi jdou, drive, nevím, jak to nazvat... Každý chce něco jiného. Jiná kamarádka dělala v takovém podniku barmanku a vyprávěla mi, jak jedna ženská od nich z práce chodila v kostýmku. Prostě jako byznysmenka nebo právnička, dokonale upravená dáma v kostýmku a mezi slečnami v negližé se to dost vyjímalo a taky úspěch u chlapů velký.
Podle mě nejde ani tak o to být podle šablony, hubená, silikony, umělý nehty a prodloužený vlasy, bezchybná vysolárkovaná pleť, ale mít "něco", co chlapy zaujme a přitáhne. A to buď má nebo ne, to je od Pánaboha...

arrow
Neprodává v Bazaru

Být společnicí není jen o vzhledu. Zároveň ale nepěstěná "šmudla" v šatek z New Yorkeru a vyphotoshopovanými fotkami nemůže chtít vše. Stejně jako ve všech pracovních oborech i v tomto lze na sobě pracovat a zdokonalovat se.

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak reálnou cenu ti tu nikdo asi neřekne ("já jsem prostitutka a vydělávám x tisíc"). Zkusit to může. Je to určitě lepší cesta než se třeba zase zadlužit.

Ale spíš než výdělek jak to udělat technicky? To si prostě jen tak dá do Annonce inzerát a bude si je zvát domů?

Kamarádky sestra dělala něco podobného... Vydělala si docela slušné peníze... Vím, že jednou jela do Německa a za pár dní měla 15 000,-... Měsíčně to bylo kolem 40 určitě...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Petulka92: Vím, že jednou jela do Německa a za pár dní měla 15 000,-.

Hm, tak to je docela slabý - mám zato, že ty prachy by si v Německu vydělala za týden i jinak, než podržením starým dědkům apod.

Cituji Ellenuschka: Prostě jako byznysmenka nebo právnička, dokonale upravená dáma v kostýmku a mezi slečnami v negližé se to dost vyjímalo a taky úspěch u chlapů velký.

Nebo letuška .... Věřím, že se to líbilo, na tohle je hodně chlapů ulítlých
Já byla v bordelu asi před 15 lety, můj tehdejší přítel dodělával majiteli dřevěné obklady a domluvili jsme se, že pro něj přijedu autem a nenápadně to tam obhlédnu, protože jsem byla velmi zvědavá a samozřejmě jsem čekala "bůhvíco". Byla jsem zklamána : zařízení ve foyer hezké a luxusní, stylové - ale dámy nic moc, čekala jsem asi něco víc, ne prostě "holky od vedle". A to tehdy byla ještě doba, kdy se mezi pofidernějšími podnikateli přímo patřilo navštěvovat tyto typy lokálů a předhánět se, kdo tam víc nechá ... dnes už patrně krize dolehla i sem.

arrow
profile_image
blackorchid
od 19. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

podle mě je taky rozdíl o jakou společnici jde. Pokud budu fakt pěkná, tak si o víkendu zajedu do prahy, obejdu dražší podniky a nabídnu se tomu, komu já budu chtít. Pokud moc hezká nejsem, pak budu sedět někde v bordelu a brát to, co přijde. A pokud jsem šeredná/blbá/feťačka, a stejně si chci vydělávat sexem, tak budu stát někde u stanoviště kamionů nebo na silnici a za stovku přeblafnu kde co.

Ještě k tomu, co musí taková holka mít - no hlavně musí umět p.r.c.a.t , že ... Ten vzhled se dá do určité míry tímto oželit.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji blackorchid: no hlavně musí umět p.r.c.a.t , že

ty nezklameš
A kromě toho, pokud chce stálé zákazníky a ne brát to, co se namane na parkovišti, by měla být dobrý psycholog a umět odhadnout, co chlapovi doma chybí, nebo si o to neumí říct a nabídnout mu to. Zdaleka to totiž nemusí být jen nějaké extra perverzní praktiky.

arrow
profile_image
Bedla
od 8. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přečtěte si někdy třeba fórum na nornik.net , ať máte představu, jak to chodí, a kolik si může říct holka, která je fakt šikovná a zákazníci jsou z ní paf a rádi se k ní vracejí...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bedla:
No čtu ... ve foru Ostrava se mí krajané hezky vybarvili :
Tak dnes jsem viděl dopoledne v 10 hod. v OV Přívoze na tram. zastávce Muglinovská pořádnou kurvu v růžovém oblečení, blond dlouhé vlasy, bílá extrémně krátká minisukýnka, černé silonky, stříbrné botky na vysokém podpadku, ta byla pořádně rajcovní a už od pohledu typická štětka. Byla tak vyzyvavě oblečená že to z prvu vypadalo že nemá žádnou sukýnku, že se za ní každý otáčel. Kolem očí to měla sice dost hodně zmalované do černa ale byl to kus.
Já doufám, že tohle bude zakládatelce k ničemu

arrow
profile_image
sabina1990
od 26. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na blackorchid: To si ale nenapsala

arrow
Neprodává v Bazaru

Dadabus: no, to je k ničemu, vždyť dáma v růžovém měla bílou sukni, černý silonky a stříbrný boty, kdoví, co byl ten pozorovatel zač 😊

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petulka92:

To by nebylo žádné terno, viz tento "varovný" text o pracovních agenturách v Německu.

Německé agentury jsou organizovane v BZA Verbandu a mají tarify pro určité pozice. Do května 2011 neexistovala jednotlivá minimální mzda pro všechny obory, existovaly ovšem minimální tarify pro určité pozice. Od května 2011 ale došlo ke změně - agentury musi nyní respektovat i minimální mzdu bez ohledu na branzi, tedy asi 7,70 Eur/hod.
Dalším neduhem (legálním podvodem) je, že hlavně u řemeslníků probíhá výpočet mzdy takovým způsobem, že dotyčný dostane vyplaceno na den 50 EUR mzdy přez diety, které se nezdaňují a zbytek s velmi nízkou hodinovou mzdou (například 6,00EUR). Ve finále vypada výplata dotyčného tak, že má vyplacenou mzdu 1000 EUR, které se nezdaňují plus 1000-1200 EUR, které se normálně zdaňují s odvody. Dotyčný má potom třeba výplatu, která vypadá relativně O.K. , podle daňového zařazení 1600-1900 EUR.

Neumí ta kamarádka v potížích náhodou nějaký jazyk? Logicky třeba tu němčinu. Kromě toho jsem slyšela (ale to opravdu nevím, zda to nebyla urban legend) že norské firmy na zpracování ryb berou dělníky i bez jazyka, a jejich minimální mzda je na naše poměry také nehorázná.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ellenuschka: vždyť dáma v růžovém měla bílou sukni,

No bůhvíco měla růžového, že ....

Cituji MiaMia: norské firmy na zpracování ryb berou dělníky i bez jazyka, a jejich minimální mzda je na naše poměry také nehorázná.

V jakém směru má být ta mzda "na naše poměry nehorázná" ? Jakože tak málo nebo tak moc ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Asi jako vysoká oproti tomu, co máme tady.
Třeba kamarádka nemůže jen tak odjet zpracovávat ryby, třeba má dítě nebo tak něco. Nevíme...

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: V jakém směru má být ta mzda "na naše poměry nehorázná" ? Jakože tak málo nebo tak moc ?

Jakože tak moc.

Cituji Ellenuschka: Třeba kamarádka nemůže jen tak odjet zpracovávat ryby, třeba má dítě nebo tak něco. Nevíme...

Je mi to jasné, ale když tady padl ten nápad na ježdění do Německa, tak mi přišlo vhodné uvést, že stále ještě se dají v některých zemích vydělat velmi nadstandardní peníze. Všimla jsem si totiž, že mezi lidmi se opakuje že "už to není taková sláva, jako v devadesátých", což samozřejmě není, ale pokud se jedná o problémy, které by spravilo čtyřicet tisíc měsíčně, tak je to pořád jasná možnost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené